bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

teşekkür ederim canım

Canım ben hiç günüm gecikmeden test yapmıyorumda ondan sordum.İnşallah doktorunda iyi haberler verecek.Sen gönlünü ferah tut.Bebişin seninle ve seninle kalacak.Güzel haberlerini bekliyoruz.

cnm ben iğneye baslamam gerektıgı ıcın yaptım iyikide yapmısım belkı bı faydası olur banada onada. ınsallah sende görrsün bu gunlerı hayırlısı ve saglıkla... dualarım senınle merak ve endişe ile yarını beklıyorum bakalım nolcak ne diycek...

canım yarın ola hayır ola:)Yarın senden güzel ve hayırlı haberler bekliyoruz.Bende haftasonu dişimi çektircem dişçiye gitmeden önce test yapıcam ne olur olmaz hamile olmadığıma emin olmam lazım.Olaki varsa şimdi dişçide film falanda çektircem öyle bir riski göze alamam.Bu arada bu eski yılı geride bırakırken bebişim için sigarayıda bırakmaya karar verdim.Yeni yıl benim için sigarasız bir yıl olacak inşallah.Belkide sigaradan kurtulamadığım için bebeğim bana gelmiyor.Çok zor olacak ama bebeğim için herşeye değer,zor olsada imkansız değil en azından bunu biliyorum.***Bebeğim adım adım sana geliyorum sende bana gel lütfennnnn

canım yarın ola hayır ola:)Yarın senden güzel ve hayırlı haberler bekliyoruz.Bende haftasonu dişimi çektircem dişçiye gitmeden önce test yapıcam ne olur olmaz hamile olmadığıma emin olmam lazım.Olaki varsa şimdi dişçide film falanda çektircem öyle bir riski göze alamam.Bu arada bu eski yılı geride bırakırken bebişim için sigarayıda bırakmaya karar verdim.Yeni yıl benim için sigarasız bir yıl olacak inşallah.Belkide sigaradan kurtulamadığım için bebeğim bana gelmiyor.Çok zor olacak ama bebeğim için herşeye değer,zor olsada imkansız değil en azından bunu biliyorum.***Bebeğim adım adım sana geliyorum sende bana gel lütfennnnn

sen ona adım adım giderken o insallah sana koşarak gelir cnm... aksam gıremem belkı ama yarın yazabılırım anca buraya sonucu ınsallah ıyı haberler alırım iş cıkısı gidicem bakalım hayırlısı ınsallah...

inşallah canım benim.Akşam o minicik bir o kadarda kocaman kalp atışlarını duyarsın inşallah.Yarın o güzel haberi bekliyoruz senden tatlım.

Bu arada bu gece rüyamda eşimin kuzeni var hamile onu gördüm.Kendisini hamileyken görmedim ama rüyamda gördüm işte.Onun karnını okşuyordum.Acaba ben hep başkalarının karnına mı bakıcam.Sabah zaten testi yaptım negatif çıktı.Zaten biliyordum da işte dişçiye gidicem diye emin olmak istedim.Bugün hava kapalı,içim kapalı,hastalanmak üzereyim onun tuhaf gerginliği offfff.Bugün sıkıntılıyım.

Bu arada bu gece rüyamda eşimin kuzeni var hamile onu gördüm.Kendisini hamileyken görmedim ama rüyamda gördüm işte.Onun karnını okşuyordum.Acaba ben hep başkalarının karnına mı bakıcam.Sabah zaten testi yaptım negatif çıktı.Zaten biliyordum da işte dişçiye gidicem diye emin olmak istedim.Bugün hava kapalı,içim kapalı,hastalanmak üzereyim onun tuhaf gerginliği offfff.Bugün sıkıntılıyım.

cnm cok umutsuz gördüm senı tamam belkı suan yok ama belkıde uygun zamanı beklıyor o geldıgınde hayatına bahar gelecek belkıde o geldıgınde hersey değişecek ınsallah saglıkla gelır. benden haberler iyi kalbı atmaya baslamıs daha mınnacık 6+4 gunluguz bugun ınsallah devamıda galır. hamıleyım ama sımdıden endıse sarıyor benıde ona cok cok ıyı bakabılcemıyım dıye ınsallah saglıkla gelırler ümitsizliğe kapılma hemen... olurmu...

kalp atışını da gördün tamam, kadın doğumcu bir arkadaşım kalp atışını gördüğümüzde bana gebeliğin % 60 ını tamamladın say demişti, ne oluyorsa bu aşamadan önce olur genelde içini ferah tut dedi, senin için de hayırlı olsun çok sevindim, kendine de bebeğine de iyi bak, daha güzel aşamalar var, benimki artık insana benziyor 12. haftadayız usg de eli kolu ağzı burnu gözüküyor, dönüyor hareket ediyor tepiniyor ekrana öyle bakakaldım ben transa geçtim dün :KK1: darısı başına hamileliğimizin tüm aşamaları güzel geçer sağlıkla kucağımıza alırız inşallah, tüm isteyenlere de Allah ım nasip etsin en yakın zamanda...

