Bebeğimin günlüğü...

Abdominal

Guru
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
4.845
1.437
Nasıl başlasam bilemiyorum minik kelebeğim.Senden ilk haberdar olduğum gün ne mutlu bir gündü.10 kasım 2008 test yapacaktım ama çok heycanlandım.Testi tikrek ellerimle açtım ve yaptım.Ben zannediyordum ki gelmene daha çok var.Biraz bekledikten sonra senin çizgini gördüm kızım...Nasıl mutluluktan havalara uçtum anlatamam..O gün içim içime sığmadı..Babana sürpriz yapmak istiyordum...Yüzündeki o ifadeyi görmeliydim.ama akşama daha çok vardı...Ben senin müjdeni vermek için sabırsızlanıyordum.Akşama doğru babana telefon açtım...Ona erken gelmesini söyledim...Vee baban geldi.Nasıl mutlukla sarıldım babana...Babacığına dedim ki "Sana bir sürprizim var".Bababcığın daha ben sözümü bitirmeden "hamilesin" dimi dedi.O an gözlerindeki ışıltıyı bir görseydin...[/B]
Aradan bir kaç gün geçti..artık seni doktorda görme zamanı gelmişti...15.11.2008.O gün doktora gittiğimde o kadar heycanlıydım ki kalbim yerinden fırlayacaktı...Sıra bana geldi.Doktor teyzen "bi bakalım orda mı acaba dedi". Ve senin o minik keseni gördük kızım çok mutluydum.Ama korkuyordum seni kaybetmekten...Aradan iki hafta geçti.29.11.2009 bugün büyük gün çünkü kalp atışlarını duyacağım.uffffff bana sıra bir türlü gelmiyor..Nihayet sıramız geldi ve ultrasona girdik..iki haftada ne kadar büyümüşsün...Doktor teyzen bana kalp atışlarını dinletti.Ne güzel atıyor canım kalbin.Bir anne için dünyanın en güzel mutluluğu.Artık varlığını daha iyi hissediyorum.

07.01.2009 yine seni görebileceğim bir gündeyiz.Sıra bize geldi.Ultrasona girdik..Aman Allahım ne kadar büyümüşsün canım kızım.O sırada uyuyordun..Doktor teyzen karnımı biraz dürttü.Sen nasıl irkildin.Bir anda uyandın..o poponu havaya kaldırmanı hiç unutamam çok tatlıydın.Herşey yolundaydı...Alllaha şükür.

21.01.2009 yine seni görebileceğim..sıramız geldi.Ultrasona girdik.ıki haftada yine ne kadar büyümüşsün.Yüzün şekillenmiş.Artık tam bir bebek gibi görünüyordun..Babacığın o sırada doktor teyzene "aynı bana benziyor"dedi.Doktor teyzen çok güldü o zaman.Ama cisiyetini bilmiyordum.Bi sorayım dedim.Doktor teyzen bakacak cisiyetine sen bir oraya kaçıyorsun bir buraya.Ellerinle kapatıyorsun.doktor teyzen senin için "ne kadar inatsın be çocuğum" dedi.ama kıza benzediğini söyledi.
Günler geçmeye sen içimde büyümeye devam ediyorsun.Artık karnım büyümeye başladı.24.01.2009 canım bugün anneannendeydim.Şöyle bir uzanayım dedim.Aaaa bi de ne olsun sen tekmeledin...Allahım bu ne güzel bir duyguymuş...Senin varlığını daha iyi hissettim...Hemen babacığını aradım...bebişimiz hareketlendi dedim.Babacığın çok mutlu oldu.O günden sonra artık hareketlerini hissetmeye başladım...

18.02.2009 yine seninle randevum var kızım...Bugün 4 boyutlu ultrasonda görücem seni.Evet bana sıra geldi.Girdik ultrasona..aman Allahım ne kadar net gözüküyorsun.Ellerinle yüzünü kapatmışın.O an o ellerini,bacaklarını öpesim geldi.Doktor amca bebeğinizin cinsiyetini biliyormusunuz diye sordu.Biz de kesin bilmediğimizi söyledik.Doktor amca bi kızınız olacak dedi.
Ne güzel bir kızımız olacak.O hafta sonu sana babacığınla beraber ilk cicilerini aldık...ne güzel bir duyguymuş sana bişeyler almak.Eve geldim uzun uzun baktım kıyafetlerine onları senin üzerinde hayal ettim.

