Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

inşallah hayat ist güzel haberler veririm öğleden sonra randevu eve gelir gelmez yazarım sen de bugün devlete gideceksin ya sen de yaz ne oldu bitti...

Ben yarına eteledim randevumu sevk almayı unutmuşum çünkü :))) Bu hamilelik aklımı başımdan aldı.Nereye gidiyorsun doktora?

ben çorumda özel bir muayeneye gidiyorumkaydirigubbakcemile çok heyecanlıyım evet iyi hatırlattın sevk alsak iyi olur belki ilaç falan yazar.ay bu sabah çok sevindim yarım kilo almıştım gebelikle ama afedersin kabızlık var bende.bu sabah tekrar tartıldım aynı kiloyum:sm_cool:tuhaf ama benim bulantılarım öğleden sonra dahada artıyor.:eek: kendine iyi bak

OO ne güzel allah tamamına erdirsin inşallah...

Amin canım inşaallah.Biraz tehlikeli bir dönemden geçtik progestan kurtarıcımız oldu,bebişimin annesi çalıştığı için bebişine pek vakit ayıramadı:mymeka:eee tabi bebişte hemen uyarı verdi hoooppp düşüyorum beni kurtar diye:emir_bebek: ve sonra beni bir hayalete çeviren progestan bebeğimi sıkıca bağladı annesinin karnına süprizzzzz şimdi kalbimis atıyo pıt pıthihoyyyt

Dinlenmek çok önemli allahtan bizim tatil uzunda ben bayağa rahat geçirdim.Allah devamlı çalışanlara yardım etsin

Kızlar selamlar,dün gidip kan testi yaptırdım,bchg degerim 3520 çıkıtı,buna göre 5-6 haftalık gebe oluyorum:sm_cool: ayy çok sevindimm yaa,doktorumu arıcam bugun ne zaman geleyim diye:içelim:

Benden söylemesi haftaya gel diycek sana:kahve:,ama sen dayanamıycaksın daha erken gidiceksinkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Çünkü bende öyle yapmıştım:teytey:

akyamm,
benim transferim 25 temmuzda yapildi yani senden 1 gun sonra benimkilerin yarin 6 haftalik oluyor kuzular. Demek ki senin bugun yani 18 agustosta 6 haftalik oldu hamileligin. Ona gore her pazartesi 1 hafta eklersin. Sonuclari bize yaz. Ben gecen carsamba 5 hafta 1 gunlukken keseleri gordum, cumaya 6 hafta 3 gunlukken kalp atislarini gormeye gidecegiz insallah. Optumm

Çok teşekkür ederim kraliçe, çok yakınmış tarihlerimiz, yarın inşallah bende öğrenicem keselerle ilgili bilgiyi, inşallah Allahım kötü bişey çıkmaz, senin tekmi ikizmi ?

yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnhihoyyythihoyyyt bebeğimi,kesesini ,yolk kesesini ve kalp atışını gördüm.:nazar::nazar::nazar:hatta çok az da dinletti.güp güptü.maşallah.heyecanlı olcak heralde kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Allah herkese yaşatsın bu eşsiz duyguyu.rabbim olanlara ve bana tamamına erdirsin olmayanlara en kısa zamanında hayırlısıyla versin.

5-6 haftalıkken kese görünüyor... 8-10 haftalıkken de kalp atışları duyuluyor.. en erken cinsiyeti de 16-17 haftalıkken öğreniliyor...

merhaba akyamm,
benim ikiz insallah canim, cuma gunu kalp atislarin i dinleyecegiz insallah. cok optumm ece

Selam arkadaşlar,
Ben 4+1 hamileyim.Bugün vajinal ultrasonda kesem gözükmedi.Benim gibi olan var mıııııı:KK43:(( ?

ben 7. haftada gitmiştim kese görünmüştü ama kalp atışı yoktu
doktor haftaya gel bakalım,boş gebelik olabilir demişti
o haftayı yaşadımmı bilmiyorum...

şimdi 37 haftalığım,kese de görünüyor kalp atışıda :roflol:

a.s.darısı başınızaaa

X