bebek cinsiyet belirleme..

kızlar doktoru buldum serhat beyın sekreterı cıktı doktor bey yok dedı dogrud a olabılır tam yemek saatı dedı ılgılenmıyo doktror bey yapmıyo artık ama tup bebek yapan yerlere gıdın telde cevap vermezler yasak dıye gorusmeye gıdınce solersınız kafam karıstııııııııııııı

kızlar doktoru buldum serhat beyın sekreterı cıktı doktor bey yok dedı dogrud a olabılır tam yemek saatı dedı ılgılenmıyo doktror bey yapmıyo artık ama tup bebek yapan yerlere gıdın telde cevap vermezler yasak dıye gorusmeye gıdınce solersınız kafam karıstııııııııııııı

ben böyle şeyler duymuştum.yani tüp bebek merkezlerine gidiyosun.parayı verdimmi bazı yerler cinsiyet ayrımını yapıp yerleştiriyorlarmış..yani gizlii.yasak yaa..bencede git görüş derimm...

ah canım yaa ben örnegim işte.bende baby chico yöntemiyle hamile kaldımm.ama kızım olduuu.inanmayınn..

yabenimde 30 31 gün sürüyo..bende düşürmek istiyorum..bu düşürüyormuymuş..ne kadar kullanılacak.yani kaç gün.günde kaç.bide bi kez kullanınca hemen düşüyormuymuş..

cnm bu yöntem için ne kadar para verdin?
bide senden hangi bilgileri istediler.dogum saatini istediler mi mesela?

bu bahsettigim duphaston ilacı hem adetleri düzene sokuyormuş hemde hamile kalmayı kolaylaştırıyor aynı zamandada düşük riskini azaltıyormuş
hapı günde 2 kez kullanıyorsun.hap bittince 1 hafta içinde regli olunuyormuş
cnm ben netten okumuştum bu bilgileri
doktora gitmek en mantıklısı.
ayrıca bu tarz hormon ilaclarıyla regli süreleri düşürülebiliyor diye biliyorum.

gamzecimm...serhat sakıza mail atmışsın..ben olsam kesinlikle mail atmazdım.çünkü olumlu yanıt alamazsın.ben uzakta oldugum için mail attım.ama istanbulda olsaydım kesinlikle yüz yüze konuşurdum..
seni görmeli tanımalı.bencee.durumunu izah edip.belki vicdanen kabul ederdi etmeyecek bile olsa...

bence bu adam bi olay yaşadı yemin etti bidaha bu işi yapmamaya:)
erkek cocuk isteyen birinin kızı olmuştur adamı sorumlu tutmuşlardır v.s gibi olaylar olmuş olabilir

Ben de geldiim.Elaracım hayırlı olsun daha geçmişi okuyamadım.Bi okuyabilirsem yorum yapıcam.

hehe hoşgeldin cnmm
sende söle cabukk erkek cocugu dogurmak için neler yaptın:))
bende sana kız yöntemi vercem

kızlar ajanda tutum yazıyom bılgılerı rabbım sen goruyon ne olur allahım

cnm ben önemli bilgileri ilk sayfaya ekliyorum.o sayfayı pc ne kaydet cıktısını alırsın derli toplu olur bilgiler.
ben sayfayı güncelledigim zaman sölüyorum burda ,sende güncelelrsin kaydettiklerini.
ben bu topigi bilgiler derli toplu olsun ,bilmiyenlerde ögrensin diye actım zaten

Son düzenleyen: Moderatör:
elaracim valla ben kullandim ters tepki verdi duphaston adeteim kesildi bende o zaman sogan kuru ictim canim 15 gun boyunca cok ise yaradi adetim 10 gun surerdi 6 gun olmaya basladim 25 gunde bir gelirdi simdi 28 gunde oluyorum simdiye kadar duzenli bu ay bilmiyorum ne olur kaza oldu:kedi: hemen ertesi gun hapi aldim o yuzden gec gelebilir yada erken tavsiye etmem yani bunu

Kuru Soğan
Değerli okuyucu, kuru soğan üzerine olan ilk çalışmalarıma seksenli yılların ortalarında başlamıştım. Aynı zamanda sarımsak ve pırasayı da inceliyordum. Çünkü, üçü de aynı familyadandır.Topraktan henüz çıkmaya başlamış, bu üç bitkinin taze filizlerini kopartıp tadına baktığınızda damak tatları birbirinin aynıdır. Onları birbirlerinden ayırt etmek zordur. Ancak, bir-iki haftadan itibaren morfolojileri, kimyaları ve tatları giderek belirgin şekilde farklılaşır.

