bebek bezi

kızlar cevaplar için çok teşekkurler,gorecez bakalım artık su an molfix ve huggies alıyorum,birde bu arada pişik olmaması için mutlaka bebek popolarını yıkadıktan sonra ıyı kurulamak gerekıyormuş,nemli kaldığı an pişik sebebiymiş bilginiz olsun

arkadaşlar ben bebişime sleepy aldım kullanan varmı yeni dogan için olandan 3-6 kilo arası bebişler için kullanan varsa nasıl iyimi yoksa dediğiniz gibi pirimamı alayım önemlimi yenidogdugunda ilk kullanacagımız bebek bezi.

canım ılk doğduğunda alacağın bebek bezı onemlı ama yenı doğan 1 paket yeter bence ıkıncıyı almanında anlamı yok,aldığını denersın memnun kalmassan ıkıncısını alırsın bence

kızlar ilk aylar pirima uyu oyna kullandık arada haggies aldık bir çok markayıda kardeşim sayesinde numunelerle denedim,en güzeli haggies bence olmadı pirimada fena degil,birde depolamayın ,benim oglum 4,5 aylık biz 4 numara beze geçtik boyumuz uzun çünkü ,3 numara bezler büyügünü yapınca belinden çıkartıyor nerdeyse tüm yaptıgını,birde tavsiyem şuki bez numarası her zaman kilonuzdan 1-2 kilo fazla yazan bezi kullanın,yani kilonuz 5 ise 7ye göre ola numara neyse onu alın,yoksa numaralarda yazan kilo ölçüleri pek çocukları tutmuyor,yani üstü başı batsın istemezseniz tabii,merak etmeyin numarası büyük bezler yandan falan sızdırmada yapmıyor

tabıkı prıma derım ben 8 aydır kullanıyorm hıcte sızdırmıyoor.ve guzel kokuyor hatta bebegımın gıysısıne bıle sınıyo o guzel losyon kokusua.s.prımaa:hooray:

huggeys çok güzel ama pahalı canım ya...bende prima yenidoğan 2 kullanıyorum...

ben de ilk önce primayla başladım. eşim bilmeden molfix almış. molfix pişik yaptı. daha sonra oğlumunun fıtık ameliyatı sırasında hastanede yatarken ordaki bayanlar canbebe önerdi. baştan tereddüt ettim. diğerleri daha güvenilir geldi. ama allaha şükür şimdiye kadar ne bir pişik problemimiz oldu ne de sızdırma yaptı. çok memnunum.oğlum 1 yaşında 4+ kullanıyorum.

yeni doğum yapanlar ve tecrubeli anneler,
hepinize bi sorum var..doğumuma 6 hafta var..yavaş yavaş bebek bezi depoluyorum ama ınternetteki araştırmam sonucu herkes farklı bezler oneriyor..genelde anneler primanın hep sızdırdığını ve buyuklerının acaıp kötü koktuğundan yakınıyorlar,ve genelde molfix,baby star,evy baby beğenilenler arasında.. sizler hangi bezlerden memnunsunuz..bende ona gore depolama yapıcam..yardımcı olursanız sevinirim:1rolleyes:

sakın depolama yapma benim kızıma prima ladım herkes onu önerdi diye ama kızıma pişik yaptı hemde büyük geldi hugiise geçti ondan memnunum bence. birini seç bir tane al sonra bebeğin belki beğenmez değiştirmek zorunda kalırsın elinde kalmasın

ben molfix kullanıyorum ve memnunum.Bu arada Allah yardımcın olsun doğum yaklaşmış

Genelde bebek dogmadan depolama yapmayin derler. Bebegin tenine gore degisirmis

Kizim 3 aylik. Prima inanilmaz pisik yapti bizde. Huggiesle devam ediyoruz pisik yapmiyor.oneririm..

X