Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

bende bi çok araştırma yaptım ve sonnda missha bb kremin 27 numarasını aldım. sarı alt tonlu cildime tam uydu. mukemmel bi ürün kapatıcılıgı fondotenden daha iyi ve gün boyu kalıcı diyebilirim ayrıca çok hafif bidaha fondotenın yuzune bile bakmam.

bu arada missha gri duruyo diyenler bide 27 numarasına bakın sarımtırak ve sıcak bi renk yalnız beyaz tenlilerde cok koyu durur bugday tenlıler tercih edebilir.missha yı keske daha önceden keşfetsseymişim boyle bi rahatlık yok kızlar sıcakta ne akıyo ne bozuluyo. e güneştende koruyo daha ne olsun

peki senden rcam beyaz tenli biri olarak benim hangi numarayı almamı önerirsin birde nasıl aldın bana yardımcı olurmusun bu konuda.senin yorumun beni çok etkiledi. missha ya ısınmamı sağladın bi anlamda :)

peki senden rcam beyaz tenli biri olarak benim hangi numarayı almamı önerirsin birde nasıl aldın bana yardımcı olurmusun bu konuda.senin yorumun beni çok etkiledi. missha ya ısınmamı sağladın bi anlamda :)

ben misshashoptan aldım cnm ıkı gunde geldi ben internet alışverişine hiç sıcak bakmazdım bu ilk alışverişim oldu gayette memnun kaldım. ama 20 ml lik aldım denemek için suan memnun kaldım bıterse 50 ml liği aalcam :) oncelikle yuzune krem surmussun hissi veriyo oyle akmıyo bulasmıyo yumusacık oluyo yuzum.yalnız benım cildim biraz kuru o yuzden surmeden once bi nemlendirici suruyorum yuzume. beyazlar genelde 21 tercih ediyo . sanada uygun olur umarım memnun kalırsın
[/B]

bu arada ben baya arastırdım cnm videolara falan baktım cildime en uygun olanına o şekılde karar verdim. sende bu şekilde yap bircok blog ta incelemesi var zaten o şekilde rengine karar verirsin kapatıcılıgınıda gormus olursun

Son düzenleme:

ben misshashoptan aldım cnm ıkı gunde geldi ben internet alışverişine hiç sıcak bakmazdım bu ilk alışverişim oldu gayette memnun kaldım. ama 20 ml lik aldım denemek için suan memnun kaldım bıterse 50 ml liği aalcam :) oncelikle yuzune krem surmussun hissi veriyo oyle akmıyo bulasmıyo yumusacık oluyo yuzum.yalnız benım cildim biraz kuru o yuzden surmeden once bi nemlendirici suruyorum yuzume. beyazlar genelde 21 tercih ediyo . sanada uygun olur umarım memnun kalırsın
[/B]

bu arada ben baya arastırdım cnm videolara falan baktım cildime en uygun olanına o şekılde karar verdim. sende bu şekilde yap bircok blog ta incelemesi var zaten o şekilde rengine karar verirsin kapatıcılıgınıda gormus olursun

sana bu yazdığım sırada bloglarda araşatırma içerisindeydim.saolsun bi bayan var videoları ile eşlik edio bize ondada gördüm denicem bakalım bende hemen yazarım yorumlarımı teşekküer ederim sanada marbles:)

sana bu yazdığım sırada bloglarda araşatırma içerisindeydim.saolsun bi bayan var videoları ile eşlik edio bize ondada gördüm denicem bakalım bende hemen yazarım yorumlarımı teşekküer ederim sanada marbles:)

rica ederim cnm beklıyorum yorumlarını :)

garnier açık ton bb kremi kullanıyorum migrosun %50 indiriminden 10 tl ye aldım
çok memnunum:KK34:
bu bitsin yağlı ciltler için üretileninden alıcam:KK76:

