Bb krem kullananlar deneyimlerini paylaşabilr mi?

fondoten gibi değil ama biraz cıvık bişey, küçük bir miktar aldım ama yüzüme yedirmem zor oldu.. Çok beğenmedim ben, bi daha almam..

Kullanmadan önce cildinin yağını alan bir ürünle yıkarsan daha rahat kullanırsın o zaman oturuyor cilde:KK34:

slm kızlar bende missha bb krem aldım okadar çok memnun kalan varki.
Denemeden olmazdı gerçekten güzel bir krem. Cilde parlaklık veriyor en önemlisi
ayrıyaten güneş kremi kullanmıyor olmam çünkü üstüste krem sürmeyi sevmiyorum.

slm kızlar bende missha bb krem aldım okadar çok memnun kalan varki.
Denemeden olmazdı gerçekten güzel bir krem. Cilde parlaklık veriyor en önemlisi
ayrıyaten güneş kremi kullanmıyor olmam çünkü üstüste krem sürmeyi sevmiyorum.

Merhaba,

yakında elimde orjinal missha bb cream olacak 21 numara, ilgilenen varsa bana özelden mesaj atsın :) sevgiler:KK52:

Pure beauty jasmine water kullanıyorum. Kapatıcılığı orta derecede. Yağlı bi yapısı yok üstünden pudrada geçince parlama yapmıyo. Rengi bana tam uydu memnunum ama şişesi çok küçük daha doğrusu 30 ml olan şişesinin içinin çoğu hava dolu elinize alınca anlıyosunuz zaten :KK9:

Yolda olan kremlerin fazlasıyla geldi birini hediye ettim :) Bugün kursa gittiğimde yüzüne ne yaptın dedi? Geçmiş kırmızılık dedi ve yüzümde krem olduğunu anlamadı bir kadın olarak :KK19:

Bir yandan yüzümdeki kızarıklık için tedavi edici krem sürüyorum. Güneş faktörlü oldukları için bb cream ler ayrıca güneş koruyucuya gerek duymuyorum. :KK34: Önceden iyi olduğum halde hasta mısın diyorlardı şimdi ise uykusuzken iyi görünüyorsun diyorlar :KK53:

Türkiye de keşke herkes ulaşabilse ama buraya gelmesi fiyatların 2 katına çıkması demek. 20 ml lik bb creamler ortalama 10 dolar,50 ml lik olanlar ise 15-20 dolar arası. Açık arttırmayla çok daha hesaplı :KK52:

kaç yaşındasınız?

benim cildim yagli, renk tonunu ayarlasin kizarikliklari gidersin diye almak istiyorum bu
kremi. brz arastirma yaptim ve cilt tipime en uygun olan L'oreal Nude Magique BB galiba.
bu ürünü kullanip memnun kalan tavsiye eden var mi?

benim cildim yagli, renk tonunu ayarlasin kizarikliklari gidersin diye almak istiyorum bu
kremi. brz arastirma yaptim ve cilt tipime en uygun olan L'oreal Nude Magique BB galiba.
bu ürünü kullanip memnun kalan tavsiye eden var mi?

türkiyede var mıdır acaba bu?

sevgili bb cream kullanıcıları:)

yüzünda ufak çilleri olan birinin yani benim kapatıcılık konusunda ii olduupunu düşündüğünüz hangi bb creami önerirsiniz acaba?

missha mı, pure beauty mi :) yada başka bi ürün mü

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)

sevgili bb cream kullanıcıları:)

yüzünda ufak çilleri olan birinin yani benim kapatıcılık konusunda ii olduupunu düşündüğünüz hangi bb creami önerirsiniz acaba?

missha mı, pure beauty mi :) yada başka bi ürün mü

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler:)

ben misshayı denemedim henüz ama baya bi araştırma yaptım bb kremler konusunda
kapatıcılığı en iyi olan misshaymış :KK34:

evet türkiyede var ama pahalı biraz diğer bb kremlere göre
şu an ona ayıracak bütçem yok
ama önümüzdeki ay içinde alıcam

Annagaspi Leke Gidermeye Yardımcı Kök Hücre Kremi (Fondöten Etkili) 60 ml(SPF39) diye bi bb kremden bahsediyorlar. bunun hakkında bi düşünce varmı?

X