Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

Kızlar selamlar,ben de bu sabah ögrendim hamile oldugumu:dance: kan testi için doktora ne zaman gitmeliyim sizce,hemen mi? adetimi 4 gün geçti şu anda

Doktora şimdi gitsen belki keseyi görür.Ama seni bir kaç hafta bekletirler sanırım bana öyle oldu.İstersen için rahat edecekse git bir kan testi yaptır.Hemen hemen her yerde yapıyorlar....

Bence de önce kan testi ile onaylatayım:) sonra kendı doktoruma gidip yolumuza hayırlısıyla devam ederiz.

zeyned kan tahlilinde adetine 1-2 gün kala bile belli oluyo... yani şimdi gitsen ondada pozitif sonucu alacaksın:KK66: ama ultrasonda görmek için erken sanırım

Betül hayırlı haberlerini bekliyoruz.Benimde yarın devlette randevum var hadi hayırlısı...

kizlar,bende yeni hamisim,gecen hafda yani 4hafda4 gunluk dokdorum altdan bakdi ,ama göremedi birsey,bu hafda cumaya tekrar cagirdi,yani5hafda4gunluk olacagim,sizce cumaya gözukurmu kesem,?

canım nerelerdesin aksi bi durum var sandım ya keseyi merak etme bazılarında 8 haftada bile çıkabiliyomuş bende cuma gitcem inş hayırlısı olsun

arkadaşlar merhaba,
ben çarşamba günü doktora gideceğim, 24 temmuzda transferim yapıldı ben o günümü baz alarak gebeliğimi hesaplıycam yoksa son adetim 11 temmuzdu onu mu baz alıcam, yani ben şu an ne kadarlık hamileyim sizce ?

Merhaba hanımlar Bende yarın gidiyorum doktora acaip meraklanıyorum. Acaba tek mi çoğulmu? Aşılamayla hamile kaldım. Bakalım keseyi görebilecekmiyiz? Dua edin bana olurmu?

canım son adet tarihini baz alarak hesağlıyosun yani 11 temmuz... 11 temmuzun üstüne +7 gün ekliyosun o tarihin 3 ay öncesine gidiyosun.. yani 17 nisan 2009 tarihi muhtemel doğum tarihin:dance:

canım son adet tarihini baz alarak hesağlıyosun yani 11 temmuz... 11 temmuzun üstüne +7 gün ekliyosun o tarihin 3 ay öncesine gidiyosun.. yani 17 nisan 2009 tarihi muhtemel doğum tarihin:dance:

Teşekkür ederim Huriye, demekki ben şu anda tam tamına 5 haftalık hamileyim :))) çok acayip ya bunu demek bile bi tuhaf geliyo bana doktor keseyi görmeden çevreme hamile olduğumu söylemedim yanlızca aileler biliyo o yüzden çok tuhafıma gidiyo hamileyim demek, inşallah bi aksilik çıkmaz va rahatlıkla derim bunu....

canım nerelerdesin aksi bi durum var sandım ya keseyi merak etme bazılarında 8 haftada bile çıkabiliyomuş bende cuma gitcem inş hayırlısı olsun

canim calisiyordum,is yerimde hamilelige elverisli olmadigindan sefim ,eski yerimde calismama son verdi suan izindeyim cumaya kadar,ondan sonrasi ne olucak daha konusmaliyim sefimle,canim benimde cumaya randevum var doktorla bakalim o zaman gözukecekmi,senin agrilarin ne oldu iyimi biraz benim sukur gecdi,insallah canim beraber hayirlisiyla iyi haberleri aliriz...

canim calisiyordum,is yerimde hamilelige elverisli olmadigindan sefim ,eski yerimde calismama son verdi suan izindeyim cumaya kadar,ondan sonrasi ne olucak daha konusmaliyim sefimle,canim benimde cumaya randevum var doktorla bakalim o zaman gözukecekmi,senin agrilarin ne oldu iyimi biraz benim sukur gecdi,insallah canim beraber hayirlisiyla iyi haberleri aliriz...

geçti ağrılar iyiyim bekliyoruz cumayıkaydirigubbakcemile2

Dün doktordan hayırlı haberleri aldık çok şükür.7 haftalıkmış bebişim ve kalp atışlarını duyduk.Allah isteyen herkese en kısa sürede nasip eder inşallah.Herkese hayırlı kandiller...

HAYAT İST senin adına çok sevindim.bende hesaplamalarıma göre 7 haftalık hamileyim. sat 2 temmuz 5 gün önce dr gittğimde drum bana daha çok küçük kalp atışları için 10 gün sonra gel dedi.Ben şu an hiç bir hamilelik belirtisi görmüyorum ve bu beni çok korkutuyor. sende şu an ne gibi hamilelik belirtileri var ?inşallah bir problem yoktur. Cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum.İnşallah kalp atışlarını duyarım.Allah hepimizin yardımcısı olsun. :emir_bebek::emir_bebek:

akyamm,
benim transferim 25 temmuzda yapildi yani senden 1 gun sonra benimkilerin yarin 6 haftalik oluyor kuzular. Demek ki senin bugun yani 18 agustosta 6 haftalik oldu hamileligin. Ona gore her pazartesi 1 hafta eklersin. Sonuclari bize yaz. Ben gecen carsamba 5 hafta 1 gunlukken keseleri gordum, cumaya 6 hafta 3 gunlukken kalp atislarini gormeye gidecegiz insallah. Optumm

HAYAT İST senin adına çok sevindim.bende hesaplamalarıma göre 7 haftalık hamileyim. sat 2 temmuz 5 gün önce dr gittğimde drum bana daha çok küçük kalp atışları için 10 gün sonra gel dedi.Ben şu an hiç bir hamilelik belirtisi görmüyorum ve bu beni çok korkutuyor. sende şu an ne gibi hamilelik belirtileri var ?inşallah bir problem yoktur. Cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum.İnşallah kalp atışlarını duyarım.Allah hepimizin yardımcısı olsun. :emir_bebek::emir_bebek:

Acayip mide bulantısış kocaman memişler ve ara ara kasık ağrım var.Özellikle de kendimi yorduğumda.Ama herkesin belirtileri aynı olacak diye birşey yok o nedenle sen içini ferah tut derim.

X