bebek cinsiyet belirleme..

benin netim acik kalsin ben biraz utu yapiyommmmmmmm

gurbetcim umarım yapmam ama görücez
yarın nst ye bağlanıcam kısmetse:)
bakalım ne dicek doktor
şekerim hiç düşmüyo hep halsizim
erken alalım derse hiç şaşırmam yaniiiiiiiiii

insallah harili sonuc alirsin canim
2 hafta sonra 36 bitecek olmassa o zaman dogum gerceklessin yeteri kadar bebk gelismis oluyor 36 haftadan sonra bebek iyi bence senin durumun farkli canim benim
ewet gurbet guzelı cnm allah razı olsun ılıskıden once ıkı rekat namaz sonrasında ayetelkursu ve dua dımı yanlıs okumadım gurbet guzelı cok ınanclı bırısın massallah nolur bana dua et namazlarında cnm cunku cok ıstıyorummm cok 11 senedır asret öldurecek benı bu özlem.....
edmemmi hep ederim canim siz yeterki yurekten inanin olacak insallahhhh

berracım ilk iki ay karbonatlı duş yaptım ama hamile kalamadım
yapmadığım ay kaldım hamile
ayrıca phmi hiç ölçmedim
ama sodanın tuzun muzun arttırdığını duymuştum bunları tükettim canım

tombılıbu nasıl yaptın nolur yaz allahım senden razı olsun neler yaptın cnm tavsıyelerını beklıyom

canım gurbetimin deiklerini yaptım
öncelikle dua namaz
ALLAH kabul ederse halada devam
klomen kullandım
çatlatma iğnesi
eşime keçiboynuzu kürü
ve ilişkiden sonra sağıma yattım
ALLAH sizlerdende razı olsun canım
inşallah sizlerede verir mevlammmmmmmmmm

evet gurbetcim
ALLAHTAN bebişim gelişmiş oluyo
zaten rejim yapa yapa aç geziyorum
geçen ay 1 kilo aldım
bu ay kilo almam yasak
hatta vermeliymişim:KK43:(((((((
bebek iri olmasın diye
zaten topu topu 13-14 kilo aldım

tombılıbı namazda neler okudunhagı sureler cnmbıde kecı boynuzu kuru nasıl yaptın bıde catlam ıgnesını dr mı gıttın nasıl dedın doktora merak ettım bazı doktorlar kızıyoy a ondan dedım cnm cok oldum ama bagısla...

evet gurbetcim
ALLAHTAN bebişim gelişmiş oluyo
zaten rejim yapa yapa aç geziyorum
geçen ay 1 kilo aldım
bu ay kilo almam yasak
hatta vermeliymişim:KK43:(((((((
bebek iri olmasın diye
zaten topu topu 13-14 kilo aldım

canim valla hic dusunme 36 haftadan sonra hem sen hemde bebek rahatsiz olmasin Allah kolaylik versin canim benimmmmm

tombılıbı namazda neler okudunhagı sureler cnmbıde kecı boynuzu kuru nasıl yaptın bıde catlam ıgnesını dr mı gıttın nasıl dedın doktora merak ettım bazı doktorlar kızıyoy a ondan dedım cnm cok oldum ama bagısla...

canım ayetel kürsi
yasin
bildiğim tüm sureleri okudum
hacet namazıda kıldım 2 rekat
keçiboynuzunu 4-5 tne aldım 3 bardak suda kaynattım
sabah akşam eşime aç karnına içirdim
1 hafta boyunca
canım çatlatma iğnesini ben demedim doktora o bana verdi
zaten yumurtam olmuyodu
bana aslında aşılama dediler ama eşim istemedi diye bu şekilde tedavi gördüm
yok canım çok olmuyosun hepimiz yaşadık bnları inan
sanmaki hop diye hamile kalmadık
ama çok yalvardım ALLAHA
çok dua ettim kabul ederse
birde eşin ilişkiden 3-4 gün önce cinsel perhiz uygulasın
y spermleri çoğlıyomuş ozaman

kızlar ben çıkıyorum
ALLAHA emanet olun
sormak istediğiniz bişey olursa sonra tekrar bakarım
gurbet yada karabiberde biliyo benim yaptıklarımı zaten:)))

Giriş vizesi yumurtadan : Sperm santimetrenin 250’de biri büyüklüğünde, ancak mikroskopla görülebiliyor. Peşinde koşup döllemeye çalıştığı hücre ise biraz daha heybetli: Toplu iğne ucu kadar! Meni yardımıyla vajinayı ve rahim ağzındaki bariyeri aşan spermleri, asıl yarış burada bekliyor. Jürinin tek üyesi ise yumurta. Sperm istediği kadar uğraşsın, yumurta kapısını açacağı tek spermi kendi belirliyor.

