Esimin annesi ve ablasinin mesajlarini yakaladim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
karsilik olarak tamam yazip kalp ve öpücük emojileri atmis bende anlamadim neye tamam dedigini ama alttaki mesajlari görmedim. ne konusuldu bilmiyorum.
bayramlasmaya gitme nedenim daha once iki defa gittim nisana ve bassagligina bu defa gitmezsem nisanda meraktan geldi vs diye laf cikarmalarina firsat vermemekti. ama gitmedim zaten
mesaj da su sekildeydi xxx te gözü var zaten ona bisey soylemeyin nazar eder vsvs

geldi geldi hemde gözlerimi dikip dikip okudugumu iddia etti. görmekle okumak arasinda saliseler var zaten gördügün an okumus sayiliyorsun haliyle hem adim geciyordu büyü eniste bilmem ne tabiki dikkatimi cekti okumus bulundum. onlar hakkimda konusurken görgüsüz degil ben mesaji okuyunca görgüsüz oldm..
İyi de nişan konuyla hiç alakası olmayan diğer abla değil mi, tabi ki nişana gideceksiniz merakla ne alakası var. Tüm sülaleye küsecek değilsiniz.

Ben sizin yerinizde olsam görümceyle hiç konuşmam aynen böyle devam ederim. Kv ile bayram seyran kırk yılda bir görüşürüm. Eşimin annesiyle diyaloğuna karışmam. E zaten kardeşiyle de görüşmüyor yani yapması gerektiği gibi.
Bu kadar.

İyi de nişan konuyla hiç alakası olmayan diğer abla değil mi, tabi ki nişana gideceksiniz merakla ne alakası var. Tüm sülaleye küsecek değilsiniz.

Ben sizin yerinizde olsam görümceyle hiç konuşmam aynen böyle devam ederim. Kv ile bayram seyran kırk yılda bir görüşürüm. Eşimin annesiyle diyaloğuna karışmam. E zaten kardeşiyle de görüşmüyor yani yapması gerektiği gibi.
Bu kadar.
evet ama hicbisey yokken arkamdan onu diyenöer bu yeni nisqnliyla ilgili de konusurlar diye cekindim acikcasi hani merakindan geldi damadi görmek istedi vs tövbe tövbe asla da alakam yok kendileri böyle düsündürdü söylerken utaniyorum :/ aynen son paragrafta yazdiginiz gibi yapiyorum suan

Bir whatsapp konusmasinda geri basinxa ama sayfaya dusersiniz. Son mesajlarin oldugu sayfada da en fazla yarim cumle okursunuz. Siz detaylarla bildiğinize gore baya baya acip ana kizin mesajlasmalarini okumussunuz yanlislikla gordum ayagina.

Bir whatsapp konusmasinda geri basinxa ama sayfaya dusersiniz. Son mesajlarin oldugu sayfada da en fazla yarim cumle okursunuz. Siz detaylarla bildiğinize gore baya baya acip ana kizin mesajlasmalarini okumussunuz yanlislikla gordum ayagina.
kiziyla olan konusma icinde bir fotograf gösteriyordu haliyle geri tusa basincq konusmalar kaldi anldiniz mi? bilip bilmeden neden sacmaliyorsunuz? ayrica neden yalan söyliyim bu konuda? ha hadi aldim telefonu gizli gizli karistirdim neden devamini okumiyim. bir telefon ekranina yarim cümle sigmasi mümkün mü en azindan 5 6 mesaj sigiyor. benim gördügüm kizinin mesajlari + kvnin tamam +emoji mesajlariydi.
ayrica hadi ben bilerek okudum da onlarin o sekile konusmasi dogru mu?
aynisini yasarsaniz o zaman yorum yazarsiniz

Bir whatsapp konusmasinda geri basinxa ama sayfaya dusersiniz. Son mesajlarin oldugu sayfada da en fazla yarim cumle okursunuz. Siz detaylarla bildiğinize gore baya baya acip ana kizin mesajlasmalarini okumussunuz yanlislikla gordum

Sohbetler arasi dolaninca baska mesajlara dahi bakilsa onceki sohbete geri donuyor bazen hatta cikmak istiyorsun cikamiyorsun (android)

Ama konuyla alakasi ne?

Yaptiginiz sey "o saatte orada ne isi vardicilik", yapmayin, basbaya kiza kotu kadin muamelesi cekilmis, esime goz koydu buyu yapti, damadimi yoldan cikardi denmis, namusuna dil uzatilmis.

Bu erdemli kisilerin (!) adab-i muaserete aykırı da olsa iyiki mesajlari okunmus, yoksa sittin sene gercek yuzleri ortaya cikmazdi.

