Bebeğin kilosu ileride diye sezaryen doğum yapan var mı☺️

Benim 3200 bekleniyordu. Ama mesela çatım dar diye doktor sezaryen dedi. 2650 doğdu sezaryenle. Ama benim için çok güzeldi. Gene olsa gene sezaryen isterdim. Bu muymuş bu kadar abartılan şey diye düşündüm. Doğum öncesi o kadar korkutmuşlardı ki beni, doğum bittiğinde, kızımı kucağıma verdiklerinde neredeyse uyumuştum o kadar rahatlamıştım 😄 odaya girer girmez denediklerinde de sütüm de gelmişti mesela. Hiç sarılık da yaşamadık biz sezaryenle doğum yapmış olmama rağmen
Yaaa harikaymış😍🙏🏼sezaryenden hep korkuttular beni ama böyle güzel şeyler okuyunca en azından rahatlıyorum çok sağolun 🥰

Kızlar merhaba 🤗37 haftalık hamileyim geçen hafta bebeğimin kilosu 3300 gram çıktı🫠doktorum bebek 4 kiloyu bulmadan doğum başlarsa normal doğum deneriz ama başlamassa 39. Haftanda 4 kiloyu bulursa riske atamam sezaryen planlarız diyor. Böyle bir durumla karşılaşan oldu mu 🥰
Çatı muayenesi yaparlar eğer çatınız uygunsa normal deneyebilirler. Tabi sizin tercihiniz riske atmayıp sezeryan da tercih edebilirsiniz.

siz istediğiniz kadar plan yapın bebek nasıl gelmek isterse öyle geliyor 😂 sezeryan da çok rahat bu arada boşa korkutmuşlar

siz istediğiniz kadar plan yapın bebek nasıl gelmek isterse öyle geliyor 😂 sezeryan da çok rahat bu arada boşa korkutmuşlar
Haklısınız ya dediğiniz şeyi bire bir yaşıyorum bebiş gelmek istiyor sanırım 🤭sancılarım başladı yarın duruma göre yatışım yapılabilirmiş inşallah kolay bir doğum olur 🥹

X