Bebeğin kesesi ne zaman görülür?Kalp atışı ne zaman duyulur?

Bizimde kesemiz göründü ... Senin kese kaç mm? Bizimki 6,5 mm dr 4 haftalık dedi bana

Bizimde kesemiz göründü ... Senin kese kaç mm? Bizimki 6,5 mm dr 4 haftalık dedi bana

ayy ne güsel görmüşsün keseciki :) ben de tam 4 teyim daha göremedim yha.cuma günü tekrar gidicem göremezsek vajinal ultrasonda bakarız dedi.ben korkuyorum ondan umarım görünür bebişim:emir_bebek::Saruboceq::Saruboceq:

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım 17 sinde kan tahlili yaptım 317 çıktı 23 ünde gene yaptım 1031 çıktı doktor düşük değerler dedi çok korkuyorum baktı ama bendede bişi göremedi ilk gebeliğim düşük olmuştu bunada düşük tehlikesi% 80 diyo ne yapacağım bilmiyorum ama çok korkuyorum 28 inde gene bi tahlil yap dedi çok üzgünüm ya morel sıfır

arkadaşlar bende çok korkuyorum.son adet tarihim 11 şubat başlangıç.test yaptırdım.kan testindede yüksek çıktı.3 tane doktora gittim biri 6 haftalık biri 5 haftalık dedi.kese gözüküyo ama daha bebek görünmüyo.10 sonra gel dediler.kalp atışlarını dinlicez dediler.inşallah dinlerim.stres yaptım iyice.boş gebelikden korkuyorum:KK43:

arkadaşlar bende çok korkuyorum.son adet tarihim 11 şubat başlangıç.test yaptırdım.kan testindede yüksek çıktı.3 tane doktora gittim biri 6 haftalık biri 5 haftalık dedi.kese gözüküyo ama daha bebek görünmüyo.10 sonra gel dediler.kalp atışlarını dinlicez dediler.inşallah dinlerim.stres yaptım iyice.boş gebelikden korkuyorum:KK43:

selam benim ilk bebeğim düşük oldu üzerinden 3 ay geçti şimdi tekrar hamileyim 5+1 günlük ama henüz doktora gitmedim vajinal ultrason istemiyorum ne zaman gitmeliyim karından görünmesi için ...

selam benim ilk bebeğim düşük oldu üzerinden 3 ay geçti şimdi tekrar hamileyim 5+1 günlük ama henüz doktora gitmedim vajinal ultrason istemiyorum ne zaman gitmeliyim karından görünmesi için ...

7.haftada nilaycım

ben 4 haftada bebeğin kesesini gördüm. Adetim bir iki gün gecikmişti. 6+3 tede bebeğin kalp atışını duydum.

selam arkadaşlar bende bugün doktora gittim keseciği gördük bebeğide gördük ama kalp atışlarını duyamadık 5+6 lık hamileyim birde eşimle kan uyuşmazlığımız varmış kalp sesini nezaman duyarım sizce?

Bebegin kesesi 5 haftalikken vajinal ultrasonla rahatlikla gorunur kalp atisi ise dollenme olduktan 40 gun sonra yani 6 haftalikken rahatlikla duyulur...fakat karindan bakilan ultrasonda bu daha gec olabilir...

bende c.tesi gidicem dr.a c.tesi 5+3 olucam inşallah görürüm keseyii çok heyecanlıyım

bende c.tesi gidicem dr.a 5+3 olucaz c.tesi çok heyecanlıyım inşallah görürüm keseyi

benim de 4+6 da karından yapılan ultrasonla kesem görüldü..rahimdeymiş,büyüklüğüne de 21 mm dedi doktor..ama henüz bebeği göremedim dedi..normal mi sizce? bir de kalp atışını duymak için en erken ne zaman gidebilirim?

benim de 4+6 da karından yapılan ultrasonla kesem görüldü..rahimdeymiş,büyüklüğüne de 21 mm dedi doktor..ama henüz bebeği göremedim dedi..normal mi sizce? bir de kalp atışını duymak için en erken ne zaman gidebilirim?

tabiki normal oncelikle rahat ol keseyi gormussunuz fakat henuz cok kucuk oldugu icin embryoyu gorememissiniz 6 haftalik oldugunda kalp atisinida duyarsin bebeginide gorursun korkma..

5+4te 15 mm kese içerisinde 3-4 mm büyüklüğünde embriyoyu gördü doktorumuz..4+6daki 21 mm gebelik kesesi olayını yanlış anlamışım demek ki..zira 4+6 nın ultrason raporunda 5 mm yazıyormuş kesenin büyüklüğü için,dün farkettim..kalp atışı için bayramdan sonra gideceğiz..sizlerde var mı gelişme arkadaşlar?

Benimde ilk hamileligimde 5. haftada kalp bebek hersey vardi.Malesef düsük oldu daha sonra.
Simdiki hamileligimde 5.hafta kese gözüktü, 6+5.hafta bebek vardi ama kalp atislari yoktu
simdi 7+5 de (sali) gidicegim bakalim ne olacak cok merak ediyorum.

benim 7 haftalık oldu ama kalp atışını göremedi doktor halbuki geçen hafta keseyi görmüştü bugün bakınca hiçbişey göremedi. haftaya tekrar gidicem. keyfim kaçtı. :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: ne olucak acaba. doktorun beceriksizliğindenmidir yoksa bi sorun mu vardır bilemiyorum.
dua edin bana lütfen.

X