Bebeğini kaybedenler......

kızlar bende 8 temmuzda kalbi durduğu için kürtajla aldırmak zorunda kaldım.o günü hiç untmayacağım heralde.doktor kalp atımı yok diyince şok oldum.öyle ağladımki koridorda.kızımda yanımdaydı.oda başladı ağlamaya.9,5 yaşında daha.onun yanında ağlamak istemezdim ama öyle içim parçalandı ,öyle üzüldümki tutamadım kendimi.annemi aradım.başladım ağlamaya.teselli etmeye çalıştı ama nafile hıçkıra hıçkıra ağlıyodum.offf çok zor gerçekten.Allah yaşatmasın bir daha.umarım tekrar bebişlerimiz olur ve sorunsuz alırız kucağımıza.

malesef bende bebeğini kaybedenlerdenim senağlama 10 ay önce hamileliğimin 20. haftasında kaybettim hala aklımdan çıkmıyor bu bebek için çok bekledim onu o kadar çok istemiştimki ama olmadı ve ben normal hamile kalabilen biride değilim umutlarım bitiyor kendimi çok çaresiz hissediyorum :çok üzgünüm: kısmetse 2. tedavime başlıcam umarım bu kez olur bu kez bizimle bu dünyada kalır huzurla bir ömür büyütebiliriz meleğimi :Saruboceq: hepimize geçmiş olsun kızlar ve rabbim böyle acı yaşatmasın bir daha inş :CüvCüv: bundan sonraki hamileliğimiz sorunsuz geçer ve kucağımıza alıp büyütmekde nasip olur :Saruboceq:

canlarımm benım yaaa,ınanın ıcım cok kotu oldu sımdı,ben 1 aylık hamıleyım,yazılarınızı okuyunca ıcım nasıl oldu anlatamam.Allahım bol sabır versın hepınıze,nasıl oldu dusuklerınız,ani bır hareket falanmı yoksa baska bısey mı?bana onerecegınız bırsey var mı?kurban olurum ben sıze yaaa..senağlamasenağlamasenağlama

malesef bende bebeğini kaybedenlerdenim senağlama 10 ay önce hamileliğimin 20. haftasında kaybettim hala aklımdan çıkmıyor bu bebek için çok bekledim onu o kadar çok istemiştimki ama olmadı ve ben normal hamile kalabilen biride değilim umutlarım bitiyor kendimi çok çaresiz hissediyorum :çok üzgünüm: kısmetse 2. tedavime başlıcam umarım bu kez olur bu kez bizimle bu dünyada kalır huzurla bir ömür büyütebiliriz meleğimi :Saruboceq: hepimize geçmiş olsun kızlar ve rabbim böyle acı yaşatmasın bir daha inş :CüvCüv: bundan sonraki hamileliğimiz sorunsuz geçer ve kucağımıza alıp büyütmekde nasip olur :Saruboceq:[/QUOTE
NE DEMEK UMUTLARIM BİTİYOR HİÇ ALLAH TAN ÜMİT KESİLİRMİ ARKADAŞIM ALLAH NE İSTERSE O OLUR SEN ELİNDEN GELENLERİ YAP GERİSİNİ ONA BIRAK ŞUNU UNUTMA O NDAN ASLA ÜMİT KESİLMEZ EMİNİM HEPİMİZ SAĞLICAKLA BEBİLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALACAĞIZ ER YADA GEÇ

herkese selam....YEŞİMNUR CANIM tabi ekleyebilirsin...psiklojime gelince rabbim eşimden razı olsun o olmazsa ben delirirdim herhalde.şöyle söyleyim ben adanalıyım eşimin işi nedeniyle şırnaktayız hastahane koşulu hiç yok bizde adanada yaptık neyse eve dönüşümde e kadar bişey yoktu derken kalabalık ortam herkes teselli etmeye çalıştı neyse eve geldik bıraktığımda evi hamileydim bebişin kıyafetleri ay allahım bi görsen ..neyse oaya girer girmez bi çığlık anlatam oan bayılmışım ve bebişimde oyuncak oldu onunla uyudum hep konuştum deli gibiydim.ARKADAŞIM O BENİM İLKİMDİ İLK HEYACANIMDI.....KAYBETTİM MEVLAM ÖYLE İSTYEDİ...ŞUAN HAMİLEYİM İNAN ÖNCEKİNE NAZARAN ÇOK DAHA İYİYİM TÜM SEVGİMİ BEBİŞİMLE PAYLAŞIYORUM ŞİMDİ AMA SÜREKLİ ELİM KARNIMDA SANKİ HERAN BİŞEY OLACAKMIŞ GİBİ OYY RABBİM KORUSUN...işte böyle güzelim yaaa başını ağrıttıysam kusura bakma inan hep konu açılsa konuşmaktan anlatmaktan sıkılmayacağım tek şey oldu bu benim için....

