bebek cinsiyet belirleme..

Mrb kızlar benımde 2 tane kızım var sukur ama bende 1 oglum olsun ıstıyorum esımde cok ıstıyo hayırlısıyla olır ıns ..bıldıgınız bı yontem varsa yardımcı olurmusınuz

Mrb kızlar benımde 2 tane kızım var sukur ama bende 1 oglum olsun ıstıyorum esımde cok ıstıyo hayırlısıyla olır ıns ..bıldıgınız bı yontem varsa yardımcı olurmusınuz
Ovülasypn testi yap pozitif i gördügün gün birliktelik olsun erkek.ama pozitifi görene kadar korunmasız birliktelik yaşama çünkü yumurtlamadan önce birliktelik olursa erkek spermler yumurtlamayı bekleyemeden ölüyorlar kız spermler uzun yaşıyo ve yumurladıgın anda yumurtayı döllüyo böylece kız oluyo_Ovülasyon günü birliktelik olduktan sonrada korunmasız ilişki yaşama birsüre.Komşumda bunu uyguladık ovülasypn testinde pozitifi gördügü gün birliltelik oşdu şimdi bir de oğlu var.Herşey kısmet tabiki allahın takdiri allah gönlüne göre versin cnm

Amınn canım allahım herkesın gonlundekını versın ıns..sımdılık daha dusunmuyorum 3. Kucuk kızım 1 yasında daha 3.yu arastırıp yapmak ıstıyorum ıns 1 de oglum olur ..bırde kadın ısteklı olırsa kız olurmus ısteksız olursa erkek olurmus ..cevremdede soruyorum kımı ısteklıydım oglum oldu dıyo kımı ısteksızdım erkek oldu dıyo bende sasırdım ..

Kısmetse Nisa'nda hamile kalmayı düşünüyorum tatlı bır oğlusum olsun istiyorum burda hep bırlıkte bırbırımıze fıkır alısverısınde bulunalım

Amınn canım allahım herkesın gonlundekını versın ıns..sımdılık daha dusunmuyorum 3. Kucuk kızım 1 yasında daha 3.yu arastırıp yapmak ıstıyorum ıns 1 de oglum olur ..bırde kadın ısteklı olırsa kız olurmus ısteksız olursa erkek olurmus ..cevremdede soruyorum kımı ısteklıydım oglum oldu dıyo kımı ısteksızdım erkek oldu dıyo bende sasırdım ..
Can'ım o bıraz şans ısı gıbı ama benım araştırmalarım kadarıyla kadının ısteklı ve organze olması kayganları dahada arttırdığı ıcın y leri daha kolay ulastırabılıyormus canım

Evet sızın dedıgınız gıbı olupda erkek olanda var ..o yuzden ben doktor kontrolunde hamıle olmak ıstıyorum ıns ..antepde yasıyorum bı doktor var burda gıden kadınlar hep erkek oldu ..erkek tedavısı yapıuo doktor bakalım ..ama bı kadınla olmuyo erkek de sperm kalıtesının yuksek olması lazımmiş..

Kiz çocugu sahibi olmak için uygulanacak diyet

Sevgili Okurlar

Geçen sayida hamile kalmadan 4 ay once baslanacak bir diyetle kiz çocuk ya da erkek çocuk sahibi olmanin % 80 oraninda mumkun oldugunu yazmistim.

Bu sayida kiz çocugu sahibi olmak için uygulanacak diyeti sizlere veriyorum.

Diyete kadin hamile kalmadan 4 ay once baslamali ve diyete baslamadan once muhakkak doktor kontrolunden geçmelidir.

Diyete ilaveten doktor uygun gorurse diyet esnasinda hap ve surup ta ilave ederek diyete yardimci olabilmektedir.

Kullanilmasi serbest olan gidalar ;

Içecekler ; Sut (tam yagli,yarim yagli,yagsiz) gunde en az 1 litre kullanilmasi tavsiye edilir.

Içilebilecek su markalari ;Evian,Hépar,Vittel,Perrier,Contrexeville

Et : Gunde en fazla 130 gram tuketilecek : Sigir,dana,kumes hayvanlari,sakatat,kuzu,koyun

Balik : Gunde en fazla 130 gram tuketilecek : Taze balik veya dondurulmus balik tuzsuz olarak haslanmis sekilde tuketilecek

Yumurta : Tuketilmesi serbest ancak tuz ve peynir kullanilmayacak.