10.03.2009 yine seni görme günüm.Ultrasona girdik.Ne kadar büyümüşsün.artık bütün halinde göremiyoruz seni..Ellerinle oynuyordun canım.çok tatlıydın.

10.04.2009 seni görme günüm bugün yine 4 boyutlu da görecem seni.sıramız geldi.Ultrasona girdik..o tatlı yüzünü gördüm.ne kadar tombiş gözüküyordun...Ellerinle yüzünü ovuşturuyordun.Doktorumuz senin çok sağlıklı olduğunu söyledi..Keyfin yerindeymiş...Görüntülerini kaydetti.Ben her gün izliyorum seni...

Karnım iyice büyüdü artık.tekmelerini daha iyi hissediyorum..Ama baban elini koyunca duruyorsun be kızım..Baban kıskanıyor bak.seninle konuştuğumda nasıl da hareketleniyorsun.artık 28. haftamızın iiçindeyiz.sana kavuşmama 2,5 ay kaldı...Eşyalarını yavaş yavaş tamamlıyorum.Her gün bakıyorum onlara.Yakında odanı da alacağız.
Babacığınla ben senin geleceğin günü iple çekiyoruz.Senin için hayaller kuruyoruz.Artık üç kişi olacağız.Sen evimize neşe,huzur,bereket getireceksin...Seni çooook ama çoooook seviyorum prenses kızım...:asigim::1hug:.

9 mayıs Çarşamba yine seni göreceğim bir gün tatlı kızım…ultrasona girdik doktor teyzen dedi ki.çok güzel bir bebek.yanaklanmış,saçları çıkmış her bebeğin bu ay şaçları çıkmazmış.ben de dedim.bana çekti herhalde kızım.ben sık şaçlıyım dedim.doktorda dediki ne yani babasının saçları yok mu?:)güldük..ultrason aletini doktor karnımda gezdirirken bi tekme attın kuzum..doktor dediki bak sen şuna nasılda tekme attı…doktordan babanla çıktığımızda baban dedik.yerim onun yanaklarını babası ona tarak alacak saçlarını tarayacak..

Tatlım seni o kadar çok seviyorum ki anlatamam..yavrum,canımın canı…
25 mayıs Pazartesi günü sana anneannenle beraber beşiğini aldık..pembe pembe..çok tatlı…az kaldı şu sınavlarım bitsin odanı da alacağız…sen yeterki sağlıklı gel bebeğim…
27 mayıs Çarşamba kızım yarın stajım var hiç gidesim yok..ama gitmek zorundayım..bu satırları yazarken sen tekmeliyorsun canım benim.çok hareketlisin..sen hareket ettikçe ben mutlu oluyorum…merakla gelmeni bekliyorum..bir an önce sana kavuşmak istiyorum…seni kucağıma alıp koklamak,öpmek istiyorum..cicilerine bakıyorum..sana onları nasıl giydireceğimi düşünüyorum…çok süslü yapacam seni kısmetse…

05.06.2009 Cuma kızım seni çok seviyorum sana bir an önce kavuşmak istiyorum…babacığın bu sabah göbüşümü öptü yani seni…diyor ki kızımız bir gelse de hayatımız renklense…geçen gün anneannenle dolabını ve çamaşırlığının siparişini verdik çok güzel olacak odan..pembiş pembiş..o gün sana bi tane cici aldım çok tatlı ya..bu sabah uzun uzun baktım seni onun içinde hayal ettim…seni o kadar çok koklamak istiyorum ki canım yavrum…

