bebeğim bana gelmene hazırlanıyorum...

$20 ocak 2012.jpg

bu senın 10 hafta 6 gunlukken kı halin :) cok tatlısın demi ben cok sevdım senı :) aynı bana benzıyor dıyorum deli bu kadın dıyor :) kıskanıyor bana benzıycen dıye babana benze yavrum benım ınsallah ona benze..

Canım en başından beri yazdıklarını bir gülerek bir ağlayarak okudum.Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbim.Ben de şu an 16 haftalık hamileyim.Bende de kan pıhtılaşması problemi var.İğne kullandığı halde bebeğini kaybedenlerdenim.Ancak seni umutsuzluğa düşürmek için yazmıyorum bunları sakın endişelenme.Bu sefer sağlıkla,hayırla,huzurla kucağımıza alacağız bebeklerimizi Allah'ın izniyle.Doktorum bu hastalıkta pıhtılaşmadan daha önemli şeyin stress olduğunu söylüyor.Çok sakin olmalıymışız.her gün kivi ye en çok kan sulandırıcı besin kiviymiş.İğneni sabah vuruyorsan akşam ye,akşam vuruyorsan sabah.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah.

Canım en başından beri yazdıklarını bir gülerek bir ağlayarak okudum.Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbim.Ben de şu an 16 haftalık hamileyim.Bende de kan pıhtılaşması problemi var.İğne kullandığı halde bebeğini kaybedenlerdenim.Ancak seni umutsuzluğa düşürmek için yazmıyorum bunları sakın endişelenme.Bu sefer sağlıkla,hayırla,huzurla kucağımıza alacağız bebeklerimizi Allah'ın izniyle.Doktorum bu hastalıkta pıhtılaşmadan daha önemli şeyin stress olduğunu söylüyor.Çok sakin olmalıymışız.her gün kivi ye en çok kan sulandırıcı besin kiviymiş.İğneni sabah vuruyorsan akşam ye,akşam vuruyorsan sabah.Rabbim hakkımızda hayırlısını versin inşallah.

canım insallah hayırlısı ile alırız kucaklarımıza bebeklerımızı... RABBIM ONLARA SAGLIK SIHAT VERSIN INSALLAH sabah iğnemı vuruyorum aksam 1 kivi yiyorum bugunlerde kıs ya malum korunmak için hastalıklardan sulandırıcı oldugunu bilmiyordum saolasın. Rabbım kimseye evlat acısı vermesın ınsallah zor oluyor hemde cok zor ama ben ona sıgındım dua edıyorum bol bol verende RABBIM ALANDA O herseyde vardır bı hayır dıyorum artık :) inanırmısın normalde cok gergın streslı bı ınsandım diyordum kendı kendıme ben hamılelık hormonlarından korkuyorum cunku daha gergın olursam dıye ama içimdeki miniği sakin bir evlat olarak dogurabılmek için cok sakin ılımlı olabiliyorum stresden uzagım cok sukur strese girecegımı anladıgımda okuyorum dualarımı sakinliyorum ŞÜKÜRLER OLSUN O BENIMLE bu yuzden mutlulugumun sebebı cok bu yuzden sakin olmalıyım ınsallah hayırlı evlat olurlar cnm.

sakın unutma bırgun dahi unutma onu olurmu inci tanem... cunku O'dur huzur veren O'dur neşe veren O'dur en kötü anında elinden tutan O'dur sana derdide dermanıda veren hiç dostun olmasın ama o olsun hep yanında ben dahi olmasam yanında o olsun çünkü sükrettiğinde içini ferahlatan O neşeni veren o daradınki akan kanın sebebi O. seni karnımda tasıyacak olan bensem SENI DÜNYAYA GETIRECEK KARNIMDA YASAMANI SAGLAYACAK TEK VARLIK O. biran önce gelsende keske sana anlatabılsem onun varlıgını kuvvetini gücünü yaptıklarını yapabılceklerini onun tek oldugunu ve akan kanının her damlasında oldugunu anlatabılsem ve sende keske ben gibi hissedebilsen onu RABBİM ALLAH IM tutunabildiğim tek dal sırtımı yasladıgım tek ağaç misali herseyımız o bizim yavrum senı bana hediye eden o.. sende tanı istiyorum hemde cok istiyorum kalbin onu anarken sızlasın istiyorum ona layık kul olman için bolbol dualar ediyorum insallah onun RIZASI İÇİN BÜYÜRSÜN BEBEĞİM İNSALLAH. :emir_bebek:

çook güzel yazmışsın ben de hergün dua ve şükrediyorum ona layık evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin hepimize

çook güzel yazmışsın ben de hergün dua ve şükrediyorum ona layık evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin hepimize

insallah evlatlarımız ona layık olur cok istiyorum bazen deli oluyorum anlatamadıkca O'na olan hislerimi eskıden bukdr değildi ama mucızemı verınce cok değişti gönlüm. insallah ona layık kullar olabılırz ve ona layık evlatlarımız olur ınsallah.

annesının kuzusu :) bugun güzel haberler aldık :) sende mutlusun demi 2012 agustos anneleri grubu yanı face grubunda tarum akış teyzenın ikizleri olcakmıs cok tatlı cıkmıslar ultrasonda :) kıyamam ben ya RABBIM BI CIRPIDA KURTULMAYI NASİP EYLESIN INSALLAH. sabırlı sağlıklı salih evlatları olur ınsallah RABBIM YAR VE YARDIMCISI OLSUN insallah. senı özledim kuzum bu arada zeka testimiz temız cıktı hersey yolunda ve sen saglıklısın ınsallah ALLAHIN İZNİ İLE :) sewiyorum seni

bak meleğim bugun cuma. bugun DUA GÜNÜ BUGUN MÜSLÜMANLARIN BAYRAMI. bugun bu vakıt bol bol dua edıyorum sen saglıklı ve hayırlı bır evlat ol diye. insallah öyle olursun saglıklı bır dogum saglıklı hamılelık süreci nasip olur ınsallah bize. canım kızmısın erkekmisin bilmiyorum ama benımsin bizimsin onu biliyorum parcamızsın.. insallah hep bizimle olursun dogdukdan sonra salih bir evlat saglıklı sabırlı ve güçlü bir insan olursun ınsallah. senı özlüyorum az kaldı bulusmamıza 10 gün kaldı :) seni sewiyorum meleğim. :emir_bebek::nazar:

bazen kızıyorum kendıme ona herseye.. kızıyorum ya cunku ben salak değilim ben enayi değilim yalanı dogruyu ayırt edebılcek kdr kafam var.. ama mıllet benı salak zannedıyor.. baban bugun evde olması gerekırken değil ve ben ona cok kızıyorum kımbılır nerde suan gelınce kırcam kafasını. bıgun babasız kalırsan bilki kafasını kırmısımdır kuzum.

cadı annen evde fazla duramadı kafeye basladım bugun cnm özlemısım mekanımı :) ve temmuz basına kadar nasip oldugu sürece saglıgım el verdıgı surece ALLAHIMIN IZNI ILE ınsallah burdayım cnm.. musterıler gelmeye basladı yenı sıstemlerım kuruldu mutluyum:) yenılık var bu kez burda senı soruyor bazıları nasıl bebiş diye :) buyumus göbek diyolar :) eee benım yavrucum buyudu artık kocaman olcak ınsallahh.. yasar amcanın da bebegı dogdu miraç geldı dunyaya hayırlısı ıle saglıkla ınsallah saglıklı evlat olur. :emir_bebek: senı özledım bı tanem haftaya bugun bulusma günümüz ınsallah cınsıyetını gösterırsın artık :)

