Bebeğimin gelişimi durmuş Lütfen fikirlerinize ihtiyacım var

Hiç böyle düşünmeyin benimde yaşım 29 olmasına rağmen doktorlar bu değerle aşılama bile olmaz direk tüp bebek yapalım dedi amh hızlıca düşüşteydi hastalığım düzenli olmasına rağmen fsh yüksek prolaktin değerlerim yüksekti. Sonra hep inandım burada kür yapan yazıları okudum ve şuan 19haftalık hamileyim hayırlısıyla oğluma kucağıma almayı bekliyorum. Sizde ümidinizi kesmeyin RABBİM Şafi ismiyle şifalar versin hayırlı bi evlat nasip etsin inş .
Ben hastalandığım 2.nci günden 12.nci gününe kadar sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı
Teşekkür ederim saolun, vajınal muayene ile bakıkdı hep kese düzgün içinde bebek görünüyor 3.1mm 5+6 günlük dediler kese de büyüyor ama 3-5 gün arayla gidiyorum farklı doktorlara hep aynı ölçümü. Tekrar kalamam herhalde çünkü 0.01 AMH ile kaldım doktorlar bile mucize dedi. Tüp bebekten başka şansım yok sanırım onunda maliyetini karşılayamıyorum
ben hastalığımın 2.nci gününden 12.nci gününe kadar sabahları aç karnına 1 yemek kaşığı çekilmiş çörek otu toz tarçın bal karıştırıp yedim gün içinde 2şer bardak hayıt tohumu ve aslan pençesini bir demleyip içtim yumurta gelişime çok iyi geliyor

Hiç böyle düşünmeyin benimde yaşım 29 olmasına rağmen doktorlar bu değerle aşılama bile olmaz direk tüp bebek yapalım dedi amh hızlıca düşüşteydi hastalığım düzenli olmasına rağmen fsh yüksek prolaktin değerlerim yüksekti. Sonra hep inandım burada kür yapan yazıları okudum ve şuan 19haftalık hamileyim hayırlısıyla oğluma kucağıma almayı bekliyorum. Sizde ümidinizi kesmeyin RABBİM Şafi ismiyle şifalar versin hayırlı bi evlat nasip etsin inş .
Maşallah hamilesiniz dua ederseniz çok sevinirim. Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Acaba sizin fsh ve amh kaçtı?

Ultrasında kaç yumurtanız görünüyordu

Adetiniz duzenlimiydi?

Neler yaptınız bilgi verriseniz çok sevinirim

ben 1 sene 3 aydır gebe kalamadım fsh yüksek cıktı o şekilde öğrendim durumumu fsh 34 ile sonra belki dusuruurm diye hayıt macunu aldım fsh 50 ye çıkmış onu bıraktım korktum aru sütü bal polen karışımı kullandım 2 ay ve fsh 74 e çıkmış baktım adetimde iyice kötü oldu çok sıkıntıya girdi bıraktım herşeyi şu an içi bişey kullanmıyorum doktorun verdiği ilaçlar dışında doğum kontrol hapı filan verdi.

Fsh şu an 74 doktor bile bu biye bu kadar yükselmiş dedi
Amh 003

Ultrasonda en son 2 sagda 1 tane solda 1 tane de kist olmak üzere görünüyordu yumurtam ama çok düzensiz 3 ay yumurtalarımı kontrol edecekmiş Doktor henüz tüp bebeğe başlamıyor çok korkuyorum o sürede daha kötü duruma düşerim yumurtlaarim gider diye. Stres yüzünden kendimi mahvetti 7 ay oldu öğreneli hala alışamadım ve psikolojim bozuldu neredeyse sürekli düşünüyorum

Neler yaptınız acaba bilgi verebilirmisiniz ve ne kadar sürede hamile kaldiniz

Teşekkür ederim saolun, vajınal muayene ile bakıkdı hep kese düzgün içinde bebek görünüyor 3.1mm 5+6 günlük dediler kese de büyüyor ama 3-5 gün arayla gidiyorum farklı doktorlara hep aynı ölçümü. Tekrar kalamam herhalde çünkü 0.01 AMH ile kaldım doktorlar bile mucize dedi. Tüp bebekten başka şansım yok sanırım onunda maliyetini karşılayamıyorum
001 amh ile kalmışsınız maşallah inşallah sıkıntı olmaz sağlıklı ilerler bol bol dua edin.

Acaba neler yaptınız ve kaç ay da kaldınız? Ultrasonda kaç yumurtanız görünüyordu ? Fsh normal miydi

Benimde amh 003 fsh 34 tü ama 74 e cıktı kullandıklarım yüzünden 1 sene 3 ay oldu gebe kalamadım tüp bebek doktoru yumurtaların çok düzensiz 3 ay kontrol edicem dedi

Fsh 21 Amh 0.6 ydı. Benim tüm değerlerim bir anda stresten sanırım alt üst olmuştu. Yaşıma göre hızlıca yükseliyor ve düşüşte dedi doktorum interfilteye yönlendirdi oradaki doktor tamamen umutsuzdu ve beni öyle ağlattılar ki yaşadığın herşeyi hissedebiliyorum bu değerle aşılama bile olmaz direk tüp bebek dedi ve ilaç yazdı özel pahalıca da bir ilaçtı hemen aldım 3 ay bunu kullan dedi ama sadece onun dediğini yapmadım o kürü kullandım çayları içtim ve doktora gittiğim ay Eylül sonuydu şükürler olsun Kasımda gebe kalmışım.Lğtfen stres yapma RABBİM Şafi ismiyle şifalar versin sana tez vakitte en hayırlısıyla kucağını doldurup hayırlı bi evlat nasip etsin inş

Bunlar kullandıklarımdı her içerken aklıma Hsg filmindeki çektiğim acı ve ilaçlı ultrasonda yaşadıklarım geliyordu RABBİMDEN istedim şifa niyetine diye içtim ben kalpten inanıyorum Rabbim tez vakitte inş sanada nasip edecek

Eklentiler

• 57c0dacb-0122-4a36-a27f-887914d2d15a.jpeg
    57c0dacb-0122-4a36-a27f-887914d2d15a.jpeg
    216,4 KB · Görüntüleme: 5
  • 2ba7ee77-62f4-46ef-b172-8e8010de2e8e.jpeg
    2ba7ee77-62f4-46ef-b172-8e8010de2e8e.jpeg
    199,1 KB · Görüntüleme: 7
  • 7dc5dc2b-c184-4f97-9da7-45d9c4c68630.jpeg
    7dc5dc2b-c184-4f97-9da7-45d9c4c68630.jpeg
    94,9 KB · Görüntüleme: 4
X