24 haziran 2009 Çarşamba tatlı kızım bugün dolabın ve çamaşırlığın geldi…o kadar güzel oldu ki odan anlatamam…Canan teyzen dolabını sildi…ben de hemen cicilerini yerleştirdim içine çoookkk güzel oldu …bir tek sen kaldın gelecek…heycanla bekliyorum tatlı kızımmm seniii…

30 haziran 2009 Salı bu sabah çok mutlu uyandım Berrağım…Çünkü seni rüyamda gördüm…sen doğmuşsun…karnıma sarılıyorsun…yeşil gözlerin vardı aynı babana benziyordu..saçların gür ve kıvırcıktı..bana gülümsüyordum..bi dee üstüme çişini yaptın seni yaramaz seniii….yerim ben seni yaaa..çok özledim seni bir an önce kavuşmak istiyorum sana…

1 Temmuz 2009 Çarşamba kızım bugün doktor kontlumuz var yine seni göreceğim…doğum şeklimiz belli olacak…heycanlıyımmmmm….evet doktorumuza gittik…sen ne kadar tombiş olmuşsun kızım…37+4 günlüksün…her an gelebilirmişsin…bekliyorum artık akşam sabah…gel kızım gel..sağlıkla gel…anneciğin sana çook kavuşmak istiyor…babacığın da özlemle bekliyor…kısacası baban ve ben ikimizin canımızdan bir parça olan seni bekliyoruz…annesinin tatlı kızı…yerim seni ben..hele sen bir doğ..kucağıma gel..göz göze bir gelelim,seni koklayayım…bi de o poponu ısıracam…

Evettt 15 temmuz 2009 kızım artık kollarımdasın…bugün 11.25 de dünyaya geldin…sana kavuşmak ne güzel bir duyguymuş…seni uzun uzun kokladım…gözlerinin içine baktım sen hayata ilk bakışını atarken…çok mutluyum tatlı kzım sana kavuştum şükürler olsun…çok güzel bir kızsın bakmaya doyamıyorum sana…sen ağlayınca içim gidiyor…senin sevgini tarif etmek gerçekten çok zor…karşılıksız seviyorum seni…

Son düzenleme:
canım çok güzel paylşmıssın duygularını çok güzel yazmışın çok hoşuma gitti ama odasını çabuk al caikom çünkü kokusu geçmiyo 1 ay falankaydirigubbakcemile3yerimseniben:içelim:

- hadi annecikler sizinde bebeğiniz için yazdıklarınızı bekliyorum..:CüvCüv:

Son düzenleyen: Moderatör:
oyyy masallah berrak bebege Allah uzun omurler versın bahtını acık etsın ınsallah :nazar:

Bende 6 haftalık hamileyim duygularımı çokmu yoğun yaşıyorum nedir ağlayarak okudum yazınızı bende bunları yaşıycakmıyım acaba bebeğim sağ salim doğucakmı hep kendimi yerinize koyarak okudum...Çok net anlatmışsınız duygularınızı Rabbim evladınızdan hayırla ayırmasın inş..

Bende 6 haftalık hamileyim duygularımı çokmu yoğun yaşıyorum nedir ağlayarak okudum yazınızı bende bunları yaşıycakmıyım acaba bebeğim sağ salim doğucakmı hep kendimi yerinize koyarak okudum...Çok net anlatmışsınız duygularınızı Rabbim evladınızdan hayırla ayırmasın inş..
canım hamileyken insan çok duygusal oluyor ben de her şeye ağlıyordum gerçi doğumdan sonra da ağlıyorum çok...güzel dileklerin için çok teşekkür ederim...Canı gönülden dua ediyorum inşaallah sen de meleğini kucağına alırsın bu mutluluğu yaşarsın..hamilelik çok güzel bir duygu...ama en muhteşemi bebeğini kucağına almak..Allah isteyen herkese bu duyguyu yaşatır inşaalllah....