Bende bugün BİM den Dıadermıne nin BB kremini 10 TL ye aldım. 50 ml lik. Hafif acik bugday tenliyim sacim röfleli o yüzden açık tonunu aldım daha kullanmaya başlamadim insallah memnun kalirim cunku bu bb krem tam benim arafigim biseye benzio.:nazar:

ben beyaz fakat sarı alt tonlu bir cilde sahibim. daha önce hiç bb krem kullanmadım, çok deneyesim var,herkes kullanıyor canım çekti :) bloglarda gördüğüm kadarıyla genellikle bu kremler pembe alt tonlu oluyor. sarı alt tonlu olarak önerebileceğiniz bir marka var mı Missha haricinde acaba ?

bence maybellıne markaya bak cok fazla renk secenegı var dıger markalarda kısıtlı renk ler var....

ya kızlar benim de yanaklarım kırmızıdır özellikle soğuk havada sıcak havada kızarırım yani,
normalde beyaz tenliyim ama kılcal damarlarım derime yakınmış cildiyeye gittim öyle dedi doktor.
lazer tek çözüm dedi kalıcı bi değişiklik için, uğraşmak istemedim kaldı öyle.
bu bb kremlerden hangi marka hangi ton bana uygun sizce?:KK17:

Yüzüme pudra, fondöten gibi şeyler sürmeyi pek sevmiyorum ama alıp denemiştim.
Garnier BB krem en açık ton - yağlı ciltler için olanından.
Bana koyu geldi. Kullanamadım.

ya kızlar benim de yanaklarım kırmızıdır özellikle soğuk havada sıcak havada kızarırım yani,
normalde beyaz tenliyim ama kılcal damarlarım derime yakınmış cildiyeye gittim öyle dedi doktor.
lazer tek çözüm dedi kalıcı bi değişiklik için, uğraşmak istemedim kaldı öyle.
bu bb kremlerden hangi marka hangi ton bana uygun sizce?:KK17:

Mesaj sayım 100 e ulaşmadığı için özelden cevap veremedim :KK43:(

Yine de yazdıklarımı kopyaladım buradan paylaşayım.

Bu aralar kullandığım bb krem yok maalesef :KK43: Bir ara ebay den alacağım. Şehir değişikliği yüzünden erteleyip duruyorum. Skin79 intense classic balm en mennun kaldığım bb kremdi. İkinci olarak Missha. Tr de satılanlardan sadece 2 tanesini denedim. Garnier iğrenç diyeyim gram kapatıcılık yok,watsondan aldığım ise beklentilerimi karşılamadı. O yüzden ister istemez fondöten kullanmaya başladım.

Yüzdeki kılcal damar sorunu ise Acne Rosacea ( Akne Roza ) cilt hastalığından kaynaklanıyor en azından benim için. Doktorun verdiği ilaçlar fayda etmedi. Bu aralar yüzümle ilgilenemsem de daha iyi. Ama doğal ürünleri tavsiye ederim. Sudokrem tavsiye ediliyor. At kestanesi özü içerenler de fayda sağlayabilir. Gül ve lavanta suları tonik olarak kullanılabilir. Piyasada satılan kremlerin % 90 ı kimyasal ve hassas ciltlere yaramıyor :KK43:

Bir de beslenmeye bağlı cildin iyileşmesi. Bağırsakların florası yüzü etkiliyor. Bir de güneşten korunmak lazım.

Kısacası her konuda doğallığa dikkat etmek lazım hazır gıdalar ve kimyasal kremlerle haşır neşir olduğumuz sürece kırmızı suratla dolaşmamız normal :KK43:((

Aklıma gelen bilgileri paylaşmaya devam ederim :KK66:

Bu arada lazeri tavsiye etmem. Pek iyi yorumlar duymadığım gibi riskli bir işlem. Geriye dönüşü yok gibi. Eğer rosacea yoksa sorun sadece kılcal damarlarsa at kestanesini deneyebilirsin ama aktarlarda satılana ne kadar güvenebilirsin bilemem: Mevsimi geldiğim kendin zeytinyağlı karışım hazırlayıp yüzüne sürebilirsin. Varisler için tavsiye ediilen ürünleri de deneyebilirsin.

