Saç Bakım Ürünleri Bebe Yağı yumuşak Saçlar için

saçımıza sürüp öyle dolancazmı ortalıkta. Fönlü saça sürülse fönü bozarmı?

arkadaslar bu bebe yagı dedıgınız nıveanın fılan olan bebekerın vucudu ıcın olan yaglardanmı

Evet canım bebe yağı faydaları saymakla bitmez...Bebeklere özel bize de çok faydalı.. Ellere, vücuda saçlara..Benim kişisel önerim

Temiz saça, elinize süreceğiniz biraz bebe yağı ile şöyle biraz friksyon yapacaksınız o kadar ...Neden bitlenme yapsın sık sık yıkadıktan sonra

ayy ben de cok merak ettım alıp kullanayım saclarım cok fecı kırıldı belkı bır faydası olur :1hug:

canım ben sürdüm bebek yağını saçıma gerçektende yumuşacık yaptı ama galiba bira fazlaca almışım elime fazla kaçtı ama güzel oldu kokusuda harika fazlalıklarıda (elimdeki)vücuduma sürdüm
ama gerçekten işe yarıyor saçları parlatıyor vede canlı gösteriyor

sürdükten sonra aksam yatarken yıkamak gerekıyor mu?
ben sacıma fön cekemeden duramıyorum ve oyle olunca sureklı fön çekip sacımı yıkarsam saçlarım daha beter yıpranır

Ben denedim, saçımı çok ağırlaştırdı ve yıkarken de çok zor çıktı saçımdan, bir daha da denemedim.

MERHABALAR arkadaslar.bebek yagı konusuna ben de degınmek ıstıyorum.ben johnson's baby light oil spray (üzerinde kilit resmi olan ıslak kullanıldıgında 10 kata kadar yumusaklık saglayan) kullanıyorm ve cok memnunum.ucları asırı kuruyan ve kırılan bır sac yapım var o yuzden sadece uc kısmına banyo sonrası ıslak uygulama yapıorum.tekrar yıkamayıp havluya sarıp kesınlıkle sac kurutma makınesız kurutuyorum.yalnız bu onerımı kuru saclı arkadaslar denesın mumkun oldugunca dıplere uygulamasınlar.ayrıca saclarınız gunlerce enfes kokuyor:)memnun kalacagınıza emınım:)

Deneyin... Hem Saçınızı besler, hem de şekil verirsiniz.... Sonra burada paylaşırsınız

bende kesinlikle deniyecem. eskiden kullanırdım bebe yağını güneşlenirkende süper oluyo ama saç için hiç düşünmemiştim. miss gibi de kokar...

kızlar benım saclarım dalgalı ama ıslakken kıvırcık oluyo.bebek yagını bende duymustum arkadasımdan,dustan cıktıktan sonra saclarım ıslakken elime cok az dokup sac dıplerım harıc sacımın her tarafına yedırdım.saclarım kıvır kıvır oldu.kuruduktan sonra parladı ve yumusacık oldu bıde mıs gıbı koktu o gun herkez sormustu ne kullandıgımı.şimdide saclarım kuruyken kullanıcam bakım o nasıl etkı etcek saclarıma...

kızlar benım saclarım dalgalı ama ıslakken kıvırcık oluyo.bebek yagını bende duymustum arkadasımdan,dustan cıktıktan sonra saclarım ıslakken elime cok az dokup sac dıplerım harıc sacımın her tarafına yedırdım.saclarım kıvır kıvır oldu.kuruduktan sonra parladı ve yumusacık oldu bıde mıs gıbı koktu o gun herkez sormustu ne kullandıgımı.şimdide saclarım kuruyken kullanıcam bakım o nasıl etkı etcek saclarıma...

kuruyken surdugumdede aynı oldu.tek fark ıslakken kurumasını beklıodum.saclarım kuruyken surdugumde kurumasını beklememe gerek kalmadı.bende denedım ve benım gıbı dalgalı saclı olanlara onerebılırım.

ya bende denedim burdan görüp bebe yağını..hatta fısfıslı şişeye koydum banyoda duruyor duşum bittikten sonra çok az sıkıyorum saçlarıma şöle bir karıştırıyorum saçlarımı ıslakken çok yumuşak ama saçımı kuruttuğum zaman hışır hışır oluyo bu yaa :KK43:( hemde bulaşık süngeri gibi acayip kuru oluyor...

rojdina, çünkü yağ yoğun olduğu için, elinizi su ile ıslatarak yağı da elinize sürüp yapmanız gerek

X