canım ya çok kötü ağladım bende 6 aylık hamileyim kızım olucak ona hep kelebek diyoruz hatta eşim bana nişanlıyken kelebek derdi sonra kelebeğimiz olsun senin gibi derdi sonra öğrendim kızım olucak o yüzden o kadar etkilendimki sanki aynı benim gibi yazmışsın bende kızımı çok seviyorum biraz önce gelsede rahatlasam çokta sulugöz oldum nedense ağlıyıp duruyom birşey olcak gibi herşeyd bir tedirginlik inşallah eşin bebeğin sen çok mutlu olursunuz hep böyle güzel anılarınız olur bebeğini öptüm canım banada dualarında yer verirsen sevinirim.

canım ya çok kötü ağladım bende 6 aylık hamileyim kızım olucak ona hep kelebek diyoruz hatta eşim bana nişanlıyken kelebek derdi sonra kelebeğimiz olsun senin gibi derdi sonra öğrendim kızım olucak o yüzden o kadar etkilendimki sanki aynı benim gibi yazmışsın bende kızımı çok seviyorum biraz önce gelsede rahatlasam çokta sulugöz oldum nedense ağlıyıp duruyom birşey olcak gibi herşeyd bir tedirginlik inşallah eşin bebeğin sen çok mutlu olursunuz hep böyle güzel anılarınız olur bebeğini öptüm canım banada dualarında yer verirsen sevinirim.
senin de demek minik bir kelebeğin olacakzemuszemus... canım insan hamileyken çok duygusal oluyormafoldumben ..bir de zaman geçmiyor bir türlü...son ay geçmedi bir türlü:CüvCüv:...ama doğduktan sonra günler çok çabuk geçiyor hızlı büyüyor yetişemiyorum hızına 3,5 aylık oldu...tatlım sen de prensesini sağlıkla kucağına alırsın inşaallah:ecrin_bebek:..güzel dileklerin için çoook teşekkür ederiz...seni ve minik kızını öpüyorumopuyorumnanaktan

bende 29 haftalık hamıleyım kızlar, ve bende yazıyı aglayarak okudum, duygusal olmak güzel bırseyde okumakta zorlandıgım gıbı yazamıyorumda aglamaktan ... cıddı bırsekılde yazmak ıstıyorum ama gözlermın yaşını sılmekten burnumu temızlemıkten hıc konsantre olamıyourm...
allahım berrak bebğe uzun ömür versin inşallah. ve hayırlısıyla bızlerede o gunlerı göstermeyı nasıp etsın ınsallah.amiinnn...

bende 29 haftalık hamıleyım kızlar, ve bende yazıyı aglayarak okudum, duygusal olmak güzel bırseyde okumakta zorlandıgım gıbı yazamıyorumda aglamaktan ... cıddı bırsekılde yazmak ıstıyorum ama gözlermın yaşını sılmekten burnumu temızlemıkten hıc konsantre olamıyourm...
allahım berrak bebğe uzun ömür versin inşallah. ve hayırlısıyla bızlerede o gunlerı göstermeyı nasıp etsın ınsallah.amiinnn...
ayy canım benim kıyamam sana ...bir yazdı mı gerisi geliyor bence yaz çok güzel bir hatıra olur bebeğine...Güzel dileklerin için teşekkür ederimm...Sen de bebeğini sağlıkla kucağına alıp bu güzel günleri görürsün inşallah tatlım...

Merhaba bebegim,
Icimde tarifsiz bir heyecan, hic beklemedigim bir anda Yüce Rabbim seni bize nasip etti.Sana o anda yasadiklarimizi ve hissettiklerimizi yazacagim.Bn hamile oldugumdan süphelendigim icin gidip eczaneden hamilelik testi aldim.Testin sonucunda hamile oldugumu gördüm.Sanirim yaklasik yarim saat ben cizgilere cizgilerde bana bakti :) Sonra hemen babani aradim ve eve gelmesini istedim.Eve geldiginde ona testi gösterip hamile oldugumu söyledim baban o andan itibaren 2-3 gün boyunca sevincinden agladi.Seni görmek icin hemen doktora gittik.Yüce Rabbimin mucizesi blup blup karnimda yüzüyordun:)Tarifesi mümkün olmayan bir mutluluk.Ben Allah`in izniyle anne olacagimDoktordan ciktigimizda baban yoldan gecen herkese baba olacagini söyleyip elini öpmek istedi.Bense saskinlikla ve sükürle onu izliyordum.Suan 3 ayliksin,kalbi dakikada 133 defa atan karnimda herseyden habersiz büyümeye calisan yüce Allah`in bize bahsettigi minik bebegimizsin.Zamanin doldugunda Allah seni kucagimiza alip öpüp koklamayi nasip etsin insallah. Amin..

