bebek cinsiyet belirleme..

Karabiber
gelip yazıyımuş Göktuğ bugün anasınıfına başladı kızlar diye
ben hala burdaymışım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK58::KK58:

benimde üstüme bir ağırlık çöktü bide burnum tıklaı zor nefes alıyorum patlicam yakında bugün geçsede tatil yapsak

aynen haftasonunu bekliyorum.dün eve giderken kıçımın üstüne düştüm öyle bi ağrıyor ki.
canım müsait olduğunda bu ay için bioya bakalım mı biz geçmişe bakmıştık eşimin erkek günü tutuyordu.

Karabiber
gelip yazıyımuş Göktuğ bugün anasınıfına başladı kızlar diye
ben hala burdaymışım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
:KK58::KK58:

:KK60: :KK60: :KK60: :KK60:

aynen haftasonunu bekliyorum.dün eve giderken kıçımın üstüne düştüm öyle bi ağrıyor ki.
canım müsait olduğunda bu ay için bioya bakalım mı biz geçmişe bakmıştık eşimin erkek günü tutuyordu.
bakayım hemen canım yazarım ben birazdan erkek kız günlerini

sol kasıkta damar atıyo sanki kızlarda sag taraftaydı zaten cıft rahım oldugum icin cok rahat anlıyom sol tarafta kıst war we dar orası demıstı dr ınss kıst agrısıdır:KK50:

cnm erkekte sağ kasık ağrısı olur kızda sol bence çünkü benim sağ kasığım 3 gün ağrımıştı o ay hamile kaldım ve oğlum oldu

naber kızlar çok kaynatıyorsunuz okuyamıyorum
sabahtan beri hiç bir lokma geçmedi boğazımdan mide bulantısı berbat safhada sürekli midemde gaz yesemde yemesemde

selam kızlar
gemzeyle görüştük haftasonu canakkaleye taşınıyorlarr
belli süre giremicekmiş nete.
iyice yerleştikten sonra belki net baglatabilir gene

selam kızlar

belki bu arada oğluşuda yapar :KK61:
Elara seni yakalamışken bişey dicem ben geçen gün bi maden suyu içtim baktım şişenin üstünde maden suyunun phıda yazıyor 6,5 acaba bu markasına göre değişiyormu maden suyunda bizim için önemli olan potasyumla sodyumun mu yüksek olması_?

selam kızlar

oooooo hoşgeldinizzz
kimse yok zaten bu hafta böyle geçti
üzüldüm gamze için yaaa neden bilmiyorum ama
istanbulda en azından aynı havayı soluyorduk :KK58:
şiir gibi konuştum :KK39:

slm kızlar benıde aranıza alırmısınız benımde kızlarım var ıns bıde oglusum olurrrr

X