Bebek Arabası, Mama Sandalyesi, Yürüteç, Katı Meyve Sıkacağı vs..tavsiyelerimiz

ikeadan geçen gün mama sandalyesi aldık 29,90 tl idi..sade ama kullanışlı..web sitelerinde resmi var tavsiye ederim..bizim çok işimize yaradı..

ecem tavsiye için çok sağol canım, çok istiyordum ama biraz da pahalı geliyordu.. ben de gideyim ikeaya çok sağol :)))

kızlar tekrar ediyorum bebek arabası çift taraflı olmalı..
reyyan akşamları arabasında deliriyor, korkuyor sanırım..
ya baston olacak ya çift taraflı...
maddi olarak zorlamazsa chicco for me ideal.. ah kafam ah...
tabii ki bu söylediklerim benim gibi çok gezenler için geçerli :roflol: :roflol:
yürüyerek en uzak mesafe 30 dk, onun için çok kullanıyorum arabayı, tam bana lazımmış triolar ama işte...

biz de pier cardin enigma aldık hafif güzel ama sürerken zor oluyor keşke tutma yeri uzatılabilse bana kısa geliyor. mama sandalyemiz de chicco polly çift kılıflı çift tepsili ondan da memnunum ama bence 2 eksiği var . 1.si sırt kılıfı naylon terletiyor ek bir kılıf konmalıydı 2. ön tekerleği yok ve çekip itmek zor oluyor niye aldın dersen pek seçenek yok diğerlerinin malzeme kalitesini beğenmedim

canım güle güle kullanın
ben chicco polly aldım ama macig olan modeli. biraz daha pahalı ama dedigin ilave sırt destegi var ve terletmeyen bir kumaşdan. ön tekerlek olayı bence mama sandalyesi kapalı durumdayken kaymaması için daha iyi. ben de ilk senin gibi düşünmüştüm ama sonra bir arkadaşımda 2 tarafınında tekerlekli olan modelini gördüm ve ayakta dururken kayıyordu.

ikeadan geçen gün mama sandalyesi aldık 29,90 tl idi..sade ama kullanışlı..web sitelerinde resmi var tavsiye ederim..bizim çok işimize yaradı..

canım ben de gordum onu ama bence konfor sıfır ve çok dar. ama iş görür tabi. bütçe meselesi birazda...

canım ben de gordum onu ama bence konfor sıfır ve çok dar. ama iş görür tabi. bütçe meselesi birazda...

nikini yedimini sana katılıyorum :))))
hareketlenmeye başladıgı zaman o sandelyeden devrilecek çok hafif bişey çünkü ama şimdi küçük olduğu için bir süre iş görür tabiii

ben elele nin en son çıkan arabasını aldım..memnunum...çift yönlü yagmurluklu 3 kademeli,tamamen yatırlabiliyo..tutma yeri annenin boyuna göre ayarlanabiliyo...üstelikte çanta hediyeli :):) 230 tl...

ben elele nin en son çıkan arabasını aldım..memnunum...çift yönlü yagmurluklu 3 kademeli,tamamen yatırlabiliyo..tutma yeri annenin boyuna göre ayarlanabiliyo...üstelikte çanta hediyeli :):) 230 tl...

güle güle kullan canım bende elele kullnaıyorum çokta memnunum..hemde çok haifi 5 kg sadece :dance:

ben 2 ay önce aldım "Bebe Confort Loola Full Çift Kılıflı Baston Puset"
resmini ekledim, aynısını aldım. çok memnunum, tek elle kendi ekseninde çok rahat dönüyor, kullanımı rahat, çift yönlü, ayrıca oturma kısmı yüksek
yüksek olması toz, duman v.s den korunma için ideal bence

Eklentiler

• $ST13103BR.jpg
    $ST13103BR.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 100
nikini yedimini sana katılıyorum :))))
hareketlenmeye başladıgı zaman o sandelyeden devrilecek çok hafif bişey çünkü ama şimdi küçük olduğu için bir süre iş görür tabiii

kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile5
ben 2 ay önce aldım "Bebe Confort Loola Full Çift Kılıflı Baston Puset"
resmini ekledim, aynısını aldım. çok memnunum, tek elle kendi ekseninde çok rahat dönüyor, kullanımı rahat, çift yönlü, ayrıca oturma kısmı yüksek
yüksek olması toz, duman v.s den korunma için ideal bence

bebe confortun arabaları çok güzel zaten cnm güle güle kullanın. sositososito

arkadaşlar ekim annesiyim bende.. bu topikte okudum diye hatırlıyorum bir arkadaşımız exor mama sandalyesini önermişti.. ama bulamadım kim diye.. kullanıyo mu memnun mu ve nereden aldığını öğrenmek istiyorumm. belki görür bu mesajı.. mama sandalyesi resmi de bu:

corcort neo almayı düşünen, araştıran yada tanıdığı kullanan var mı.çok hoşuma gidiyor ama kullanmış kimseyi bulamadım.bilgisi olan var mı???

exor mama sandalyesini bende düşünüyorum sitelerde war ama kullanan warmı bilimorumm bebek araçları die bi sitede warr bende ilk önce elelenin travel bebek arabasını almıştım ilk aşıya götürürken kullandım ben sağa gidiom araba sola kafamçokkarıştı sonra aldığım yere bildirdim ve hiç itiraz etmeden değiştirdi bende chico multıway aldım ve çok memenun

Canım biz Chicco Polly Magic mama sandalyesi distraction aldık o kadar iyiki emin olun verdiğiniz paraya değiyor koltuk arkaya yatabiliyor ayak yerleri uzatılıp kısaltılabiliyor güvenli tepsi geniş ...netden araştırın bakın isterseniz

Son düzenleme:
chicco poly aldım mama sandalyesi. ama hala almamış ve düşünen varsa ebebek te vib diye bi marka var 120 tl çok hesaplı ve bence çok güzel. park yatakta var aynı markanın o da 100 tl. yatak aldım çok güzel bence...

http://[URL=http://www.ressim.net][/URL]..............................

http://[URL=http://www.ressim.net][/URL]

arkadaşlar bende bu arabayı aldım.. ama portbebe almadım kışa denk geliyoruz diye... iyimi ettim kötümü bilmem..çok araştırmadan etmeden.. oturma yeri dar geldi bana çocuk rahatsız olur muki?

çok güzel ve çok kullanışlı gibi görünüyor canım ya,gerçekten o kadar şekle girebiliyormu? markası ne peki? ben çok beğendim bunu.Güle güle kullanın

arkadaşlar çok kararsız kaldım ki ben bebek arabası alana kadar gökeşen büyüyüecek :))
şimdi iki seçenek var biri chicco multiway bir diğeri chicco lite way link veremiyorum sizce hangisi ???

arkadaşlar çok kararsız kaldım ki ben bebek arabası alana kadar gökeşen büyüyüecek :))
şimdi iki seçenek var biri chicco multiway bir diğeri chicco lite way link veremiyorum sizce hangisi ???

ben lite wayde karar kıldım canım. İnceledim yakından,en çok tavsiye edilen o oldu. Çok hafif,katlandığında diğer pusetlere göre çok daha az yer kaplıyor,sırtı 5 kademe ayarlanıyor,ön tekerlekleri biraz daha küçük. Satıcılar çok tavsiye etti özellikle lite wayi.Onu alıcam ben

X