Her üçünde de antibakteriyel (antibiyotik) ve ağrı kesici (analjezik) özelliği olan etkin maddeler bulunmaktadır. Yetişkin dönemlerine gelindiğinde doğal antibiyotik güç, sarımsakta en fazladır. Soğanda bu güç orta derecede bulunurken, pırasada bu ölçü en minimum düzeyde kalır. Yetişkin soğanın ağrı kesici gücü ise maksimum düzeye çıkar. İleri tarihlerde sarımsak ve pırasanın içeriğinde saklı olan etkin özelliklerini ayrı başlıklar altında sizlere tanıtmaya çalışacağım. Çünkü, aynı aileye (familya) ait bu üç sebze yetişkin evrelerinde kür olarak uygulandıklarında birbirlerinden tamamen farklı hastalıklara karşı potansiyel bir güç oluşturabilmektedirler. Pırasa, böbrekte oluşan litogen yapıya karşı etkili olurken, sarımsak ise vücudun bazı bölgelerinde oluşan plaklara karşı etkin rol oynayabilmektedir. Bu kısa girişten sonra bugünkü, sebzemize tekrar geri dönelim.

Onu doğrarken göz yaşlarını tutmak ne mümkün… Gözlerden yaş gelmesine sebep olan yapısında kükürt bulunan propanthial-S-oksit maddesidir. Eğer, soğanı doğrarken göz yaşı dökmek istemiyorsanız, ağzınıza bir lokma ekmek alıp çiğneyerek doğrayınız.

Erkekler için
Yıllar önce kuru soğanı araştırırken prostatit’e (prostat içi iltihaplanma) bağlı ağrı çeken erkeklerin imdadına yetişebileceğini bulmuştum. Prostatit’e bağlı ağrı çeken bazı hastalar için uygun bir ağrı kesici bulmak da çok zordur. Bilinen hiçbir ağrı kesici onlara derman olmaz. Almanya’da “Medizin Forum-Prostatitis” sitesine yazı yazan bir prostatit hastası, prostatit’e bağlı sürekli ağrı çektiğini ve bu durumun kendisini intiharın eşiğine getirdiğini yazmıştı. Bu hastaya soğan kürünü uygulamasını önermiştim. Aradan birkaç gün geçtikten sonra nasıl teşekkür ettiğini halâ unutamam.

Kadınlar için
Zaman zaman geçmişte araştırdığım bir bitkiye tekrar tekrar geri döner, yeni elde ettiğim deneyimlerimin ışığında onu tekrar araştırmaya başlarım. Kuru soğanın rahim ve yumurtalıklar üzerinde nedenli etkili olabildiğini buldum. Onu, 2009 un bitkisi olarak tanıtmayı düşünüyordum ki, yaşlılığa bağlı eklem kireçlenmesini ortadan kaldırıcı bitkiyi buldum. Bu nedenle 2008 in son aylarında kuru soğanın bu potansiyel gücünü erken açıklamayı daha uygun buldum.

Kuru soğan, polykistik Over Sendromu (PCOS) yaşayan bayanların imdadına yetişen mükemmel bir destekleyici ve yardımcı tedavi imkânı sunmaktadır. Erken menopoza giren bayanların da imdadına yetişebilmektedir. Küçük ve orta çaplı miyomu olan bayanlar da kuru soğan küründen istifade edebilirler.

Polikistik over şikâyeti olanlar, büyük bir olasılıkla kürü uygulamaya başladıktan bir-iki gün sonra beyaz-sarı renkte bolca akıntı yaşamaya başlayabilirler. Uzun zamandan beri adet (regl) görmüyorlar ise, adet görmeye başlayabilmektedirler. Aynı şekilde menepoza yeni girmiş bayanlar da tekrar düzenli adet görmeye başlayabilmektedirler. Rahim duvarı incelmesi olan bayanların rahim duvarlarının kalınlaşmasında da etkilidir. O sanki, kadınların rahim ve yumurtalıkları için yaratılmış bir sebze…

Endometrioma (çikolata kisti), rahimin içini döşeyen zar tabakasının (endometrium) yumurtalıklarda bulunması ve her adet döneminde kanayarak kistik yapı oluşturmasına denir. Bu kistin içi, kahverengi kıvamlı sıvı ile doludur bu nedenle çikolata kisti de denir. Hastalar hekimlerine kısırlık, sancılı veya ağrılı adet görme, ilişki esnasında ağrı görme veya fazla miktarda adet görme şikâyeti ile başvururlar. Başlangıç evresinde olan endometrioma tedavisinde de oldukça güçlü bir yardımcı tedavi imkânı sunar.

Kür: Polykistik over’e, erken menopoza ve miyomlara karşı
İki bardak klorsuz suyu (yaklaşık 250-300 ml) kaynatınız. Orta boy yemeklik kuru soğanın en dış açık kahverenkli ince kabuğunu soyduktan sonra dörde veya altıya bölüp kaynamakta olan suyun içerisine atınız. Ağzı kapalı olarak beş dakika kaynattıktan sonra ocaktan indirip ılımaya bırakınız. Ilıyınca, süzülür ve ılık olarak bir su bardağı öğle yemeğinden on dakika önce içilir. Aynı şekilde akşam yemeğinden önce tekrar taze olarak hazırlanıp on dakika önce içilir. Bu küre onbeş gün devam edilir ve kür sonlandırılır.