bebeğim bizim bi ufacık köpeğimiz vardıya ona anne almıs baban :) köpeğin annesi ayı oldu :) dun aksam bana kocaman bı ayı almıs sarkı söyluyor sen ağlarken hayat gülsün sana mutlu ol sevgılım dıye :) ama ama ama dip notuda vardı sevgılıler gunu oldugu için değil bebegımın annesı oldugun ıcın sizi mutlu etmek istedım dedi bende kocaman sıkıca sarıldım ve bı sarılman dunyalara bedel dedi :) bızde dunu böyle noktaladık bazen kızdırsada üzsede cok tatlı baban var :) cok guzel kokusu var cıkolata gibi :) oan bol bol senı sewıyorum demenı cok istiyorum :) senı sewıyorum baba demenı istiyorum tum gönlümle ben hiç diyemedım belkıde dıyemıycem bı daha ama sen de olurmu hıc ıcınde kalmasın babam benım de canım babam de o senı cok sevıyor emın ol özluyor bı an önce randevu günü gelsede hasret gidersek dıyor :) cok cadı yaa senı cok sevıyor. bende senı cok sewıyorum miniğim hemde cok. ınsallah saglıgın ıyıdır kuzum senı sewıyorum. :emir_bebek::nazar:

$14+4 haftlk.jpg evet bebegım sen ve ben :) 14+4 haftalık halımız bu git gide günden güne büyüyorsun artık :) ınsallah saglıklı ve hayırlı bı evlat olursun kuzum :) sımdı annen gencecık belkı sen bunları gördüğünde kac yasında olcak :) sewıyorum senı kuzum..

maşallah canım çok formda bir gebesin çok ta güzelsin, ben de şu an hemen hemen böyle gözüküyorum sanırım karnım birazcık daha olabilir ama 20 haftalığım ben zaten.. bebeğin ilerde görünce fotoları annem de nasıl güzelmiş diyecekk:KK49:

maşallah canım çok formda bir gebesin çok ta güzelsin, ben de şu an hemen hemen böyle gözüküyorum sanırım karnım birazcık daha olabilir ama 20 haftalığım ben zaten.. bebeğin ilerde görünce fotoları annem de nasıl güzelmiş diyecekk:KK49:

ınsallah ılerde buraları okutmak göstermek nasip olur ona :) ozmn görür bakalım :)

nasılsın kuzummm :) annen cok ıyı sağlıgına hep duacıyım meleğim.. ve sana mınnettarım meleğim bukdr ıyıyım ve hıc bırsekılde benı zorlamıyorsun iğnelerım bile acımıyor işe gelırken bile senınle beraber yurumek bana cok ıyı gelıyor hem egsersiz nıyetıne yuruyus iyi oluyor meleğim :) senı sewıyorum kuzum hemde cok.. içimde oldugun için babanın bende bı parcası oldugun ıcın ve benı hıc rahatsız etmedıgın ıcın.. hem ne kdr agrıda yapsan sızıda yapsan of dıyemem hakkım yok buna cünkü ben senı çok istiyorum bana verdıgın butun rahatsızlıklar emın ol tatlı seyler cunku senden degerlı seyım yok suanda :) tabı bırde baban onu unutmamak lazım :) aksam yıne elı sendeydı sevıyor senı :) gözü hep göbeğimde baska yerı gördüğü yok yarın sabah pazar işe gelmeden kahvaltı yapalım söyle bi güzel sen ben bebeğim diyor bu sabah :) tabı pabucum dama atıldı benım önceden bana bebegım dıyordu sımdı sana dıyor :) yerım sizi ben ikinizde içerde sevın birbirinizi.. cok sevıyorum meleğim babanı cok sevıyorum bu sabah yıne saatı erkene kurmus erkenden uyandık bı guzel kahvaltı yaptı :) öptü koktu gitti aksam olmaz sımdı dıyor özlemıs bızı gitmeden :) RABBIM INSALLAH SEN GELINCEDE BIZI ÜÇÜMÜZÜ BİRBİRİMİZE okdr sıkı baglarkı hıc ayrılmayasıya :) cok sevmek için :) senı özledım bugun 15+0 sın masallah kocaman oldun kuzum :) RABBIM SENI BANA BAGISLASIN INSALLAHHHH...:nazar::emir_bebek::nazar:

Eki Görüntüle 348232 evet bebegım sen ve ben :) 14+4 haftalık halımız bu git gide günden güne büyüyorsun artık :) ınsallah saglıklı ve hayırlı bı evlat olursun kuzum :) sımdı annen gencecık belkı sen bunları gördüğünde kac yasında olcak :) sewıyorum senı kuzum..

aaaa cnm çok sevindim yaaa ilk baştaki yazılarını okuyodum bi baktım hamile olduğunu öğrndim ayy çok sevindim inan rabbim güldürmüş yüzünü inş sağ sağlim alırsın bebeğini kucağına gülüm ... bende 10+2 yim cinsiyetini öğrendinmi cnm

aaaa cnm çok sevindim yaaa ilk baştaki yazılarını okuyodum bi baktım hamile olduğunu öğrndim ayy çok sevindim inan rabbim güldürmüş yüzünü inş sağ sağlim alırsın bebeğini kucağına gülüm ... bende 10+2 yim cinsiyetini öğrendinmi cnm

cok saol canım ınsallah sende sağlıkla kucagına alırsın :) pazartesı yanı yarın öğrenıcem saaat 5de randevum var artık salı günü yazarım buraya buyuk heycanla :KK70: RABBIM SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT OLMALARINI nasip eyler ınsallah cnm evet yüzüm güldü bu tpiğkle beraber :) :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

cok saol canım ınsallah sende sağlıkla kucagına alırsın :) pazartesı yanı yarın öğrenıcem saaat 5de randevum var artık salı günü yazarım buraya buyuk heycanla :KK70: RABBIM SAĞLIKLI HAYIRLI EVLAT OLMALARINI nasip eyler ınsallah cnm evet yüzüm güldü bu tpiğkle beraber :) :emir_bebek::nazar::emir_bebek:

ayyy çok heyecanlıııı hadi hayırlısı gülüm rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inş yarın bakarım cevaba:)

ayyy çok heyecanlıııı hadi hayırlısı gülüm rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inş yarın bakarım cevaba:)

insallah. insallah hayırlısı olur cnm ya cok merk edıyorum bende yarım saat sonra cıkarım artık yola bakalım babasıda gelcek ne dıycek dr cok merk ıcındeyım :) yarın sabah gelınce yazarım

insallah. insallah hayırlısı olur cnm ya cok merk edıyorum bende yarım saat sonra cıkarım artık yola bakalım babasıda gelcek ne dıycek dr cok merk ıcındeyım :) yarın sabah gelınce yazarım

ayy valla en az senin kadar bende merak ediyorum sanki bana oğlan gibi geliyo seninki bakalım neymiş ufaklık kaçıncı haftandasın cnm ...

saglıklı olman en önemlısı tabıkı :) ama babanı görmelısın OĞLUMMMMMMMM DEYİŞİ :) doktorumuz inceledı kılonu 100gr :) ve boyunu falan ıste sonra ERKEK dedi :) bacaklarını açmıssın öyle uyumussun kuzum ya bızı cok merk etmesın dıye demı :) sonra öksür dedi doktorumuz top gibi kendını ordan oraya attın ::) cok sasırdım hemen hareketlendın demekkı ben öksürürken öyle yapıyorsun vay be cok enteresandı :) oglum benım doyamam ben sana OGLUMMMMM DEMEYE RABBIMIN EMANETISIN BANA SEN ONUN HEDIYESI INSALLAH SENI COK GUZEL AHLAKLI YETISTIRIRİM. ONA LAYIK KUL OLURSUN INSALLAH MELEĞİM oglum benım sevıyorum senı :):emir_bebek::nazar:

X