gecen ramazan bayramının 1 gunu 27 haftalık oğlumu kaybettım
kordon dolanması sonucu tam 3 kez boynuna dolamıs ve bogulmus rabbım bı daha yasatmasın o zor gunlerı ınsallah hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasıp etsın tekrardan

malesef bende bebeğini kaybedenlerdenim senağlama 10 ay önce hamileliğimin 20. haftasında kaybettim hala aklımdan çıkmıyor bu bebek için çok bekledim onu o kadar çok istemiştimki ama olmadı ve ben normal hamile kalabilen biride değilim umutlarım bitiyor kendimi çok çaresiz hissediyorum :çok üzgünüm: kısmetse 2. tedavime başlıcam umarım bu kez olur bu kez bizimle bu dünyada kalır huzurla bir ömür büyütebiliriz meleğimi :Saruboceq: hepimize geçmiş olsun kızlar ve rabbim böyle acı yaşatmasın bir daha inş :CüvCüv: bundan sonraki hamileliğimiz sorunsuz geçer ve kucağımıza alıp büyütmekde nasip olur :Saruboceq:[/QUOTE
NE DEMEK UMUTLARIM BİTİYOR HİÇ ALLAH TAN ÜMİT KESİLİRMİ ARKADAŞIM ALLAH NE İSTERSE O OLUR SEN ELİNDEN GELENLERİ YAP GERİSİNİ ONA BIRAK ŞUNU UNUTMA O NDAN ASLA ÜMİT KESİLMEZ EMİNİM HEPİMİZ SAĞLICAKLA BEBİLERİMİZİ KUCAĞIMIZA ALACAĞIZ ER YADA GEÇ
hayır canım allahtan ümit kesermiyim sonuçta verende o alanda o ben 11 yıllık evliyim ve normal yoldan hamile kalamıyorum sebep yok tedavi siz olmazmış dr demesine göre nitekimde öyle yıllardır tedavi gördüm 1 kez hamile kalabildim onuda 20. haftasında kaybettim çok yoruldum tedavilerden her ay adet gelcekmi gelmicekmi beklemiyorum ( tedavi gördüğüm ay hariç tabi) bu yüzden umudum azaldı yalnış anlamayın rabbim tez vakitte gönderir bebeklerimizi inş

herkese selam....YEŞİMNUR CANIM tabi ekleyebilirsin...psiklojime gelince rabbim eşimden razı olsun o olmazsa ben delirirdim herhalde.şöyle söyleyim ben adanalıyım eşimin işi nedeniyle şırnaktayız hastahane koşulu hiç yok bizde adanada yaptık neyse eve dönüşümde e kadar bişey yoktu derken kalabalık ortam herkes teselli etmeye çalıştı neyse eve geldik bıraktığımda evi hamileydim bebişin kıyafetleri ay allahım bi görsen ..neyse oaya girer girmez bi çığlık anlatam oan bayılmışım ve bebişimde oyuncak oldu onunla uyudum hep konuştum deli gibiydim.ARKADAŞIM O BENİM İLKİMDİ İLK HEYACANIMDI.....KAYBETTİM MEVLAM ÖYLE İSTYEDİ...ŞUAN HAMİLEYİM İNAN ÖNCEKİNE NAZARAN ÇOK DAHA İYİYİM TÜM SEVGİMİ BEBİŞİMLE PAYLAŞIYORUM ŞİMDİ AMA SÜREKLİ ELİM KARNIMDA SANKİ HERAN BİŞEY OLACAKMIŞ GİBİ OYY RABBİM KORUSUN...işte böyle güzelim yaaa başını ağrıttıysam kusura bakma inan hep konu açılsa konuşmaktan anlatmaktan sıkılmayacağım tek şey oldu bu benim için....