Dikkat: Kırmızı veya mor soğan amaca uygun değildir. Uygulanacak olan soğan kürünün taze hazırlanması ve ılık olarak içilmesi şarttır. Soğuk olarak veya beklemiş haşlama suyu içilmemelidir.

Not: Buradaki bilgilerin herhangi bir rahatsızlığı teşhis amacı kesinlikle yoktur. Bir rahatsızlığınız var ise, mutlaka bir hekime danışınız.

deneyin pisman olmassinizzzz

ha iste bu arkadasimiz fitil hap kullandi oncesindede
ama feyza ablam sende gurbet ablanin yontemini denemistin namaz dua ama erkek dilemismiydin unuttum cevaplarsan sevinirim
ebru canim ben yumurta catlamdan önce oldu iliski doktorun dediginden 2 gün öncesi oldu
ben o gün beyimin kazasina kurban gittim.hemen kalktim ve icini disini yikadim.olmaz sandim ama nasip oldu.ben sonrasinda namazimi kilip duami ettim.ama ise baslamadna öncesi yapmak lazimis.benim de daha bebek planim yokken geldi.komen kullancaktim reglimi bekliycektim o ay.ama herseyde bir nasip var.benim bir oglum var.rabbim olmayanlara versin.cünk herseyden önemlisi bebek kokusunu özledim ben diyordum hep bilirsin.kizim olcak diye hic üzülmedim.saglikli olmasi en önemlisi.hepimiz bunu istiyoruz öyle degilmi?
benimde hep duamdasiniz rabbim önce olmayanlara versin.
insallah hüzün kardesimde bugün oglusum geliyor diye gelir bayram ederiz.

elera evet canım 4 aylık takvim almıştım.185 lira ödemiştim.zaten birinci ay adet tarihlerimle çakıştıgı için erteledik.2.ay hamile kaldım.
evet istiyorlar.kan gurubunu.kaç yaşında ilk adet oldun.dogum tarihin.kaç çocuk var.cinsiyeti...ilaç kullanıyormusun.dogum saati istimediler.ama öyle bi anlatıyolarki kesin gözüyle bakıyosun yani...bide %98 diyolar..ah aha hayallerimle oynadılar:KK43:(

elera evet canım 4 aylık takvim almıştım.185 lira ödemiştim.zaten birinci ay adet tarihlerimle çakıştıgı için erteledik.2.ay hamile kaldım.
evet istiyorlar.kan gurubunu.kaç yaşında ilk adet oldun.dogum tarihin.kaç çocuk var.cinsiyeti...ilaç kullanıyormusun.dogum saati istimediler.ama öyle bi anlatıyolarki kesin gözüyle bakıyosun yani...bide %98 diyolar..ah aha hayallerimle oynadılar:KK43:(

cnm anlayabiliyorum seni.bişiyi cok isterken ve ümitli iken birden hayal kırıklıgı yaşamak cok üzücü
cok takıntı yapmamak lazım ama işte insan kendini frenliyemiyor maalesef

ebru canim ben yumurta catlamdan önce oldu iliski doktorun dediginden 2 gün öncesi oldu
ben o gün beyimin kazasina kurban gittim.hemen kalktim ve icini disini yikadim.olmaz sandim ama nasip oldu.ben sonrasinda namazimi kilip duami ettim.ama ise baslamadna öncesi yapmak lazimis.benim de daha bebek planim yokken geldi.komen kullancaktim reglimi bekliycektim o ay.ama herseyde bir nasip var.benim bir oglum var.rabbim olmayanlara versin.cünk herseyden önemlisi bebek kokusunu özledim ben diyordum hep bilirsin.kizim olcak diye hic üzülmedim.saglikli olmasi en önemlisi.hepimiz bunu istiyoruz öyle degilmi?
Benimde hep duamdasiniz rabbim önce olmayanlara versin.
Insallah hüzün kardesimde bugün oglusum geliyor diye gelir bayram ederiz.

fayza ıaclarınısmın cnm verırsen sevınırım

yumurta takibi ve catlatma ignesi olan arkadaşlar sürec nasıl ilerledi detaylı anlatınnnn ilk sayfaya eklemem lazım.

elaram tepki hic toplamadik degil evet vardi ama biz kimseyi tinlamadik
aksine bu siteye birrrr cooook uye topladikk o kadar coktukkiii
cogu super anneler icin uye oldu bu konunda cok guzel
adminler bisey demeyince gerisini takma olumsuz yazanlara cvpp yooookkkkkkkkk
gormeyin gitsin

gurbet ablam seni cok iyi taniyorum cok sevdigim bi ablamsinn dualarina ihtiyacimiz var feyza ablami yanlis anlamisim ben kazayla olmus baksana ama senin yonteminide mutlakaa uygulayacagim :))

X