Bayramlardan nefret ettim eşim yüzünden

Eşinizin annesiyle tartismasindan daha önemli bir detay var bence burada. Kendi isteğiyle olacak çocuk yapmadi mi şimdi nasil ondan dolayı yaşadığınız sağlık sorununda ilaç bulamadığı için size küfür edebiliyor?

Buna takılmayıp annesiyle tartışmasını size yansitmasina takilmaniz da normal değil bence

Eşinizin annesiyle tartismasindan daha önemli bir detay var bence burada. Kendi isteğiyle olacak çocuk yapmadi mi şimdi nasil ondan dolayı yaşadığınız sağlık sorununda ilaç bulamadığı için size küfür edebiliyor?

Buna takılmayıp annesiyle tartışmasını size yansitmasina takilmaniz da normal değil bence
Bana küfür etti demedim

Kusura bakmayın da Bayramı bile zehir eden adamdan ne hayır gelir? Sürekli huzursuz mutsuz, bende hamileyim bebekle ilgili bişey olsa eşimin aklı çıkar gerekirse ülke değiştirir. Babalık da annelik kadar sabır isteyen bir görev. Eşiniz ne kendine ne etrafına huzur veren biri değil anladığım kadarıyla o çocuk için üzüldüm sürekli diken üstünde yaşayacak. Maalesef boşanmak kolay değil biliyorum da işte çocuklarda ziyan oluyor böyle ülkenin bir kısmı sağlık mutlu çocuklar bir kısmı travmatik sevgisiz sürekli hata yapan.

fazla üstüne gidip şımartıyorsun çünkü. Annesiyle kavga ettiyse kendi problemleri. O sinir anıyla mesajlar aramalar küslük olmazlar falan gereksiz. napıyosa yapsın sinirini atsın. size bulaşmasın. yok siz karışmadığınız halde daha size patlıyosa da alttan almayın kavga eden bir yapınız yoksa en azından uzaklaşın soğuk davranın anlasın

Anlamazsın mecburiyet nedir bilmiyosunuz galiba arkanız da duran bir aileniz yoksa böyle konuşmak kolay bekara karı boşamak kolay demiş büyüklerimiz
Aile mi kalmış koskoca kadınsınız.hâlâ osmanlı dönemindeki gibi yorum yapıyor bazı kadınlar.çalışmıyorsan yien senin hatan.koca ömür aileye güvenerek yaşanır mı?.kimsenin ailesi arkasında değil.biz bir bireyiz.arada ziyaretlerine gidiyoruz sadece.

Bence eşinizi çok şımartmışsınız tepenize çıkmış sevgi ilgi gördükçe. Annesine mi sinirlendi asla mesaj falan atmam yesin kendi kendini. Niye mesaj atıp bunaltıyorsunuz bayram falan diye. Kavga etmişler sonuçta ve sinirli. Annesi gibi peşinde dolanmayın şu erkeklerin. Evde surat mı yapıyor basarım giderim arkadaşlarımla gezerim akşama kadar. Ya da takılırım kendi halimde kitap falan okurum. Bu erkeklere ne kadar ilgi gösterirsen o kadar kötü davranıyorlar.

Merhaba hanımlar iyi akşamlar hayırlı bayramlar diliyorum hepimize :)

Bugün sabah uyandım hamileyim bu arada eşim annesi ve ablası ile etleri poşetliyormuş çatıda bana da istersen sen de gel diye mesaj atmış benim de uyandım canım sıkılıyordu gideyim gelince de kahvaltı yaparım dedim bi gittim herkesin surat beş karış eşim annesi ile tartışmış Hemde baya baya detaya çok girmiyorum ama eşimin çok haklı yönleri var tek sorunu aşşşşıırı snirli oluşu ben hiç ses etmedim yanlarında durdum sadede tartışma biraz daha yükselince eşim terketti orayı ablası da aynı şekil annesi ve ben kaldık .

