bebek cinsiyet belirleme..

"yaa cyclo prognewa kullanıyodum 4 gun oldu bıttı ama adet olmadım adam bı kacırdım dedı sonra benım korkumdan yok mok dedı warya eger kacırdıysaaaaaaaaaaa:18:

eger öyleyse benım durumun ne kızlarrrr 15 kasımda leke 19 kasımda adet baslamıstı heralde 2 weya 3 aralıkta kacırdı adam:95: 17 kasım 75 benım dogum trıhım 10 03 1974 adamın ee nedır sızce nolur bakın bana:18::18::18:

oysa ne planlarım hayallerim :KK43: wardı kecıboynuzu ıcırıp karbonatla yıkayıp alkalıye dewam etcektımmmmmmm

kızlar keçiboynuzunu unutmayın sperm için çokkkk önemli
eşinize bol bol içirin ama NELER OLUCAĞINI GÖZE ALINNN:):KK53::KK53::KK53:
cnm nbr nasılsın ozlettın kendını ?
boncuk var benim bildiğim:)
hahahaha yıkamadım sadece bır parmak kadar koydum :)))):KK69:
karbonatla yıkayan warmı kendinii :KK53:
:26:
Slmmmm Kızlarrrrrr yeni geldim doktordan cinsiyet kesinleşti erkekmişşşşş:emir_bebek::emir_bebek:
çokk sevindimm sizinde sevinceğinizi bildiğim için hemen paylaşayım dedim hepinizden Allah razı olsun dualarınızı eksik etmediğiniz için öpüyorummmmm:KK52::KK52::KK52:
cnmmm zaten emındık o yuzden tekrardan tebrık edıyorummmm senın yerınde olmayıda suanda nasıl ısterdım anlatamam rabbım banada nasıp etsın ınssss
bekleki ayın 22 si geldin canım :18::18::84::KK59:

çatlayacağım yemin ederim. teste inanmak istiyorum ama iki farklı doktorda kıza benziyor demedi mi içime kurtların en büyüğü düştü. çıldırmazsam iyidir yaprakçımmm.

inanki daha z önce namaz kılarken sanada dua ediyordummm. darısı başımıza artıkkkk..
ıns gonlundekı olur cnm az kalmıs sabret

lizaaaaa :KK60::KK60::KK60::KK60: yaprakta ki p harfini unutmuşun bacım yaaa:)))))
ilahii cok güldüm akşam akşammm.töbee töbee
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
yaprak tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin cinsiyeti belli olmayanlara bol bol dua edin bacular :KK9:
cnm ıns sızler ıcınde hayırlısı olur ıns senınde dr yanılmıstır
benim bio ritmim bu ay kızda deneme yapsammı bilmiyorum
zaten hamile kalamıyorum.kararsız kaldım.bu ay eşim k.boynuzu fındık fıstık ne bulsa yiyo yandım:KK30: yumurtlama günüme kadar oyalamaya çalışıyım bakalım:KK69:
mimoza cnmbence cok takılmamak gerek bılmıyorum bende ıstıyorum bıortım tutsun ama hayatımızı ona baglamayazkı saten dedıgın gıbı kalamama sorununu var bırde 4 ay sımdı kız gerlırse beklıycekmısın .kalbını ferah tut ınssaglıklı bır oglana en kıza zamanda hamıle kalırsın
Boncukda gelmedi
dün gelmişmiydi :97:
Elara geldi gitti
Gamze aniden yok oldu
Gurbet güzeli artık gelmiyor

kızlarrr nooldu bizlere :84::84::84:
sorma ya dunden berı ebayla yazısmaktan paypal satıcı vs derken bı baktım saat 1 ben hala mesaj yazıyorum neysekı hallettım nasılsınız bakalım ???

kızlar ben yumurtluyor olabılırmıyım benım bu sabah bı kalktım gogus agrım gıtmıs :KK43: tukuruk testı yabtım otlar nasıl varya ılk defa bukadar otlu goruyorum testımı bır saat sonra kaset tıpı yabıcam eger yumurtluyorsam ne olcak reglıme 3 4 gun kalmıs sunun surası offff offff yada ben adet olcam cunku atesım dusmus:KK43:
oysa ne planlarım hayallerim :KK43: wardı kecıboynuzu ıcırıp karbonatla yıkayıp alkalıye dewam etcektımmmmmmm
cnm hakkında hayırlısı olsun sız korunmuyormusunuz ben anlamadım nasıl kacırıyor ?