Merhaba Bebegim,

Bugün yine seni görmek icin kontrole gittik.Doktor herseyin yolunda oldugunu ve karsisinda cok mutlu bir anne adayi gördügünü söyledi.Evet o kadar mutluyumki psikolojik dalgalanmalarin yaninda agresiv olup herkese bagirip cagirip üstüne üstün migdemin bulanip cikartmama ragmen daha sonra düsünüp senin bana yasattiklarina gülüp mutlu oluyorum.Hayatimizda artik babanin bize yetip yetmiyecegini,sana nasil bir gelecek sunmaya cabaladigimizi,gelecegin bize ne getirecegini kaygilarimizi korkularimizi düsünmeye basladik.Kolay degil anne ve baba olacagiz.Senin nasil sevimli ve tatli bir bebek olacagindan veya olmayacagindan cok gelecek kaygilari tasir olduk.Yemek yiyecekmisin geceleri beni uyutmayip cok sevdigim uykumu bölecekmisin.Karakterinin boyutlari ne derece olacak.Saka bir yana sunu sakin unutma ,nasil dogrsan dog biz seni hep cok sevecegiz.Bütün Dualarimiz güzel dileklerimiz,korkularimiz,endiselerimiz,mutluluklarimiz,umutlarimiz yatrimlarimiz herseyimizin senin icin oldugunu herseyimizinde sen oldugunu unutma( Pis hortumcu daha dünyaya gelmeden bizi ne hale soktun :)

Bebegim,

Icimdeki Umudum,Düslerimde yesertip büyüttügüm,bebegim,melegim,yavrum,kuzum>>Meee :) Bir dogsanda birlikte meelesek:)Neyse saka bir yana canim yavrum sana ne kadar tesekkür etsem azdir.Bir gelsen dünyama öpüp koklasam seni doya doya ama minik ellerini öpmeye doyamamki,Pamuk yanaklariin oksamaya kiyamamki,Bir gelsen dünyama ninnilerle uyutsam seni dualarla büyütsem seni korusam, Korusak her türlü kötülüklerden seni, akan gözyasinin birine dayanamamki,Simdi bekliyorum sayende sabir ne demek ögreniyorum.Seninle büyüyor her saniyemi yasayacagimiz güzel günlerin hayalini kurarak geciriyorum.Dilegim Allah`tan bu hayallerimin gerceklesmesi.Sunu hicbir zaman unutma seni cok seviyoruz bebesim....

Merhaba Melegim...

Sana melegim diyorum cünkü sen kücücük bir meleksin.Koca dünyanin herseyinden habersiz Allah`in bir mucizesi.Seni ilk ögrendigimiz gün hepimiz $ok olduk,cünkü hic birimiz beklemiyor ve buna hazirlikli degildik.Olaylar o kadar hizli gelisiyorduki hersey arka arkaya geldi.Babanla annen cok kisa bir süre önce tanisip hayatlarini birlestirmeye karar vermislerdi evlerini kurdular hersey düzene girmisti ve birden senin varligini duyduk.Hic düsünmedigimiz birseydin o an icin.Yüce Allah`im herseyin dogrusunu bilir.Senide onun icin bir armagan veriyor hepimize, daha büyük bir mutluluk katman icin.Senin cok sansli ve cok sirin bir bebek olacagin simdidn icime doguyor.O kadarr cok özledik ki mini minicik mis gibi süt kokan bebek sevmeyi.Suan annenin dogdugu günü hatirliyorum,kücücük kapkara saclari japon gözleri cok sekerdi ama sen onlardan daha tatli seker bir bebek olacaksin.Senin aramiza katilmani büyük bir sabirsizlikla bekliyoruz.Annen simdi birazcik naz yapiyor ee hakli seni bize verecek ya ama olsun deger nasil olsa daha sonra naz yapacak zamani olmayacak seni büyütmekle mesgul olacak cok sanslisin cok iyi ve anlayisli bir baban var ikiside seni cok sevacak ama en cok ben sevecegim iilk defa anneanne olacagim.Canimin parcasindan bir can dogacak cok heyecanliyim.Hepimiz büyük bir heyecan ve sabirsizlikla seni bekliyoruz ve seni cok seviyoruz
Anneannen