Bazi uyelerin su yorumlarina hayret ettim.

Sohbetler arasi dolaninca baska mesajlara dahi bakilsa onceki sohbete geri donuyor bazen hatta cikmak istiyorsun cikamiyorsun (android)

Ama konuyla alakasi ne?

Yaptiginiz sey "o saatte orada ne isi vardicilik", yapmayin, basbaya kiza kotu kadin muamelesi cekilmis, esime goz koydu buyu yapti, damadimi yoldan cikardi denmis, namusuna dil uzatilmis.

Bu erdemli kisilerin (!) adab-i muaserete aykırı da olsa iyiki mesajlari okunmus, yoksa sittin sene gercek yuzleri ortaya cikmazdi.

Bazi uyelerin su yorumlarina hayret ettim.
Yillardir android kullaniyorum, hicte onceki sohbete donmedim. Bir sohbet kapanir sonraki sohbet acilir. Geri dondugunuzde ana sayfa acilir. Hakkinizda dedikodu yapilmismi evet. Muhtemelen insanlarin telefonlarini karistiran mesajlarini kurcalayan fitne fesat sevilmeyen birisiniz ve hakkinizda dedikodu yapilmis. Konu cok basit. Hirsizlik yaparken calinti mal bulmussunuz diyorsunuz ki ay pis hirsizlar ne çalmışlar. Yok birbirinizden farkiniz

Yillardir android kullaniyorum, hicte onceki sohbete donmedim. Bir sohbet kapanir sonraki sohbet acilir. Geri dondugunuzde ana sayfa acilir. Hakkinizda dedikodu yapilmismi evet. Muhtemelen insanlarin telefonlarini karistiran mesajlarini kurcalayan fitne fesat sevilmeyen birisiniz ve hakkinizda dedikodu yapilmis. Konu cok basit. Hirsizlik yaparken calinti mal bulmussunuz diyorsunuz ki ay pis hirsizlar ne çalmışlar. Yok birbirinizden farkiniz

Konu sahibi ben degilim.

evet beni üzende buydu hep söyledim bi hatam olursa yüzüme söyleyin düzeltiyim die. oyle dedigimde bile bana kizar kizim sacmalama olur mu öyle sey bunu dile bile getirme derlerdi. o yüzden sok oldum asla beklemiyordum. hakkimda sadece kötü yorum yapsalardi yine bisey demezdim ama hic hos olmayan bi iftira atmislar.( o mesajlari yazan abla nin esinde gözüm oldugunu ve onlarin evliligine nazar degdirdigimi büyü yaptigmi :KK70: ) ki ben o adama abi diyerek konusuyordum sadece aile toplantilarinda görüyordum. ve bu arada bu konusmalar sirasinda ablasi ve esi ayrilma asamasinda esi de biraz ferahlamak icin farkli b i yere yolculuktaydi. buna ragmen kiskandigimi nazar büyü yaptigimi söylemisler :) ki asla büyüyle nazarla alakam yoktur 24 yasinda biriyim kendi hayatimi gelistirmeye calisiyorum

Basit bir görgü kuralı, baskasi telefonunda size bir sey gosterirken, yanlışlikla da acilsa diger şeylere bakilmaz, resmen telefonu ele gecirip her seyi okumussunuz.

Insanlarin sizin hakkınızda konusmalarini engelleyemezsiniz!
Ne yaparsaniz yapin, engelleyemezsiniz.
Tekrar konusacaklar, hep konuşacaklar...

Hadlerini bildirseniz de konusacaklar.
Benim mesela umrum degildir, kim ne demis, kim beni sevmiyormus vs, sizin de umrunuz olmasin, tabi eğer bunlardan beslenmiyorsaniz.

Kadının arkasından "şu huyunu sevmiyorum, aman o da şöyle vb" gibi bir konuşma yapmamışlar yalnız.

Görümce "kocamda gözü var, bize büyü yaptırdı ayrılalım diye vb" yazmış. Bunu görüp, kim kendi fikirleri deyip yürür gider ki. Mesajları görmesine rağmen konu sahibinin kocası da doğru dürüst bir tepki vermemiş.

Konu sahibinin hatası bu duruma susan adamı da o evde bırakıp çıkmamak.

Kadının arkasından "şu huyunu sevmiyorum, aman o da şöyle vb" gibi bir konuşma yapmamışlar yalnız.

Görümce "kocamda gözü var, bize büyü yaptırdı ayrılalım diye vb" yazmış. Bunu görüp, kim kendi fikirleri deyip yürür gider ki. Mesajları görmesine rağmen konu sahibinin kocası da doğru dürüst bir tepki vermemiş.