Biraz daha durdum yardım edeyim babın da ama kadında sinirlendi ve yukarı çıktık yukarı çıkmadan önce eşime defalarca mesaj gönderdim gel bayramda küslük tartışma olmaz kalp kırmayın falan diye aradım aynı zaman da hiç birine cevap alamadım neyse bende evime çıktım eşim de evde o kadar sinirli ve gergin ki ha geçer siniri diye diye bu saat oldu benimle de konuşmuyor suratı 5 karış annesiyle tartıştığı konu önemli bi konu değil bu kadar büyüteceği dünyası karamış gibi hayır yani benim anlamadığım ben ne yaptım Allah aşkına o yatak odasında ben salondayım sabahtan beri zehir etti bana bugünü bana attığı tribi siniri anlayamıyorum bundan 3,4 gün önce de hastane randevum vardı suyum geldi sandım dr test istedi bebek suyu değilmiş çok şükür erken daha çünkü 6,7 tane eczane gezdik bulamadık yolda küfür etmeler mi dersin beni bırakıp önden yürümeler sinirli sinirli tavırlar neyse testi buldum yaptım sonucu sormadı bile eve gelene kadar kendi kendine söylenmeler küfür etmeler neymiş o gün çok önemli işleri varmış falan filan bebeğimizden de mi önemli yani bilmiyorum.

Ben artık o kadar yoruldum ki sinirinden bu kadar sinirli değildi eskiden herşeyin sonucu bana patlıyor dr miğden de reflü olmuş neyi bu kadar stres yapıyorsun diyor ama elimde değil ne sevildiğimi hissediyorum artık ne başka bişey umrumda değil diyorum ama elimde değil hamilelikten mi bilmiyorum olayları bu kadar takan biri değildim ama kesinlikle bi dr yardımı alması lazım ilaç tedavisine başlaması gerektiğini düşünüyorum . Bu arada siniri geçti mi gelip özür dileyip sarılıp barışmak istiyor ama ben aşşırı soğuyorum konuşmak dahi istemiyorum çünkü zamanın da çok konuştum var mı bir fikriniz hanımlar ne yapmalı bu kocaya :KK43: ?
Annesi ile tartışması önemli değil, siz test için gezerken takındığı davranış çok sinir bozucu küfür etmek bağırmak ne demek eşiniz çok itici. Çocuk insanın en değerlisidir. Eşinizin size ve çocuğunuza verdiği değeri buradan anlayabilirsiniz. Yeriniz de olsam ben trip atarım ben onunla konuşmam.

Herkes düzgün adam beklese ülkenin nüfusu 5 milyon olurdu heralde. O da iyi ihtimalle.eskiden ben de bu yorumu yapardım da baktım devran bu şekilde dönüyor.kör topal kim olsa birini tutup aile olunuyor, saldım gitsin ben de.😂😂 eee yalnız mı kalacaksın sürekli.bulduğun birilerini değerlendiriyorsun mecburen.
Hiç olmazsa beğenilen huyları fazla olana talip olsak iyi ihtimalle iyi nesiller yetişir oran yükselirdi

Herkes düzgün adam beklese ülkenin nüfusu 5 milyon olurdu heralde. O da iyi ihtimalle.eskiden ben de bu yorumu yapardım da baktım devran bu şekilde dönüyor.kör topal kim olsa birini tutup aile olunuyor, saldım gitsin ben de.😂😂 eee yalnız mı kalacaksın sürekli.bulduğun birilerini değerlendiriyorsun mecburen.
5 milyon olsun kaliteli olsun. Norveç 5 milyon paşa gibi yaşıyor adamlar. Mutluluk oranları en yüksek ülkeler. Bizim yaşadığımız hayat hayat değil berbat hayatlar yaşıyor kadınlar.

Kiyamam Ferhans yine cok dertli gordum seni :KK43:

Sinirli olmak başka kayıtsız olmak başka. Anlattığınız kadarıyla adam ilgisiz davranıyor. Sorun sadece agresyon olsa belki yine oflar poflar ama test sonucunu sinirli olsa dahi sorar. Sonuçta kavga ettiği trip attığı kişi siz değilsiniz ki görmezden gelsin.
Normalde ilgili biri mi?

X