CANIM BENİM NE DEMEK BAŞIMI AĞRITMAK İNSANLAR KONUŞARAK NE KADAR RAHATLAR ONU ÇOK İİ BİLİRİM İÇİNE ATIKÇA DERTLER BÜYÜYO İNAN PAYLAŞILDIKÇA AZALIYO BENİM DURUMUM YAŞADIKLARIM BİRAZCIK DAHA ZORDU SANIRIM ÇÜNKİ BENİM DOĞUMUMA 20 GÜNÜM KALMIŞTI BEBEĞİN ODASI HERŞEYİ HAZIRDI İSMİ HATTA İNTERNET SİTESİ BİLE HAZIRLAMIŞTIK ONA ALBÜM YAPMAYA BAŞLAMIŞTIM ULTRASON GÖRÜNTÜLERİNDEN BAŞLAMIŞTIM MELEĞİM O GERÇEKTEN Bİ MELEKTİ ULTRASONDA GÜLERKEN YAKALAMIŞTI DOKTOR VE ÇOK ŞAŞIRMIŞTI HALA O RESİM DURUYO SAĞ OLSUN BENİM EŞİMDE OLMASA BEN ÇILDIRDIM ALLAH ONLARDAN RAZI OLSUN BEN EVE TABURCU OLMADAN BEBEĞE VE HAMİLELİĞE AİT NE VAR NE YOK KALDIRMIŞ BÜYÜK EŞYALARDA DAHİL BEN EVE DÖNDÜĞÜMDE HİÇBİRŞEY ESKİSİ GİBİ DEĞİLDİ SÜTÜM GELDİ KESMEK İÇİN UĞRAŞTIK NE BİLİM HANGİ BİRİNİ AMLATİM İŞ ARKADAŞLARIMLA BERABER HAMİLEYDİK BEN BEBEĞİMİ KAYBETTİM ONLAR HALA HAMİLE SEN ÇALIŞMIYOSUN GALİBA EVDE İNSAN DAHA RAHAT OLUYO BEN İŞE BAŞLIYINCA ACILARIM ADETA TAZELENDİ HALİYLE 9 AYLIK HAMİLEYDİM AYRILMADAN ÖNCE NE BİLİM ŞU AN 2 AY OLDU BEN SEZERYAN ATLATTIĞIM İÇİN EN AZ 1 YIL BEKLEMEM LAZIM NASIL SABREDERİM BİLMİYORUM ALLAH BEBEĞİNE UZUN ÖMÜR VERSİN ARKADAŞIM ONU SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN DARISIDA BENİM BAŞIMA ARTIK.BAK ASIL BEN SENİN BAŞINI AĞRITTIM:eek:

gecen ramazan bayramının 1 gunu 27 haftalık oğlumu kaybettım
kordon dolanması sonucu tam 3 kez boynuna dolamıs ve bogulmus rabbım bı daha yasatmasın o zor gunlerı ınsallah hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasıp etsın tekrardan

CANIM BENDE 35.HAFTASINDA KAYBETTİM ALLAH BİDAHA KİMSEYE YAŞATMASIN ŞU AN SEN NE DURUMDASIN BİTANEM ?:Saruboceq:

ayyyyyyyyyyyyyyy CANIM BENİM EVET SENİN YAŞADIKLARN DA ZORMUŞ CANIM RABBİM BİDAHA YAŞATMAZ İNŞALLAH...CANIM BENİM MORELİNİ YÜKSEK TUT OLURMU NEDEN OLDU CANIM SORUN NEYDİ BEBİŞİNİ GÖRDÜNMÜ....ÖF ÇOK SORU SORDUM

ayyyyyyyyyyyyyyy CANIM BENİM EVET SENİN YAŞADIKLARN DA ZORMUŞ CANIM RABBİM BİDAHA YAŞATMAZ İNŞALLAH...CANIM BENİM MORELİNİ YÜKSEK TUT OLURMU NEDEN OLDU CANIM SORUN NEYDİ BEBİŞİNİ GÖRDÜNMÜ....ÖF ÇOK SORU SORDUM

