Bebeğim de geçmeyen ishal

Kirmizioda

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2022
67
41
25
Mehraba güzel anneler.Benim 6 aylık bebeğim 10 gündür ishal .Bu 10 günün 7 gününu 5..6 kere şeklindeydi kakasi son 3 gündür daha da artdı ve günde 8..9 kere sulu kaka yapıyo .Diş cikardigini zaan ediyorum amma diş çıkarırken bu kadar uzun süre ishal olurmu? .Yarın doktora götürücem.Bu arada ishal dişinda hic bir rahatsızlıgi yok.

Mehraba güzel anneler.Benim 6 aylık bebeğim 10 gündür ishal .Bu 10 günün 7 gününu 5..6 kere şeklindeydi kakasi son 3 gündür daha da artdı ve günde 8..9 kere sulu kaka yapıyo .Diş cikardigini zaan ediyorum amma diş çıkarırken bu kadar uzun süre ishal olurmu? .Yarın doktora götürücem.Bu arada ishal dişinda hic bir rahatsızlıgi yok.
Ek gıdaya yeni mi başladınız? Bir şey alerji yapmış olabilir mi?

O da aklima geldi aslinda .Amma alerji anca ishal yaparım başka belirti vermezmi
Həmdə ishaldan sonra sadece muz ve patates veriyorum 3 gündür hic bir faydası olmadi
Bağırsak tepkiliyse ishal olabilir. Bazen kan da görülür. Her kakada olmuyor. Patates bir vermeseniz mi, patates bile bazen alerjik oluyor.

Bide meme yemek istemiyo amma yemeye iştahlı.Sutu Biberonla sağıb verince iciyor.Dikkat etdim yemeklerden sonra diiyil hər süt içdikdən sonra kaka yapıyo. Neden ola bilir acaba?Yazım hataları varsa özür dilerim Azərbaycandan yaziyorum

Bide meme yemek istemiyo amma yemeye iştahlı.Sutu Biberonla sağıb verince iciyor.Dikkat etdim yemeklerden sonra diiyil hər süt içdikdən sonra kaka yapıyo. Neden ola bilir acaba?Yazım hataları varsa özür dilerim Azərbaycandan yaziyorum
Ne sütü veriyorsunuz? Kendi sütünüzü mğ? İnek sütü vb ürünleri kullanmıyorsunuzdur inşallah? Eper emziriyorsanız sizde yediklerinizi gözden geçirin. Üşütmeye bağlı olabilir güzel giydirin . Bebek biskuvisi vs vermeseniz daha çok kendi yaptığınız biskuvilerle beslemeye çalışın. İnstagramda tarifler var bebekler için. Son zamanlarda ilaç antibiyotik kullanımı oldu mu? Sizde veya onda? Bol su içirerek sıvı kaybını muhakkak önleyin.

Sizin yediğiniz birşey dokunuyor olabilir .gıda alerjisi gibi geldi .mama değiştirebilirsiniz.verdiğiniz tüm şeyleri gün gün keserek deneyin

Siz doktora götürün önce ishalini kesmesi lazım sıvı kaybediyor. Evde Reflor varsa o keser bu arada. Sonra nedenini çözer alerji vs. Önemli olan şuan kesmek nedeni değil.

Ne sütü veriyorsunuz? Kendi sütünüzü mğ? İnek sütü vb ürünleri kullanmıyorsunuzdur inşallah? Eper emziriyorsanız sizde yediklerinizi gözden geçirin. Üşütmeye bağlı olabilir güzel giydirin . Bebek biskuvisi vs vermeseniz daha çok kendi yaptığınız biskuvilerle beslemeye çalışın. İnstagramda tarifler var bebekler için. Son zamanlarda ilaç antibiyotik kullanımı oldu mu? Sizde veya onda? Bol su içirerek sıvı kaybını muhakkak önleyin.
Su içiyo o rahatlatiyo biraz beni .Malesef başlarda doktorlar alerjisini anliyamadigi için her kustugunda ya oksurdugunde antibiyotik yazdi .4 ayına kadar 5 kez antibiyotik kullandı .Son 2 aydır kullanmadi.Bebek biskuvusunu deniycem

X