Bebeğim de geçmeyen ishal

Mehraba güzel anneler.Benim 6 aylık bebeğim 10 gündür ishal .Bu 10 günün 7 gününu 5..6 kere şeklindeydi kakasi son 3 gündür daha da artdı ve günde 8..9 kere sulu kaka yapıyo .Diş cikardigini zaan ediyorum amma diş çıkarırken bu kadar uzun süre ishal olurmu? .Yarın doktora götürücem.Bu arada ishal dişinda hic bir rahatsızlıgi yok.
Çok fazla bi miktar üstelik sulu , bence hemen dr a götürün mineral kaybı olabilir

Mehraba güzel anneler.Benim 6 aylık bebeğim 10 gündür ishal .Bu 10 günün 7 gününu 5..6 kere şeklindeydi kakasi son 3 gündür daha da artdı ve günde 8..9 kere sulu kaka yapıyo .Diş cikardigini zaan ediyorum amma diş çıkarırken bu kadar uzun süre ishal olurmu? .Yarın doktora götürücem.Bu arada ishal dişinda hic bir rahatsızlıgi yok.
10 gun cok uzun bir sure,umarim fazla sivi kaybetmemistir. Rota Virus geldi aklima,insallah degildir. Bir de sadece merak ettigim icin, neden 10 gun beklediniz ki,bir bebek icin bu sure cok fazla degil mi

Su içiyo o rahatlatiyo biraz beni .Malesef başlarda doktorlar alerjisini anliyamadigi için her kustugunda ya oksurdugunde antibiyotik yazdi .4 ayına kadar 5 kez antibiyotik kullandı .Son 2 aydır kullanmadi.Bebek biskuvusunu deniycem
Antibiyotik sonrası prebiyotik kullandınız mı bağırsak florasını düzenlemek adına? Şayet kullanmadıysanız sebebi bu olabilir. Kullanmanızı tavsiye ederim. Antibiyotiği hep yazıyorlar ne yazık ki ama bunun için sizin ve sürekli kontrolde olduğu doktorun öngörüsü önemli. Siz öncelikle bağırsak florasını düzeltmelisiniz çocuğun yoksa hem bu antibiyotik döngüsünden ve ishal döngüsünden zor kurtulursunuz. Bunun için takip ettiğim bir sayfa var instagramda onu ekleyeceğim lütfen inceleyin hatta bebeğinizin durumundan bahsedin bayan ücretsiz bir şekilde yardımcı oluyor zaten sayfasında bu şekilde bilgilerde mevcut. Bebeğinizin kan değerlerinede baktırmanız iyi olur. Onun dışında ek gıda için sağlıklı şeyler hazırlayabilmeniz adına bir kaç sayfa ekliyorum. Bebek biskuvisi , kek vb. Geçmiş olsun.

10 gun cok uzun bir sure,umarim fazla sivi kaybetmemistir. Rota Virus geldi aklima,insallah degildir. Bir de sadece merak ettigim icin, neden 10 gun beklediniz ki,bir bebek icin bu sure cok fazla degil mi
Size katılıyorum bu kadar uzun sürmesi benide rota konusunda düşündürdü. Dilerim değildir. Yinede her ihtimale karşı İnşallah bebek rota aşısı olmuştur.

Kızlar yorumlarniza göre teşekkurler.Eksik yazmişim qalıba 2 kere doktora götürdüm bu 15 günde kesmemişdi .Allaha şukur dün itibariyle azaldı bugünde normala döndü

X