BENİDE ÜZEN BU YA ARKADAŞIM HİÇ BİR NEDEN YOK DNA GEN TESTİ HEPSİ YAPILDI BEBEK NORMALİN ÜSTÜNDE SAĞLIKLI BENDEDE HERHANGİ BİR PROBLEM BULUNAMADI 6 HAFTALIK ŞEKER TANSİYON KAN PIHTILAŞMASI VS. HERTÜRLÜ TEST YAPILDI AMA YOK YOK......NE BİLİM ALLAH VERDİ GENE O ALDI BEN HAMİLE KALINCA EŞİM KURBAN KESMİŞTİ ŞÜKÜR KURBANI ALLAH VERDİĞİNİ ALDI EŞİM GENE ŞÜKÜR KURBANI KESTİ VERDİĞİNEDE ALDIĞINADA ŞÜKREDİYORUZ NAPALIM BU YIL BİZE BEBEK NASİP DEĞİMİŞ ......BEBEĞİMİ GÖRMEDİM CANIM GÖRMEMEK İÇİN SEZERYANLA ALDIRDIM EŞİM BELKİ İLERDE GÖRMEK İSTERİM DİYE FOTO ÇEKMİŞ ONUDA SİLDİRDİM ONU MELEK OLARAK HATIRLIYCAM ULTRASONDAKİ GÜLEN HALİYLE HATIRLIYCAM ÖLE ÖLMÜŞ OLARAK GÖRMEYE DAYANAMAM CANIM ALLAH BAŞKA DERT VERMESİN SENİN İÇİN DUA EDİCEM NE OLUR HAMİLELERİN DUASI KABUL OLURMUŞ SENDE BENİM İÇİN DUA EDERMİSİN?:1hug:

Canim benim karşilaşmamiz bizim imkansiz fakat bizim meleklerimiz bi aradalar belki bizden bahsediyorlardir cennetin kapisinda bizi bekliyorlar eminim.arkadaşim rabbim hayirlisiyla sana en kisa zamanda öncelikle hayirli sağlikli bi bebek versin yüce mevlam kucağimizi boş birakmasin hem burda hemde ahirette...rabbim kendisine açilan elleri boş çevirmez duacinim canim benim

CANIM BENDE 35.HAFTASINDA KAYBETTİM ALLAH BİDAHA KİMSEYE YAŞATMASIN ŞU AN SEN NE DURUMDASIN BİTANEM ?:Saruboceq:

ben ılk gunden berı kendımı hıc bırakmadım cunku ımanıma guvenıyorum
rabbımın sabrı ılk duyfugun andan berı kalbımı kusatmıstı
ne yuzunu gordun nede kokusunu alabıldım yavrumun
normal dogum yaptım cok zor gunler gecırdım rabbım bıdaha yasatmasın o acı gunlerı
sanada cok gecmıs olsun ınsallah rabbım yenıden bıze saglıklı evlatlar nasıp edıcek
ben asla umudumu yıtırmedım zamanla ınsan alısıyo ama sımdı ugrasıyoruz bebıs ıcın olmuyo:çok üzgünüm::Saruboceq:

Canim benim karşilaşmamiz bizim imkansiz fakat bizim meleklerimiz bi aradalar belki bizden bahsediyorlardir cennetin kapisinda bizi bekliyorlar eminim.arkadaşim rabbim hayirlisiyla sana en kisa zamanda öncelikle hayirli sağlikli bi bebek versin yüce mevlam kucağimizi boş birakmasin hem burda hemde ahirette...rabbim kendisine açilan elleri boş çevirmez duacinim canim benim

CANIM ARKADAŞIM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN BİZ MELEK ANNESİYİZ DÜŞÜNSENE BU ŞÜPHESİZ VE APAÇIK ONLAR BİRER MELEK VE BİZ BU DÜNYADA DİİL ÖTEKİ DÜNYADA ONLARIN ANNESİYİZ ASLINDA BU AÇIDAN DÜŞÜNÜNCE MUTLU OLUYORUM AMA GEL GELELİM İNSAN OĞLU İŞTE NE BİLİM....ALLAH SANA BEBEĞİNLE EŞİNLE MUTLU UZUN YILLAR YAŞAMAYI NASİP ETSİN BU ACILARI BİRDAHA YAŞATMASIN.BEBEKLERİMİZ ÖTEKİ DÜNYADA ANNEM OLMADAN CENNETE GİRMEM DİYCEK VE BİZE ŞEFAATÇİ OLACAKLAR ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL.:1hug:

ben ılk gunden berı kendımı hıc bırakmadım cunku ımanıma guvenıyorum
rabbımın sabrı ılk duyfugun andan berı kalbımı kusatmıstı
ne yuzunu gordun nede kokusunu alabıldım yavrumun
normal dogum yaptım cok zor gunler gecırdım rabbım bıdaha yasatmasın o acı gunlerı
sanada cok gecmıs olsun ınsallah rabbım yenıden bıze saglıklı evlatlar nasıp edıcek
ben asla umudumu yıtırmedım zamanla ınsan alısıyo ama sımdı ugrasıyoruz bebıs ıcın olmuyo:çok üzgünüm::Saruboceq:

