Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

benim 7 haftalık oldu ama kalp atışını göremedi doktor halbuki geçen hafta keseyi görmüştü bugün bakınca hiçbişey göremedi. haftaya tekrar gidicem. keyfim kaçtı. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ne olucak acaba. doktorun beceriksizliğindenmidir yoksa bi sorun mu vardır bilemiyorum.
dua edin bana lütfen.

kızlar ben bugun 5+5 hamileyim kesem 5+3 te gozuktu , 6+6 da tekrar doktora gidicem. Fakat kızlar benim hicbir belirtim yok ne midem bulanıyor nede goguslerimde hassasiyet var nede basım donuyor, daha once iki dusuk yaptım ve cok korkuyorum. benim gbi belirtisiz hamilelik yasayan varmı???

kızlar selam bende 5 haftalık hamileyim ama daha doktora gitmedim... 1 düşük birde erken düşük dogum yaptım acaba 7 haftalıkkenmi gitsem doktora bu arada bendede hiç belirtiler yok hamilelik:bbo::bbo:

kızlar benım bebegımın kesesı 4 haftalıkken gorundu 2 hafta sonrasına randevu verdı kalp atımları ıcın o zaman 6 haftalık oluyo erken dıılmı kalp atımı ıcın oglumda 7 haftalıktı tam dınledıgımızde sımdı haftaya pazartesı gıdıcem kalp atımı yok dıyıp bı hafta sonra gel dese bı hafta sıtres cekıcem erken gıbı geldı bana bılgılendırsenız cok sevınırım

bende ole tahmın etmıstım cnm cok sagol oglumda 7 haftlaıktı duydugumda demekkı haftaya gıdınce duyamayabılırım gecen hafta gıttım heseyı goremedı dıs gebelık dedı pazartesıye kadar 4 gun zor bekledım uyku gırmedı gozume bu seferde gıttım keseyı gordu 4 haftalıkmıs hecen hafta 3.5 haftalık femanlıs o yuzden gorunmemıs sımdı gıdınce kalp atımını alamayıp sacma sapan bıse dıyıp moralımı bozacaktı cok sagol tsk ederım

merhaba bebeğin kalbi 5,5-6 haftalıkken atmaya başlar. dr.ikinci bebeğimin kalbini 6 hafta 4 günlükken dinlettirmişti.

ya ben 3 dktra gııttım 3 ude gordu en son doktor hersy ıyı dedı gecen agrım oldu acıle gıııtım goremedı btcgh testı yaptık cıktı sun 8 haftalık galıba ya cıldırcam neden gozukmedı yoksa hamıle degılmıyım 4.5 yıldır beklıyoruuuuz

ya benımkını bır gordu bıda goremedı testler yaptık cıktı sun 8 haftalık ama neden gorunmedı

herkese merhaba, bende yeni hamileyim.gecen hafta sali gunu test yaptirdim pozitif cikti.ben asilamami ocakin 9'unda yaptirdim sizce suan kac haftalik hamileyim? haftaya persembe gunude randevumuz var ultrasonda bebegimizi gorcez.sizce kalp atisida duyulur mu? ben ilk hamileligimde doktora gittigimizda kalbinin atmadigini ogrendik ve sonra kurtaj oldum o yuzden simdi yine ayni olur diye cok korkuyorum.

merhaba arkadaşlar bende hamileyim bu ikinci hamileliğim ilk bebeğimi 7 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için aldılar çünkü bir hafta önceki ultrason görüntüleri ile aynı diye gelişme göstermediği için bu bebektede aynı şeyleri yaşayacağım diye çok korkuyorum :KK43: ayın 8 inde doktora gittim 5 haftalık bir bebek dedi daha çok küçük yeni döllenmiş dedi doktorum vajinal ultrasonla bakıldı kalp atışlarını duyamadı daha sonra vajinal yolla bakıldığı için kahverengi lekelere rastladı proluton iğne verdi 1 arayla yapıldı şimdi günde 3 kez progestan alıyorum fitil olarak düşük riskine en aza indirmek için ama yine de çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum açıkçası haftaya tekrar gel duyarız kalp atışlarını dedi doktorum ama şu düşük meselesi çok canımı sıkıyo

canım bende senın gıbı ılk gebelıgım sonlandırıldı.sımdı 5+4 gunluk gebeyım.keseyı gormustum.10 gun sonra gel kapl atısı ıcın dedı.bende aynen senın gıbı acayıp korkuyorum.doktor bıdaha tekrarlamaz demıstı ama genede bı merak oluyor.sımdı bıraz kasık agrılarım var ayakta kalınca.bende zamanımın dolmasını ve kalp atısını beklıyorum

aynen bende de oldu kasık ağrıları ama şimdi iyiyim 16 sında tekrar gidicem kalp atışları için bakalım çok ama çok heyecanlıyım ikimiz için hayırlısı diyelim

merhaba arkadaşlar bende hamileyim bu ikinci hamileliğim ilk bebeğimi 7 haftalıkken kalp atışları duyulmadığı için aldılar çünkü bir hafta önceki ultrason görüntüleri ile aynı diye gelişme göstermediği için bu bebektede aynı şeyleri yaşayacağım diye çok korkuyorum :KK43: ayın 8 inde doktora gittim 5 haftalık bir bebek dedi daha çok küçük yeni döllenmiş dedi doktorum vajinal ultrasonla bakıldı kalp atışlarını duyamadı daha sonra vajinal yolla bakıldığı için kahverengi lekelere rastladı proluton iğne verdi 1 arayla yapıldı şimdi günde 3 kez progestan alıyorum fitil olarak düşük riskine en aza indirmek için ama yine de çok korkuyorum yine aynı şeyleri yaşamak istemiyorum açıkçası haftaya tekrar gel duyarız kalp atışlarını dedi doktorum ama şu düşük meselesi çok canımı sıkıyo

Bende nerdeyse seninle aynı şeyleri yaşadım. İlk hamileliğimde keseyi gördük ama bebeği göremediğimiz için aldırmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar hamileyim ilk gittiğimde keseyi gördük ama bebek yoktu yine aynı şeyle karşılaşabileceğimizi söylemişti doktorumuz ama sonraki kontrolde kürtaj için bi karar verecektik onun için gitmiştim ama bebeği gördük çok mutlu oldum o kadar umutsuz gitmiştim. Bugün tekrar randevum var bakalım neler olacak çok heyecanlıyım .

Peki sana tüm hamilelik belirtilerini yaşamama ve beta değeri yükselişine rağmen 7. Haftyı doldurmuş olmama rağmen keseyi hala görmediğimi söylesem rahatlar mısın ? Sen hiç olmazsa keseyi görmüşsün daha rahat olmağa çalışmalısın. Aslında büyükler çok haklı bizler doktor konusunda fazla aceleciyiz...

sizin için hayırlısı olsun inş. ama beklemek çok zor ve stresli size katılıyorum doktora gitmek için aceleci oluyoruz.Pazartesi günü iş çıkışı tekrar gidicem doktor kalp atışlarına bakacak mutlaka burdan paylaşıcam herkes için hayırlısı olsun

evet oldu bebeğimin kalp atışlarını hem gördüm hem duydum arkadaşlar çok şükür herkes için hayırlısı olsun 7 haftalık dedi doktorum 9.hafta gel tekrar dinleyelim dedi

X