Bebek Arabası, Mama Sandalyesi, Yürüteç, Katı Meyve Sıkacağı vs..tavsiyelerimiz

kızlar katı meyve sıkacagı için şuna karar verdim.

bir arkadasım almış. philips kullanan biri ona bunun daha iyi oldugunu soylemiş.

bilginize

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de yeni mama sandalyesi aldım oğluma.chicco polly markası.Henüz pek bişe anlamadım ama güzel gibi.kaliteli görünüyor en azından.
Bu arada pahalıya mı aldım ucuza mı bilmem ama 199 tl verdik.
Katı meyve sıkacağı henüz almadım çünkü dr meyve suyu değil püresi diye vurguladı.Ama alırsam da sanırım arçelik alırım.Ona çok para vermek istemiyorum çünkü.

ben de yeni mama sandalyesi aldım oğluma.chicco polly markası.Henüz pek bişe anlamadım ama güzel gibi.kaliteli görünüyor en azından.
Bu arada pahalıya mı aldım ucuza mı bilmem ama 199 tl verdik.
Katı meyve sıkacağı henüz almadım çünkü dr meyve suyu değil püresi diye vurguladı.Ama alırsam da sanırım arçelik alırım.Ona çok para vermek istemiyorum çünkü.

canım aynı mama sandalyesi bende de var ve çok memnunum. fiyatı iyi almışsın bence normal.

ayrıca arçelik katı meyve sıkacagı sakın alma. bende var zaten memnun olmadıgım için yenisini alıcam.

kızlar biz daha araba almadık pekte lazım olmadı ama havalar düzelince lazım olucak sizce hangisi kullanışlı ve hafif kullanan yada bilgisi olan varsa önerilerinizi bekliyorm.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba arkadaşlar. tbebek arabası biz piere cardin enigma almıştık. ama içi biraz dar. ben cok memnun kalmadım. tecrübeli bir anne olarak paylasmak ıstedım.

mama sandalyesi almayı bende düşündüm ama eşim gerek yok diyo arabaya gelince ablam pierre cardin almış çift taraflı ve başını koydugu yerde iki tarafta süngerli destekleri var yumuşacık çok beğendim tavsiyede ederim

katı meyve presine gelince yine ablamda moulinex var posa için aqyrı bir kabı var gayet güzel sıkıyo temizlemeside kolay öyle çok pahalı bişeyde değil vitaeye benziyo görüntüsü bi üst modeli sanırım

ama gecenlerde özdileğe gittim braun'un vardı katı meyve presi kampanyaya girmiş 99 tl posa kabı ayrımı değilmi bilmiyorum ayrı ise almayı düşüyorum braun marka kullanan varmı

kızlar bende chicconun simplistily marka arabasını aldık.e-bebekten aldım 2 gün içinde gönderdiler kullanışlı bir arabaya benziyor tabi kullandıkça anlıycaz ama memnun kalıcam gibi.

Johnson - Johnson Çift Yönlü Bebek Arabası & Puset siparişi verdim bende bebfix internet sitesinden bakalım gelince görecez

biz de pier cardin enigma aldık hafif güzel ama sürerken zor oluyor keşke tutma yeri uzatılabilse bana kısa geliyor. mama sandalyemiz de chicco polly çift kılıflı çift tepsili ondan da memnunum ama bence 2 eksiği var . 1.si sırt kılıfı naylon terletiyor ek bir kılıf konmalıydı 2. ön tekerleği yok ve çekip itmek zor oluyor niye aldın dersen pek seçenek yok diğerlerinin malzeme kalitesini beğenmedim

X