CANIM BENİM DAHA ÖNCE HAMİLE KALDIĞINA GÖRE ORTADA AŞILAMAZ BİR PROBLEM YOK ALLAH EN YAKIN ZAMANDA KUCAĞINA BİR BEBEK NASİP ETSİN ALLAH TÜM MELEK ANNELERİNİ YENİ BİR EVLATLA SEVİNDİRSİN.CANIM BENİM DAHA 2 AY OLDU BEKLEMEK ÇOK ZOR BENDE HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA DAHA ÇALIŞMA İÇİN EN AZ BİR 6 AY VAR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN:Saruboceq:

Henüz ergenlik çağına ulaşmamış üç çocuğu ölen bir müslümanı, Allah çocuklara olan rahmet ve şefkat sebebiyle cennete koyar.”

Bu müjde sana kâfî değil mi?

O, yerini buldu. Çıkar onun kederini artık kalbinden!..

Anneler küçük çocuklarına karşı daha fazla şefkat ve muhabbet gösterdikleri için, ölen küçük yavrularına daha çok acır ve buna katlanmaları nispetinde daha çok sevap kazanırlar.

Ebû Hüreyre -radıyallâhu anh-’den rivâyet edildiğine göre, bir kadın Rasûlullâh -sallallâhu aleyhi ve sellem- Efendimiz’e çocuğunu getirerek:
“-Ya Nebiyyallah! Bunun için Allâh’a duâ et! Üç tanesini toprağa gömdüm!..” dedi.

“-Üç çocuk mu gömdün?” diye sorduğunda:

“-Evet.” diye karşılık verdi.

Peygamber Efendimiz buyurdular ki:

“-Sen muhakkak ki, cehennemden kuvvetli bir engel ile korundun!” (Müslim, 2636)

Ümmü Eymen -radıyallâhu anhâ-’dan gelen bir rivâyette ise; bir çocuğunu gönderen kimseye de, sabrettiği ve ecrini Allâhu Teâlâ’dan beklediği takdirde cennetin nasip olacağı buyrulmaktadır.
Rabbim yavrusu kaybeden hasretiyle tutuşan ve cennette kavuşma arzusuyla yüreği yanan bütün annelere sabır versin..
Meleklerimiz bizi bekliyorlar;bizler de onları düşlüyoruz için için...
Bedenimizden yüreğimizden bir parçanın Rabbımızın kutlu mekanında;CENNET-UL ALA da olduğunu bilmek;korlu yüreğimize su serpiyor bir nebze...

CANIM BENİM DAHA ÖNCE HAMİLE KALDIĞINA GÖRE ORTADA AŞILAMAZ BİR PROBLEM YOK ALLAH EN YAKIN ZAMANDA KUCAĞINA BİR BEBEK NASİP ETSİN ALLAH TÜM MELEK ANNELERİNİ YENİ BİR EVLATLA SEVİNDİRSİN.CANIM BENİM DAHA 2 AY OLDU BEKLEMEK ÇOK ZOR BENDE HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA DAHA ÇALIŞMA İÇİN EN AZ BİR 6 AY VAR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN:Saruboceq:

Her kadın bunu yaşayabilir,bir kere veya bir kaç kez düşük yapmış olma demek bundan sonra gebe kalamayacaksınız demek değildir veya bebek sahibi olamayacaksınız demek değildir,-tıpta bir ke düşük yapmak;düşük sayılmıyormuş-;hele hele bundan sonraki gebeliğinizde de düşük olacak demek hiç değildir.tıpta bir ke düşük yapmak;düşük sayılmıyormuş-;Düşük Rabbımızın istemediği-size zarar verebilecek veya sakat olabilecek bir gebeliği seçerek sonlandırmasıdır.Yapmamız gereken panik olmak veya üzülmek değil,doktorunuza güvenip onun önerilerine uymak ,istediği test ,tahlil ve tetkikleri yaptırarak bir sonraki gebelik için bedenimizi ve ruhumuzu hazırlamaktır!!

Anne olmak,:CüvCüv:isteyen her kadının hakkıdır

X