bebek cinsiyet belirleme..

ıns cnm karabıberım bugun dr gıdecektı heralde yanlıs hatırlamıyosam ınsallah erkek tır ya rabbım bızede nasıp eeder ıns... mataamatık demın sorduklarıma cevap beklıyommmmmmmmm cnmm

kızlar bugün nasılsınız, karabiberi bende çok merak ediyorum, arkadaşlar içinde ilk ürünü ondan alacağız :lepi:

ıns cnm karabıberım bugun dr gıdecektı heralde yanlıs hatırlamıyosam ınsallah erkek tır ya rabbım bızede nasıp eeder ıns... mataamatık demın sorduklarıma cevap beklıyommmmmmmmm cnmm

tamam canım .komşu geldi kızımı parka götürcek.onu yediriyim,hazırlıyım.sende eşinin ve senin (doğru olması zorunlu) doğum tarihlerinizi yaz.....ben şimdi çıkıyom.kızım gitmişken sporumu yapayımsengözlerimebaksanab

sana ilk fırsatta bakıp buraya yazarım olur mu tatlım.....

ewet gıymatlım ya allahım ınsallah erkektır rabbım cok bılıyom o pıskolojıyı ınan var ultrasyona cınsıyetını ogrenmeye gıderken kalbım r-yerınden cıkackakmıs gıbı oluyo allahım nolur bır kerede bız sevınelım rabbımmmmmm

tamam canım .komşu geldi kızımı parka götürcek.onu yediriyim,hazırlıyım.sende eşinin ve senin (doğru olması zorunlu) doğum tarihlerinizi yaz.....ben şimdi çıkıyom.kızım gitmişken sporumu yapayımsengözlerimebaksanab

sana ilk fırsatta bakıp buraya yazarım olur mu tatlım.....

matematik bende istyiyorumm tarihh
yöntemler arasına senden ve travetten gün almayıda eklicem:)

kızlar ilk sayfayı güncelledim.
bide üyelerden alıntılar diye bi mesaj kısmı yaptım.önemli bilgiler veren yada deneyimlerini paylaşan arkadaşların mesajlşarını oraya eklicem

yumurta takibi ve catlatma ignesi olan arkadaşlar sürecin nasıl geliştigini anlatırsa cok iyi olur
yöntemler arasına onuda ekledim.netten buldugum bilgiyi yazdım şimdilik.

sizin regli uzunlukları kac kızlar?
benim 30-31 gün
doktora gitmem lazım bununn için
duphaston diyeb bi hormon ilacı varmış.o adeti düzenliyormuş
hamilelikten önce regliyi 28 güne cekmeliyim.

rica ederim cnm.inş paylaşımlar arttıkce ilk sayfa daha da güzel olacak

38 gün normal degil
normali 28 günde birdir.alt sınır 21 ,üst sınır 35 gündür.
regli düzensizligi için seninde doktora gitmen lazım.

tarihleri deneyen varda sonucları yazan pek yok
bi liste hazırlasa gün alanları ve sonucları yazsa cok iyi olurdu aslında
matematik senden gün alanların listesini yapalım?

senın ne kadar yasları

benim bir kızım var 19 aylık
bende kış sonu düşünüyorum inş
2 cin takvimine göre aralık ocak ayları uygun benim için.
bide matematigin verdigi tarihlere bakcam
yani anlıyacagın takvimleri bile baz alacam keşke dememek için
bildigim takvimleride eklicem ilk sayfaya en kısa zamanda

X