bebek cinsiyet belirleme..

selam anneler ve anne adayları, bulantılarım had safhada yatay iyiyim, dikeye geçtiğim an bulantı, baş dönmesi hepsi bir arada geliyor, 2 hafta sonra 2 li testimiz var bizim, umarım cinsiyet konusunda bir yorum bulunur hoş ben kız olacak diyorum burdan, lizada bana yoğunlaşamadı zaten,umarım herkes gönlündekine sağlıkla kavuşur ...:81:byyyy

32 saat sonra falan diyorlar ama sen yumurtanın çatladığını hissedebiliyorsan mesela şeffaf uzayan yumurta akı kıvamında akıntın oluyorsa haman ilişki olmalı
Saol ezelcim, sanırım herkes de değişiyor bu süre. Akıntıyı takip etmek de zor iş. Gülen yüz çıkan monitörden veya tükürük testi alıcam sanırım. Çift çizgiyi ayırt edemiyorum. Nerde kaldı ki silikleştiğini anlayabileyim.

orucumu acıyımda hepımız ıcın dua edıyım kızlar bugunde cuma rabbım buyuk
benım goguslerımın cısı gıttı zaten kasıklarım hıc agrımıyor reglım gelıyor:88::88::88:

selam anneler ve anne adayları, bulantılarım had safhada yatay iyiyim, dikeye geçtiğim an bulantı, baş dönmesi hepsi bir arada geliyor, 2 hafta sonra 2 li testimiz var bizim, umarım cinsiyet konusunda bir yorum bulunur hoş ben kız olacak diyorum burdan, lizada bana yoğunlaşamadı zaten,umarım herkes gönlündekine sağlıkla kavuşur ...:81:byyyy

Hayırlısı olsun canım. Allah gönlüne göre versin. Yumutlama döneminde mi ilişki olmuştu?

Saol ezelcim, sanırım herkes de değişiyor bu süre. Akıntıyı takip etmek de zor iş. Gülen yüz çıkan monitörden veya tükürük testi alıcam sanırım. Çift çizgiyi ayırt edemiyorum. Nerde kaldı ki silikleştiğini anlayabileyim.

gulen yuz al ozaman cunku ovulasyon kıtıde tukurukte ınsanı strese sokuyor yok bu koyuluk yeterlımı yok otlar belırgınmı yada en guzelı dr gıtmek ben bu ay dra gıdıcem hergun gıtmek zor gelsede yabıcam nabıyım artık .eger olmazsa dr gıttıkten sonrada gulen yuz monıtor alıcam ve beklıycem rabbım nezaman verırse.
ama dra gıtmek ıstememdekı en buyuk neden ovulasyon kıtı yada akıntı takıbı yanıltıyor benı bakalım dr catladı dıyınce akıntım gelcekmı oncemı gelcek ovulasyon kıtı de dogruluycakmı ben bunları ogrenmek ıcın gıdıcem emın oluncada gulen yuz alırım nabıyımbattı balık yan gıdermıs :KK43:

Hayırlısı olsun canım. Allah gönlüne göre versin. Yumutlama döneminde mi ilişki olmuştu?

canım salaklığımdan 2 gün öncesi yapmışım, birde takvim aldım ben parayla, sen gel takip et bu siteyi dimi, ne yapıo millet öğren bi, ben aldım takvimi, yaptım o gece, şimdiki aklım olsa alırdım bende o takip kitlerinden ona göre devam ederdim neyse olan oldu artık ,,:KK50:

tsk ederım kızlar aminnn
orlıstat dur bakalım cnm hemen karamsarlıga kapılma ben senınde oglun olcak dıye dusunuyorum vallahı dusunlerım sımdıye kadar baya cıktı
ıns saglıklı bır oglun olur

ahanda ben yumurtluyorum kızlar :))))
ovulasyon kıtı bılıyonuz gunlerdır yabıyorum ve sılık cıkıyordu sımdı nerdeyse dıger cızgıye yakın koyulukta ay ben buge denesemmı ama hazır degılım yaa takvıye arttırmı fılan yokkk :KK51:

32 saat sonra falan diyorlar ama sen yumurtanın çatladığını hissedebiliyorsan mesela şeffaf uzayan yumurta akı kıvamında akıntın oluyorsa haman ilişki olmalı
36 bılıyom ben
Bernil, evrimdost hoşgeldiniz kızlar..

Kızlar ilişki zamanı çift çizgiden sonra ne zaman olmalı kaç saat sonra bir cevap verin yav??
36
adet aralıkların kaç gün bence yumurtluyor olabilirsin keşke ovülasyon testin olsaydı evinde test yapardın benimde son bir tane kaldı eve gidince onu yapıcam bakalım olmadı yarın zaten doktora gidicem Allah kısmet ederse

ezel o testler kac para ıcınde ne dadar war

ahanda ben yumurtluyorum kızlar :))))
ovulasyon kıtı bılıyonuz gunlerdır yabıyorum ve sılık cıkıyordu sımdı nerdeyse dıger cızgıye yakın koyulukta ay ben buge denesemmı ama hazır degılım yaa takvıye arttırmı fılan yokkk :KK51:

kız yap yapppp beni dinle

kızlar gecmişi okuyamıyorum laptop cok agır calışıyorü
akşam diger pcyi kurcamm ondan sonra gecmişi okurum.bi kac soru sorulmuş şuan cvp veremiyorum

boncuk ben sanmıyorum yumurtladıgını .o bebiştirr bebişş:))
ayy her ay kesin hamilesin diyoruzz hüsrana ugruyoruzzz.
artık hamile kalda sende kurtul bizde kurtulalımmm:):KK49:

X