kızlar nette böle bi yazı buldum
yani spermi yumurta seciyormuş.mesela x ve y spermleri var diyelim.yumurtanın etrafını sardılar catlamasını bekliyorlar.
yumurta catlayınca hızlı olan degil yumurtanın sececegi sperm gircekmiş içeri ben böle anladım yukardaki yazıdan.
bunu okuyunca aklıma babychoice kutuplaşma yöntemi geldi.
babychoice den takvim alan oldumu?
ayy bu yöntemi neye göre yapıyorlar cok merak ediyorum
matematik sen sayısalcısın anlarsın bi el at şu işe:))

ah canım yaa ben örnegim işte.bende baby chico yöntemiyle hamile kaldımm.ama kızım olduuu.inanmayınn..

sizin regli uzunlukları kac kızlar?
benim 30-31 gün
doktora gitmem lazım bununn için
duphaston diyeb bi hormon ilacı varmış.o adeti düzenliyormuş
hamilelikten önce regliyi 28 güne cekmeliyim.

ya benimde 30 31 gün sürüyo..bende düşürmek istiyorum..bu düşürüyormuymuş..ne kadar kullanılacak.yani kaç gün.günde kaç.bide bi kez kullanınca hemen düşüyormuymuş..
elara benımde öleya hatta bazen 38 gunu buluyo bu etkınmıdır cnm ya... he bu arada ılk sayfa cok hos olmus ellerıne saglık cnm

gamzecimm...serhat sakıza mail atmışsın..ben olsam kesinlikle mail atmazdım.çünkü olumlu yanıt alamazsın.ben uzakta oldugum için mail attım.ama istanbulda olsaydım kesinlikle yüz yüze konuşurdum..
seni görmeli tanımalı.bencee.durumunu izah edip.belki vicdanen kabul ederdi etmeyecek bile olsa...

ERKEK ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İÇİN OKUNACAK DUA

"Oğlan olsun, kız olsun, eli-yüzü düz olsun" sözü çok Önemli bir gerçeği ifade etmektedir. Gerçekten de oğlanın mı, yoksa kızın mı hakkımızda hayırlı olacağını bilemeyiz. Al-lah'tan çocuğun da hayırlısını istemeliyiz. Erkek de kız da is-teyebiliriz. Ama bu konuda da ısrarcı olmamalıyız. Bu konu-da şöyle demelidir:

"Allahım, Senden erkek (veya kız) çocuğu istiyoruz. Ama Sen daha iyi bilirsin. Hakkımızda hangisi ha-yırlı ise onu ver". Evet böyle demeli ve doğan çocuk ister erkek ister kız olsun asla itiraz etmemeli veya memnuniyetsizlik gös-termemelidir. Zaten bunun faydası da yoktur. Zira bu, kimse-nin elinde olan birşey değildir. Tamamen Allahın takdiridir. O'nun takdirine itiraz ise kimsenin haddi değildir. Bu durum kullukla, müslümanlıkla asla bağdaşmaz. Allahın takdirine gönül rızası ile boyun eğmek, bize verdiğini baş-goz üstüne ka-bul etmek gerekir. Baştaki cümleyi bir kere daha tekrarlaya-lım: "Oğlan olsun kız olsun, eli-yüzü düz olsun" Amin.

Erkek çocuk isteyen, birleşme öncesinde besmele ile üç defa ihlâs sûresini, sonra da şu duayı okur:

"Allahümmec alnî min ledünke zürriyyeten tayyi-beten mutîaten."

ANLAMI: "Allahım, bana yüce katından temiz ve saygılı bir nesil ihsan eyle."

(Bilal Eren, Açıklamalı Büyük Dua Hazinesi, sh. 165-166)
benim yapmis oldugum dua ve namaz baska hic bir sey yapmadim ben
bide hemen adet bitimi yapmistim gün asiri:)

iliskiden önce esler abdest alip iki rekat Alllah rizasi icin namaz kilarlar ilk rekatinda kafirun süresi,ikinic rekatinda ihlas süresini okur.namaz bitince Ayetel kürsi okur ve dua eder Yarabbi bana hayirli erkek evlat nasip et der saglikli sihhatli muhammed Ümmedi ile beraber derondan sonra eslerden erkek besmele ceker ve iliskiye girer kadin sagina döner yatar,erkek kilmassa kadinda tek basina kilabilir ben hamile oldugumu ögrenene kadar kildim bu namzai ve duami ettim insallah simdi nur topu gibi biri 8,biri 4 yasinda ogullarim var Allah sizede nasip etsingercekten icten dua etmek gerekiyor

Canım çok teşekkürler eline sağlık.ALLAH razı olsun senden...

X