Konu sahibinin hatası bu duruma susan adamı da o evde bırakıp çıkmamak.
Icerigi neyse ne şermin, anlatmak istedigim o değil. Büyü sayfalarını falan da takip ediyorlarmis:) belli ki bu sulalede bir sey var, kocasi da bu igrenc iftiralara oyle sustuysa, gerci konuşmuş ama, konusmasa daha iyimis, e nolcak simdi, bosanir mi acaba?

Icerigi neyse ne şermin, anlatmak istedigim o değil. Büyü sayfalarını falan da takip ediyorlarmis:) belli ki bu sulalede bir sey var, kocasi da bu igrenc iftiralara oyle sustuysa, gerci konuşmuş ama, konusmasa daha iyimis, e nolcak simdi, bosanir mi acaba?

Konu sahibi denklik almaktan bahsediyor ancak onu almak için evli olma şartı olmasa gerek. Neden veya niye bekliyor anlamadım.

Namusunuza laf ediliyor, siz bu insanlarla bir de yan yana mı geliyorsunuz? Kusura bakmayın siz de pek normal değilsiniz. Komple silerim hepsini, bu konuda susan kocayı da boşarım. Bu öyle yenilip yutulacak bir şey değil, çok basit bir şeymiş gibi anlatıyorsunuz. Evli kalacaksanız da hemen çocuk yapmayın, eşiniz önce "eş" sıfatını hak etsin sonra baba sıfatını alır.

Bu mesajınızı görmeden yazmıştım yorumumu, eşiniz bunu görüpte sessiz kaldıysa boşanın, çok ciddiyim namusunuza sahip çıkamayan adamdan bir cacık olmaz.
+100000
Böyle bir iftiraya siz ne diyorsunuz bile diyemeyen hık mık eden kocadan hiç bir şey olmaz.
Daha hala ama anam ama babam diyor

cahil cahil konusucana sana attigim yanita bak. milletle ugrasacak zamanim yok banane telefonundan mesajindan denk geldi gördüm sana bunu kanitlamam gerek degil. hirsiz benzetmesi ne demek oluyor hadsiz. aynisi kizinin basina gelir o zamanda onu suclarsin insallah seviyesiz seni

Namusunuza laf ediliyor, siz bu insanlarla bir de yan yana mı geliyorsunuz? Kusura bakmayın siz de pek normal değilsiniz. Komple silerim hepsini, bu konuda susan kocayı da boşarım. Bu öyle yenilip yutulacak bir şey değil, çok basit bir şeymiş gibi anlatıyorsunuz. Evli kalacaksanız da hemen çocuk yapmayın, eşiniz önce "eş" sıfatını hak etsin sonra baba sıfatını alır.
aynnen normal degilim ne seviyesizsiniz ya cileden cikardiniz insani yorum falan istemiyorum sizlerden. aynisini yasayin insallah

cahil cahil konusucana sana attigim yanita bak. milletle ugrasacak zamanim yok banane telefonundan mesajindan denk geldi gördüm sana bunu kanitlamam gerek degil. hirsiz benzetmesi ne demek oluyor hadsiz. aynisi kizinin basina gelir o zamanda onu suclarsin insallah seviyesiz seni
Ajajjaj.boyle boyle gercek yuzun cikti iste ortaya.

Ayrica kizim boyle birseyle karsilasip karsima gelirse ceker alirim kizimi oradan. Arkasinada bakmayiz :KK70:

Bırakın boşverin arkanızdan konuşsun ya. Benim kaynanam ilk evlendiğimiz vakitler hep bizle kavga ediyordu. En sonunda dedim ki beni sevmek zorunda değilsin arkamdan istediğini konuş ama bizim huzurumuzu kaçırma. Bırakın konuşsun kocanız üstünüze gelmiyorsa bir önemi yok

evet üstteki yorumlara yazdim esimin enistesinde gözüm oldugunu o yüzden ayrildiklarini yazmislar adami toplasan 5 defa görmemisimdir. biten evliliklerine sebep ararlarken beni buldular suclayacak sanirim..
Nasıl birdenbire böyle bir şey yazabilirler ki? Böyle bir iftira atabilen bir aileyse oğulları da dediğiniz kadar dört dörtlük olamaz bence.

Bu kadar.
Yanlış akıl veriyorsunuz.
Konu sahibi bu basit bir iftira değil. Olabilecek en iğrenç iftiralardan biri.
O aileyle bağını tamamen kopart.
Kızı adına bir kere bile özür dilemeyip üstüne seni ve aileni suçlayan kayınvalidenin de burnundan getir.
Ne selam ne sabah bu hastalıklı iğrenç aileden bir an önce kurtulmaya bak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X