cnm cok umutsuz gördüm senı tamam belkı suan yok ama belkıde uygun zamanı beklıyor o geldıgınde hayatına bahar gelecek belkıde o geldıgınde hersey değişecek ınsallah saglıkla gelır. benden haberler iyi kalbı atmaya baslamıs daha mınnacık 6+4 gunluguz bugun ınsallah devamıda galır. hamıleyım ama sımdıden endıse sarıyor benıde ona cok cok ıyı bakabılcemıyım dıye ınsallah saglıkla gelırler ümitsizliğe kapılma hemen... olurmu...

canım benim daha öncede yazmıştım annelik böyle bişey çocuk ana rahmine düştükten sonra anne bir endişeye kapılıyor ve bu ömür boyu sürüyor.Bu senin ne kadar iyi bir anne olacağın anlamına geliyor bence.Sen çok iyi bir anne olacaksın.Bu ayda benim olmadı evet giderek umutsuzluğa kapılıyorum.Zamanı var biliyorum ama o zaman gelene kadar nasıl geçer bilmiyorum.Sabırsızlanıyorum işte.Rabbim herşeyin doğrusunu bilir.Benim için hayırlısı buymuş demekki diyebiliyorum en azından.Maalesef beklemekten başka hiçbir şey gelmiyor elimden.En azından çocuğumuzun olmasını engelleyecek bir rahatsızlığımız yok çok şükür.Rabbim bize çocuk vermeyecek olsaydı bir hastalık verirdi.Şimdilik kendimi böyle avutuyorum bende.

kalp atışını da gördün tamam, kadın doğumcu bir arkadaşım kalp atışını gördüğümüzde bana gebeliğin % 60 ını tamamladın say demişti, ne oluyorsa bu aşamadan önce olur genelde içini ferah tut dedi, senin için de hayırlı olsun çok sevindim, kendine de bebeğine de iyi bak, daha güzel aşamalar var, benimki artık insana benziyor 12. haftadayız usg de eli kolu ağzı burnu gözüküyor, dönüyor hareket ediyor tepiniyor ekrana öyle bakakaldım ben transa geçtim dün :KK1: darısı başına hamileliğimizin tüm aşamaları güzel geçer sağlıkla kucağımıza alırız inşallah, tüm isteyenlere de Allah ım nasip etsin en yakın zamanda...

evet benım için kalp atısını duymak buyuk bır artı oldu cunku ben 4. hamılelıgım bu ve ılk defa yasadım bunu ınsan hep bir merak içersinide oluyor nasıl olcak buyucekmı karnım nasıl olcak hareketlerını hıssedınce nasıl olcak bı daha gördugumde nasıl olur benı yıne şaşırtacak hep böyle dusunceler ama bugunlerde rahat bıraktım kendımı stres yapmıyorum eskısı kadar ocagın 4ünde tekrar gidicem sonra ayda 1 gelırsın dedi hayırlısı ınsallah. ALLAHım kımseyı caresız bırakmasın zorda darda koymasın ınsallah her isteyene yasatsın bu duyguyu insallah. sende sağlıkla kucagına aldıgını görürsün ınsallah bı çırpıda kazasız belasız ınsallah :):nazar::nazar:

canım benim daha öncede yazmıştım annelik böyle bişey çocuk ana rahmine düştükten sonra anne bir endişeye kapılıyor ve bu ömür boyu sürüyor.Bu senin ne kadar iyi bir anne olacağın anlamına geliyor bence.Sen çok iyi bir anne olacaksın.Bu ayda benim olmadı evet giderek umutsuzluğa kapılıyorum.Zamanı var biliyorum ama o zaman gelene kadar nasıl geçer bilmiyorum.Sabırsızlanıyorum işte.Rabbim herşeyin doğrusunu bilir.Benim için hayırlısı buymuş demekki diyebiliyorum en azından.Maalesef beklemekten başka hiçbir şey gelmiyor elimden.En azından çocuğumuzun olmasını engelleyecek bir rahatsızlığımız yok çok şükür.Rabbim bize çocuk vermeyecek olsaydı bir hastalık verirdi.Şimdilik kendimi böyle avutuyorum bende.

cnm bence suan tadını cıkar bu hayatın zamanla olur ınsallah ozmn ıyıkı tadına varmısım dersin olur insallah RABBIM sana dert verıyorkı benı hatırla dıyor sana banada verıyor benı hatırla dıyor ınsallah sende göreceksın o gunlerı dua edıyorum senın ıcın bol bol. bugunlerde fazla gıremıyorum buraya hafıf rahatsızlıklar var malum işte ınsallah bunlarda gececek.

inşallah canım elbet dualarımız kabul olacak birgün.Sende sık olmasada arada bir gir bize haberlerini ver.Kendine de çok dikkat et canım.

inşallah canım elbet dualarımız kabul olacak birgün.Sende sık olmasada arada bir gir bize haberlerini ver.Kendine de çok dikkat et canım.

