Bebeğimin kalp atışı yavaş

mrs007

Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2023
811
954
28
Merhabalar. Sata göre 8 haftalık olması gereken bebeğim 6 haftalıkmış ve kalp hızı 120 180 arasında olması gerekirken yavaş ve 98. Doktorum 10 gün önce keseyi küçük görmüştü, düşük olabilir deyip 400 mg progestan başlamıştı. Kese yine küçük dedi. Geçen sefere göre gelişme var ama istediğim gibi değil dedi. Ölebilir dedi.Benim gibi durum yaşayan var mı moralim çok bozuk.

Son düzenleme:
Canım öncelikle geçmiş olsun İnşALLAH sağlıcakla kucağına alabilirsin. Bende 11 haftalık hamileyken doktora gittiğimde kalp atışının yavaş olduğunu söylemişti doktor sonra ben başka doktora gittim 10 günlük ölü olduğunu söyledi bebeğin sonrasında başka kadın doğuma gönderdi gittim oda bana 10 günlük ölü olduğunu söyledi bunun sonucunda bebeğimi normal doğum yapılır gibi sancıyla doğurdum maalesef 😔 umarım senin bebeğin sana tutunur 🤲🏻

Canım öncelikle geçmiş olsun İnşALLAH sağlıcakla kucağına alabilirsin. Bende 11 haftalık hamileyken doktora gittiğimde kalp atışının yavaş olduğunu söylemişti doktor sonra ben başka doktora gittim 10 günlük ölü olduğunu söyledi bebeğin sonrasında başka kadın doğuma gönderdi gittim oda bana 10 günlük ölü olduğunu söyledi bunun sonucunda bebeğimi normal doğum yapılır gibi sancıyla doğurdum
Size de çok geçmiş olsun 🙏🏼

Canım öncelikle geçmiş olsun İnşALLAH sağlıcakla kucağına alabilirsin. Bende 11 haftalık hamileyken doktora gittiğimde kalp atışının yavaş olduğunu söylemişti doktor sonra ben başka doktora gittim 10 günlük ölü olduğunu söyledi bebeğin sonrasında başka kadın doğuma gönderdi gittim oda bana 10 günlük ölü olduğunu söyledi bunun sonucunda bebeğimi normal doğum yapılır gibi sancıyla doğurdum maalesef 😔 umarım senin bebeğin sana tutunur
İnşallah tutunur kalp atışı da normale döner sağlıkla doğar
İnşALLAH CANIM benim başka doktora gittin mi peki

Canım öncelikle geçmiş olsun İnşALLAH sağlıcakla kucağına alabilirsin. Bende 11 haftalık hamileyken doktora gittiğimde kalp atışının yavaş olduğunu söylemişti doktor sonra ben başka doktora gittim 10 günlük ölü olduğunu söyledi bebeğin sonrasında başka kadın doğuma gönderdi gittim oda bana 10 günlük ölü olduğunu söyledi bunun sonucunda bebeğimi normal doğum yapılır gibi sancıyla doğurdum maalesef 😔 umarım senin bebeğin sana tutunur

İnşALLAH CANIM benim başka doktora gittin mi peki
Gitmedim yarın gitmeyi düşünüyorum inşallah. Gittiğim doktor profesör yarın başka bir uzman doktora gidicem

Gitmedim yarın gitmeyi düşünüyorum inşallah. Gittiğim doktor profesör yarın başka bir uzman doktora gidicem
Cihazı iyi olan bir doktora gitmeni tavsiye ederim eski cihazlarda olunca pek anlaşımıyor yada araştırma hastanelerinde ki doktorlara gözükmeni tavsiye ederim

Cihazı iyi olan bir doktora gitmeni tavsiye ederim eski cihazlarda olunca pek anlaşımıyor yada araştırma hastanelerinde ki doktorlara gözükmeni tavsiye ederim
Sağlıklı olma ihtimali vardır inşallah moralim çok bozuldu ilk gebelik

Sağlıklı olma ihtimali vardır inşallah moralim çok bozuldu ilk gebelik
Seni üzmek istemem canım ama doktorlar böyle durumlarda pek umut vermiyorlar maalesef ama İnşALLAH biz yanılırız da bebeğin sağlıcakla dünyaya gelir. Benimde ilk gebeliğimdi ondan sonrada hamile kalamadım zaten şimdi deniyoruz ama olmuyor

Seni üzmek istemem canım ama doktorlar böyle durumlarda pek umut vermiyorlar maalesef ama İnşALLAH biz yanılırız da bebeğin sağlıcakla dünyaya gelir. Benimde ilk gebeliğimdi ondan sonrada hamile kalamadım zaten şimdi deniyoruz ama olmuyor
Sizin de olur inşallah. Gönlünüze göre. Sağlıkla dünyaya getirmeyi çok isterim. Allah nasip eder inşallah ikimize de

Rabbim evladını sana bağışlasın İnşALLAH benim yavrum nasip olmadı seninki olur İnşALLAH 🤲🏻
Her şey güzel çok şükür geç döllenme olduğu için 2 haftaya geriden geliyormuş. Sat ı ona göre güncelledik. Kalp atışı hızlandı miniğimin. İnşallah sorunsuz sıkıntısız sağlıkla hayırlısıyla kucağımıza alırız. Ama çok korktuk.

X