Son düzenleme:
eger öyleyse benım durumun ne kızlarrrr 15 kasımda leke 19 kasımda adet baslamıstı heralde 2 weya 3 aralıkta kacırdı adam:95: 17 kasım 75 benım dogum trıhım 10 03 1974 adamın ee nedır sızce nolur bakın bana:18::18::18:

günün geçtimi senin ??*

kızlar ben yumurtluyor olabılırmıyım benım bu sabah bı kalktım gogus agrım gıtmıs :KK43: tukuruk testı yabtım otlar nasıl varya ılk defa bukadar otlu goruyorum testımı bır saat sonra kaset tıpı yabıcam eger yumurtluyorsam ne olcak reglıme 3 4 gun kalmıs sunun surası offff offff yada ben adet olcam cunku atesım dusmus:KK43:

seni cadı senniiiii hani tükürük testinden bişey anlamamıştıınnn nasıl yakalım seni ama :KK51:
ben sipariş verdim ya ürün hala tedarik sürecinde diyor bugün eşim arayıp iptal ettirecek onun adına almıştım çünkü

bioritme göre ikinizinde kız günleri 2 ve 3 aralık muhtemel yumurtlama günlerinede denk geliyor inşaallah kaçırmamıştır hayırlısı olsun canım

seni cadı senniiiii hani tükürük testinden bişey anlamamıştıınnn nasıl yakalım seni ama :KK51:
ben sipariş verdim ya ürün hala tedarik sürecinde diyor bugün eşim arayıp iptal ettirecek onun adına almıştım çünkü
tatlım yabıyorum ve gercekten anlamıyorum yanı kullanımı zor mesala 4 5 kere bazen 10 kere tekrarlıyorum tetsı gorebılmek ıcın sekıllerı 3 4 gundur baya bı alsıtım sanırım alısması uzun suruyor ama dr gıdıcem kullanmayı dusunmuyorum
BOncuk ne yaptınn
adet önceside yumurtluyor olabilirsin canım
deneme yap bence
bılmıyorum cnm hele bır kaset tıpıde yabıyımda ondan sonra bakarım duruma qore zaten yumurtlama yoksa hamıle kalmam ımkansız degılmı spermler 1 ay yasamaz herhalde:KK70:

Alıntı eccce kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
oysa ne planlarım hayallerim wardı kecıboynuzu ıcırıp karbonatla yıkayıp alkalıye dewam etcektımmmmmmm
cnm hakkında hayırlısı olsun sız korunmuyormusunuz ben anlamadım nasıl kacırıyor ?hani önden bi sıwı geldı noluyo nedım bısey yok DURMAK YOK YOLA DEWAM dedi ayyyyyyyyyyyyyyyyyy:KK30:

sol kasıkta damar atıyo sanki kızlarda sag taraftaydı zaten cıft rahım oldugum icin cok rahat anlıyom sol tarafta kıst war we dar orası demıstı dr ınss kıst agrısıdır:KK50:

Haftaya cuma kırkımız çıkıyorrr
İlk aşımızıda oldukkk
Gaz sancılarımızz başladııı 2 gündürrrr
kimyonn çayı verdimm bende

tatlım yabıyorum ve gercekten anlamıyorum yanı kullanımı zor mesala 4 5 kere bazen 10 kere tekrarlıyorum tetsı gorebılmek ıcın sekıllerı 3 4 gundur baya bı alsıtım sanırım alısması uzun suruyor ama dr gıdıcem kullanmayı dusunmuyorum

bılmıyorum cnm hele bır kaset tıpıde yabıyımda ondan sonra bakarım duruma qore zaten yumurtlama yoksa hamıle kalmam ımkansız degılmı spermler 1 ay yasamaz herhalde:KK70:

kız yok yap gitsin sen bu gece :)))

mübarek günlerde isteyene hayırlı sağlıklı erkek isteyene hayırlı sağlıklı kız inş.
H A S K E N A :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
alkışlar senin için :KK34: :KK34: :KK34:

amin asilcimm AMİİİNNN

Haftaya cuma kırkımız çıkıyorrr
İlk aşımızıda oldukkk
Gaz sancılarımızz başladııı 2 gündürrrr
kimyonn çayı verdimm bende

maşaAllah ya dünyaya geldi de kırkı bile çıkıyor Rabbim uzun sağlıklı ömür versin

X