ınsallah cnm.. tamam genelde gırmeye calısıyorum ama cok yavasladı sıte acana kadar bı hal oluyorum bugunlerde ıyıyım cok sukur ınsallah bı terslık olmaz hep böyle gider herseyı ile.. RABBIM yar ve yardımcımız olsun ınsallah..

cnm bulantılarım yogunlastı.. baban söyle bebişe uslu dursun yemek yedırsın dedii hııı ona göre :) 2 kılo vermısım halsizlik iştahsızlık aldı basını gıttı zar zor gelıyorum işe bıraz ıyı ol ıstıyorum yemek ıstıyorum senın ıcın ama fırsat vermıyorsun kuzum.. ınsallah saglıgın yerındedir ve ben bugun tam 2 aylık oldugumuzu için mutluyum :) yarın dr gitcem ellerın ayakların olusuyormu ona bakıcaz ınsallah guzel haberler alırız :) baban görmeye gidelim bı ara dedi gecen aksam carsabma gitcez dedim güldü :) senı özlemiş sanırım gidelim görelim nasılmıs diyor ayy senı görmek için randevu alıyoruz resmen kendı evladımızı görmek için :KK70: babana benze olurmu sadık deli manyak bişey :KK70: sewiyorum ikinizi.. herseye ragmen o benı üzsede hormonlarım degısede ona kızsam da midemi bulandırsanda hayatımda en degerlı 2 varlıksınız :KK48::nazar::nazar::emir_bebek:

hamileliğin ilk başlarında kilo kaybı olurmuş,demekki bu sefer herşey yolunda gidiyor canım.,çok sevindim.Demek 2 ay oldu bile.Böyle böyle geçecek işte.Hele bide kıpırdanmaya,tekmeleye başladımı sırada doğumu beklemek kalıyor.Allah sıhhatle sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yavrunu inşallah.

$8 haftalık.JPG baban dişleri acık gezıyor :) sırıtmakdan bir hal oldu buyudugunu gördükce keyıflenıyor gece kalkıp kalıp şapur şupur öpüp yatıyor :KK70: onuda bu gece anladım 4e ceyrek varken bır mıde bulantısı agızda kötü bı tadla uyandım baktım uyuyamıyorum hemen kalktım bi hurma yerim ve sana ıyı gelır dıye dusundum :) sonra sağa dön uyku yok sola dön yok buyumussun mutluluk tavan yapmıs :) sonra baban uykusunda elini sürekli bana koyuyor göbegımı arıyor :) neyse yardımcı oldum aldım elini koydum sonra on dk gecti kalktı yanaklarımdan gözlerımden öptü şapırt etti birşey uyandı sanım meger hala uyuyor kafayı koydugu gibi uyuyor uykusunda benı öpüyor :) bende ona sordum sabah gunduzlerı senı göremıyorum kı gece gözüm ucuyla bakınca senı göruyorum doyamıyorum dıyor :) sewıyorum babanı sırıttıgı için :) senıde sevıyorum buyudugun için insallah sağlıklı ve hayırlı bı evlat olursun.. bıze saygı duyan sadık bir evlat ben gibi baban gibi. ailesine duskun bır baban ve annen var sende öle ol ınsallah :nazar::emir_bebek:

Eki Görüntüle 321325 baban dişleri acık gezıyor :) sırıtmakdan bir hal oldu buyudugunu gördükce keyıflenıyor gece kalkıp kalıp şapur şupur öpüp yatıyor :KK70: onuda bu gece anladım 4e ceyrek varken bır mıde bulantısı agızda kötü bı tadla uyandım baktım uyuyamıyorum hemen kalktım bi hurma yerim ve sana ıyı gelır dıye dusundum :) sonra sağa dön uyku yok sola dön yok buyumussun mutluluk tavan yapmıs :) sonra baban uykusunda elini sürekli bana koyuyor göbegımı arıyor :) neyse yardımcı oldum aldım elini koydum sonra on dk gecti kalktı yanaklarımdan gözlerımden öptü şapırt etti birşey uyandı sanım meger hala uyuyor kafayı koydugu gibi uyuyor uykusunda benı öpüyor :) bende ona sordum sabah gunduzlerı senı göremıyorum kı gece gözüm ucuyla bakınca senı göruyorum doyamıyorum dıyor :) sewıyorum babanı sırıttıgı için :) senıde sevıyorum buyudugun için insallah sağlıklı ve hayırlı bı evlat olursun.. bıze saygı duyan sadık bir evlat ben gibi baban gibi. ailesine duskun bır baban ve annen var sende öle ol ınsallah :nazar::emir_bebek:

Bu yazdıklarının üstüne ne denilirki.Allah mutluluğunuzu daim etsin.Allah herşeyi gönlünüze göre versin.

Bu yazdıklarının üstüne ne denilirki.Allah mutluluğunuzu daim etsin.Allah herşeyi gönlünüze göre versin.

saolasın cnm RABBIM ISTEYEN herkese nasip etsın. tüm bekarlara böyle bir evlılık nasip etsın ınsallah.. insan bazen tedırgın oluyor büyü bozulcak dıye insallah bozmaz YARADANIM..

kızgınım evet yanlıs duymadın bebegım kızgınım.. bugun herkes tatıldeyken evdeyken ben işteyım.. herkesın annesı evde dınlenırken senın annen dınlenıp senın ıyı olman ıcın yatamıyor:KK43: bırak bugunu yarında işteyım ondan sonrada ondan sonrada... kızıyorum kendıme dünyayı senmı kurtaracaksın diyee.. ama ne yapayım benım şartlarımda bunlar baska sey gelse elimden keske keske keske.. anneannen evın huzurunu bozmus bugun cok üzüldüm.. y. dayın üzülcek yıne huzuru kacacak ne yapsam bilemıyorumkı... sağ böbreğim agrıyor kuzum hemde sancıyor napıcagımı sasırdım. bugun cok negatıfım affet lütfen senıde etkılemek istemıyorum sen ıyı ol kı bende ıyı olayım bebegım. ama agrılarım oldukca endısem artıyor endısem arttıkca dınlenemıyorum dıye kendıme kızıyorum offffffffffffffff işin içinden ben cıkamıyorum be bıtanem inci tanem. senı tanımak istiyorum bazen keske karnımdayken benle konussan. önumuzdekı hafta içi doktora gitcem sanırım sancım gecmezse senı ınsallah yıne görürüm cok istiyorum. en buyuk neşe kaynagım oldun. baska birşey sen kadar mutlu edemıyor beni. :emir_bebek: bebegım sağlıkla doğ insallah.:emir_bebek::nazar:

canım kaçıncı haftandasın bilmiyorum ama benim 6. 7. haftamda böle böbrek ağrısı gibi bi ağrı olmuştu 10 15 gün sürdü..en sonunda pes ettim doktora gittim..ciğerlerime baktılar böbreklere baktılar tahlil fln bişe çıkmadı çok şükür..kas ağrısı olabilir dediler.bi krem verdiler..ama ben kullanmadım..sonra da kendiliğinden geçti..belki seninde öyle birşeydir sıkma canını..ben de çalışıyorum...ve sürekli ayaktayımm..gerçekten artık son saatlere doğru bel ağrısından yürüyemez oluyorum...aynı durumda olan çok insan var...yeterki eve gidince uzan dinlen...gönlünü ferah tut

canım kaçıncı haftandasın bilmiyorum ama benim 6. 7. haftamda böle böbrek ağrısı gibi bi ağrı olmuştu 10 15 gün sürdü..en sonunda pes ettim doktora gittim..ciğerlerime baktılar böbreklere baktılar tahlil fln bişe çıkmadı çok şükür..kas ağrısı olabilir dediler.bi krem verdiler..ama ben kullanmadım..sonra da kendiliğinden geçti..belki seninde öyle birşeydir sıkma canını..ben de çalışıyorum...ve sürekli ayaktayımm..gerçekten artık son saatlere doğru bel ağrısından yürüyemez oluyorum...aynı durumda olan çok insan var...yeterki eve gidince uzan dinlen...gönlünü ferah tut

saolasın cnm. böbreklerımdekı agrı kalcama dogru iniyor kafam karısıyor cunku böbrek olsa oldugu yerde durur dıyorum acaba sogukmu kı yoksa yorgunluk mu kı dıyorum enfeksıyon mu kı gece zaten uyudum mu uyumadım mı anlayamadım cok karısıktı kafam sabah hıc birşey yoktu kalktım işe geldım yıne agrı basladı hayırlısı olsun ınsallah.. ona bırsey olmasın yeterkı.

X