Son zamanlarda benim kızarıklıklarım azalmış durumda ama buna neyin fayda ettiğini inan bilemiyorum.

Özelden cevap veremediklerim unuttuklarım varsa affola :KK43: Gereksiz mesaj yazmak istemediğimden 100 mesaj kotasını geçemiyorum.

Arkadaşlar ben de Anna gaspi min bb kremini kullandım. Memnun kalmadım

Bu gün memnuniyetsizliklerimi dile getirme günü :) Kesinlikle tavsiye etmiyor. Maya estetikte ki bayanlar pazarlamacı taktiği ile baya ürün sattılar bana

Ama ne zaman ki ürünleri bıraktım sivilcelerim çıkmamaya başladı. Bilip bilmeden ilk gazla ürün almamak gerekiyormuş

Missha perfect cover kullanıyorum. 6 ayı geçti sanırım kullanmaya başlayalı hani vazgeçilmez oldu desem yeridir.
Gözeneklerim belirgin sayılır bb krem sürünce tamamen pürüzsüz bebiş poposu kıvamında oluyo cildim. kapatıcılığı tek katta çok iyi denemez ama kızarıklarımı kapatmaya yetiyor. kusurların üstünede 2. katta gayet başarılı. missha'nın sitesinden almıştım 50 ml. ürün 59 tl gayet uygun.Kargomunda çabucak geldiğini hatırlıyorum.. alırken okuduğum yorumlardan no:21'in çok açık geldiğini okumuş korkmuştum ama aldım. çok beyaz olmasamda beyaza yakınlık gösteren buğday cilde sahibim. ilk sürdüğümde benden daha beyaz gibi durmuştu ama hemen ciltle bütünleşiyor. Cildim karma herhangibi kusma ya da başka bir sorun yaşamadım. Güneş koruyuculu bi ürün olduğundan işime geliyo. tek sorun güneş koruyuculu olduğu için yağ ile temizlenmesi gerekmesi,yoksa sivilce yapabilirmiş. onun içinde Sephora'nın yağını kullandım önerebilirim baya vıcık vıcık his bırakıyo ilk başta ama makyajı temizledikten sonra yüz yıkama jeli kullanan biri için sorun olacağını sanmıyorum.:KK51:

Son düzenleme:
Ben Missha, Skin79 ve Watsons Bulgarian Rose kullandım. Bu markaları spf korumalı olmaları bakımından tercih etmiştim.

Hepsini beğendim gene de öylesine aldığım Watsons bb krem en iyisiydi bence. Fiyatı en ucuz olan o ama en iyi performansı veren gene o:KK16:

Hem kapatıcılık, hem renk, hem de nemlendirme bakımından diğerlerinden üstün.. Bir de parlama yapmaması hoşuma gitti.

Eğer bu bb kremler uzun süre kullanımda vaat ettiklerini gerçekleştirirse, fondötene asla dönmem. Doğal görünüm neymiş bb ler sayesinde anladım. :KK52:

Keşke inglotlarıma o paraları dökmeden önce bb den haberim olsaymış.. :KK43:

superdrug light BB kremini kullanıyorum. inanılmaz memnunum. sağlıklı bir görünüm veriyor yüze. tavsiye edilir. watsons' lardan yaklaşık 16 liraya alabilirsiniz.

ikisi de çok güzel, özellikle avon solutions BB kremin kokusu çok hoş. Ben de herhangi bir alerji sivilcelenme vb olmadı. Tavsiye ederim

Eklentiler

• $20130424_175734.jpg
    $20130424_175734.jpg
    25,5 KB · Görüntüleme: 133
bb krem ı kım akıl ettıyse süper bi iş çıkardı ozellıkle yaz ayları ıcın super bı buluş ben pure beauty ve garnıer kullanıyorum çok memnunum...

X