Bende günlügüme böyle baslamistim,ve tanidigim herkese yazmasini rica ettim.Suanda Dogumuma 6 hafta kaldi bir oglum olacak Allah izin verirse sag saglim en kisa zamanda kucagima alip öpüp koklayacagim.Allah kimseyi bu duygulardan mahrum birakmasin ve herkese bu duygulari yasatsin.,

super ya super ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN CNM SAGLIKLA

ALLAHIM BENDE BURAYA YAZMAK ISTIYORUM NE OLUR BANADA HAYIRLISIYLA NASIP ET EY YUCE ALLAHIMMMMMMMMMMMM NE OLURRRRRRRRRR

Amin Insallah canim.Allah sanada en kisa zamanda bu duygulari yasatir ve seninde yazdiklarini burada okuruz.Allah hepimizin hakkinda herseyin hayirlisini nasip etsin.

Merhaba bebegim,
Icimde tarifsiz bir heyecan, hic beklemedigim bir anda Yüce Rabbim seni bize nasip etti.Sana o anda yasadiklarimizi ve hissettiklerimizi yazacagim.Bn hamile oldugumdan süphelendigim icin gidip eczaneden hamilelik testi aldim.Testin sonucunda hamile oldugumu gördüm.Sanirim yaklasik yarim saat ben cizgilere cizgilerde bana bakti :) Sonra hemen babani aradim ve eve gelmesini istedim.Eve geldiginde ona testi gösterip hamile oldugumu söyledim baban o andan itibaren 2-3 gün boyunca sevincinden agladi.Seni görmek icin hemen doktora gittik.Yüce Rabbimin mucizesi blup blup karnimda yüzüyordun:)Tarifesi mümkün olmayan bir mutluluk.Ben Allah`in izniyle anne olacagimDoktordan ciktigimizda baban yoldan gecen herkese baba olacagini söyleyip elini öpmek istedi.Bense saskinlikla ve sükürle onu izliyordum.Suan 3 ayliksin,kalbi dakikada 133 defa atan karnimda herseyden habersiz büyümeye calisan yüce Allah`in bize bahsettigi minik bebegimizsin.Zamanin doldugunda Allah seni kucagimiza alip öpüp koklamayi nasip etsin insallah. Amin..

Merhaba Bebegim,

Bugün yine seni görmek icin kontrole gittik.Doktor herseyin yolunda oldugunu ve karsisinda cok mutlu bir anne adayi gördügünü söyledi.Evet o kadar mutluyumki psikolojik dalgalanmalarin yaninda agresiv olup herkese bagirip cagirip üstüne üstün migdemin bulanip cikartmama ragmen daha sonra düsünüp senin bana yasattiklarina gülüp mutlu oluyorum.Hayatimizda artik babanin bize yetip yetmiyecegini,sana nasil bir gelecek sunmaya cabaladigimizi,gelecegin bize ne getirecegini kaygilarimizi korkularimizi düsünmeye basladik.Kolay degil anne ve baba olacagiz.Senin nasil sevimli ve tatli bir bebek olacagindan veya olmayacagindan cok gelecek kaygilari tasir olduk.Yemek yiyecekmisin geceleri beni uyutmayip cok sevdigim uykumu bölecekmisin.Karakterinin boyutlari ne derece olacak.Saka bir yana sunu sakin unutma ,nasil dogrsan dog biz seni hep cok sevecegiz.Bütün Dualarimiz güzel dileklerimiz,korkularimiz,endiselerimiz,mutluluklarimiz,umutlarimiz yatrimlarimiz herseyimizin senin icin oldugunu herseyimizinde sen oldugunu unutma( Pis hortumcu daha dünyaya gelmeden bizi ne hale soktun :)

Bebegim,

Icimdeki Umudum,Düslerimde yesertip büyüttügüm,bebegim,melegim,yavrum,kuzum>>Meee :) Bir dogsanda birlikte meelesek:)Neyse saka bir yana canim yavrum sana ne kadar tesekkür etsem azdir.Bir gelsen dünyama öpüp koklasam seni doya doya ama minik ellerini öpmeye doyamamki,Pamuk yanaklariin oksamaya kiyamamki,Bir gelsen dünyama ninnilerle uyutsam seni dualarla büyütsem seni korusam, Korusak her türlü kötülüklerden seni, akan gözyasinin birine dayanamamki,Simdi bekliyorum sayende sabir ne demek ögreniyorum.Seninle büyüyor her saniyemi yasayacagimiz güzel günlerin hayalini kurarak geciriyorum.Dilegim Allah`tan bu hayallerimin gerceklesmesi.Sunu hicbir zaman unutma seni cok seviyoruz bebesim....

Merhaba Melegim...

Sana melegim diyorum cünkü sen kücücük bir meleksin.Koca dünyanin herseyinden habersiz Allah`in bir mucizesi.Seni ilk ögrendigimiz gün hepimiz $ok olduk,cünkü hic birimiz beklemiyor ve buna hazirlikli degildik.Olaylar o kadar hizli gelisiyorduki hersey arka arkaya geldi.Babanla annen cok kisa bir süre önce tanisip hayatlarini birlestirmeye karar vermislerdi evlerini kurdular hersey düzene girmisti ve birden senin varligini duyduk.Hic düsünmedigimiz birseydin o an icin.Yüce Allah`im herseyin dogrusunu bilir.Senide onun icin bir armagan veriyor hepimize, daha büyük bir mutluluk katman icin.Senin cok sansli ve cok sirin bir bebek olacagin simdidn icime doguyor.O kadarr cok özledik ki mini minicik mis gibi süt kokan bebek sevmeyi.Suan annenin dogdugu günü hatirliyorum,kücücük kapkara saclari japon gözleri cok sekerdi ama sen onlardan daha tatli seker bir bebek olacaksin.Senin aramiza katilmani büyük bir sabirsizlikla bekliyoruz.Annen simdi birazcik naz yapiyor ee hakli seni bize verecek ya ama olsun deger nasil olsa daha sonra naz yapacak zamani olmayacak seni büyütmekle mesgul olacak cok sanslisin cok iyi ve anlayisli bir baban var ikiside seni cok sevacak ama en cok ben sevecegim iilk defa anneanne olacagim.Canimin parcasindan bir can dogacak cok heyecanliyim.Hepimiz büyük bir heyecan ve sabirsizlikla seni bekliyoruz ve seni cok seviyoruz
Anneannen
canım çok güzel yazmışsın duygularını çok beğendim...Allah sağlıcakla kucağına aldırsın bebişini....Annalik tarifi zor harika bir duygu...
Bende günlügüme böyle baslamistim,ve tanidigim herkese yazmasini rica ettim.Suanda Dogumuma 6 hafta kaldi bir oglum olacak Allah izin verirse sag saglim en kisa zamanda kucagima alip öpüp koklayacagim.Allah kimseyi bu duygulardan mahrum birakmasin ve herkese bu duygulari yasatsin.,
çok güzel bir şey yapmışsın... ne güzel bebeğine çok güzel bir anıopuyorumnanaktan
super ya super ALLAH ANALI BABALI BUYUTSUN CNM SAGLIKLA

ALLAHIM BENDE BURAYA YAZMAK ISTIYORUM NE OLUR BANADA HAYIRLISIYLA NASIP ET EY YUCE ALLAHIMMMMMMMMMMMM NE OLURRRRRRRRRR
inşaallah canım Allah sana da tatlı bir bebek nasip eder...

X