Sutlu gidalar : tuzsuz tereyagi, Yogurt, sutlu tatlilar, petits suisses, kaymak

Ekmek ve benzeri : Tuzsuz ekmek, tuzsuz biscottes, evde ekmek yapiliyorsa maya kullanilmayacak

Tahil : Pirinç, makarna, irmik, un, tapyoka, misir nisastasi kullanilmasi serbest

Sebzeler : Patates : Gunde en fazla 150 gram haftada en fazla 3 kez serbest

Havuç,taze fasulye, salgam, sogan, pirasa, bezelye, salatalik(hiyar), turp, biber, tere otu, kereviz, tekesakali çiçegi, pisirilmis domates, patlican, kuskonmaz, taze salatalar, enginar(15 gunde bir olmak uzere)

Ceviz, findik, badem ve fistik tuzsuz olarak kullanilabilir

Meyvalar : Taze olarak ya da komposto olarak kullanilabilecek olanlar : Elma, armut, mandalina, çilek, ahududu

Ananas, erik ve seftali sadece konserve seklinde tuketilecek ve surubu tuketilmeyecek

Sekerli gidalar : Reçeller ( Gunde sadece 1 kez) meyve jolesi (gunde sadece 1 kez) seker ve bal serbest

Diger gidalar : Tum bitkisel yaglar, karabiber, baharatlar, tuzsuz hardal, jelatin, evde hazirlanmis tuzsuz soslar

Asagidaki gida ve baharatlar hem kiz hem de erkek çocuk diyetinde kullanilabilir :

Sarmisak, anason, ciboulette, cerfeuille, kisnis, kimyon, kori (curry), defne, yenibahar, zencefil, kuçuk hindistan cevizi(muscade), kirmizi biber, karabiber, yaban turpu, romarin, safran, adaçayi, kekik, karanfil, ardiç, marjolaine, nane

Kullanilmasi yasak olan gidalar ;

Tuz : Tum gidalari tuzlamak yasak, suni tuz kullanmak da yasak (potasyumlu tuz)

Içecekler : Kahve, nescafe, çay, sicak çukulata, yukarida yazila olan markalar disindaki sular, taze ya da kutuda meyve suyu, sodali içecekler (coca-cola, schweppes vs) sarap,bira, elma sarabi, likorler, aperitif içkiler

Et : sarkuteri, salam, sucuk, pastirma, hazir yemek seklinde kullanilan etler

Balik : unlu kizartilmis ve dondurulmus baliklar, kurutulmus ve tutsulenmis baliklar, ringa baligi, sprats, morina, tutsulenmis mezgit, hamsi, marine edilmis baliklar

Konserve baliklari( sardalye, ton baligi, somon, morina) kabuklu deniz mahsulleri, balik yumurtasi, hamsi ezmesi, kerevit ezmesi

Peynirler : Tum peynirler yasak

Ekmek ve benzeri : tuzlu ekmek , sutlu çukulatali ekmek, çavdar ekmegi, biscottes, croissants, brioches, biskuvi çesitleri

Dondurma tamamen yasak

Pizza, lahmacun, quiches yasak

Tahillar : Misir ve pop-corn yask

Sebzeler : Chips, maydanoz, ispanak, tum lahana çesitleri, mantar, kabak, endives, avocats, fenouils, taze domates, soya

Kuru bakla,nohut,kuru fasulye,mercimek

Meyvalar : ananas, erik, seftali, kayisi, kiraz, muz, portakal, kavun, limon, greyfurt, groseilles

Kuru meyvalar : Kuru kayisi, hurma, incir, kuru uzum, kestane ve kestane tatlilari, kuru erik, hindistan cevizi

Taze ya da kutuda meyva sulari, meyvali içecekler yasak

Serbetlerin tumu yasak

Çukulata : sutlu veya siyah yasak

Sekerli gidalar bonbons, pastilles yasak , meyankoku yasak

Tum tuzlar, mayalar, bikarbonat yasak

Zeytin, tursuluk hiyar,marina edilmis gidalar, tursular yasak

Piyasada satilan çorbalar, mayonez, piyasada satilan soslar joleler yasak

Domates soslari, ketçap, piyasada satilan tum konserveler hazir yemekler yasak

Tuzlu tereyagi ve margarin yaglari yasak

Ozellikle suda eriyen effervescents ilaçlar kullanilmamali

Diyetin etkili olmasi için yukarida verilen tavsiyelere hamile kalmadan 4 ay once baslanmali ve istisnasiz hergun uygulanmalidir.

Onumuzdeki ay erkek çocuk sahibi olmak için kullanilmasi gereken diyeti verecegim.

Hepinize saglikli gunler ve saglikli çocuklar dilerim.

Dr Serdar DALKILIC

Gynécologue-Obstétricien

Longjumeau hastanesi Kadin-Dogum ve Pediatri klinikleri bolum baskani
Whiteandblue Whiteandblue Cnm bunu bizim topige yapistirirmisin :KK66:

arkadaşlar bu takvimler cinsiyet siteleri hiç dogru degil inanmayın derim sadece yumurtlama dönemiyle alakalı bişey ben takvimede baktım cinsiyet sitelerine de baktım tutmadı bi tane kızım var kız olmasını istıyosan regli bitince 1 yada 2 gün sonra ilişkiye gir yani bende öle oldu benim reglim bitti 2 3 gün sonra ilişkıye girdik sonuc kız erkek için tam yumurtlama günü diolar kısmet olursa 2ci bebegi yumurtlmaya göre denicem allahım hayırlısını versin herşeyden önce ayşegülede katılıyorum bunlar sadece eglence amaclı
Mrhb,yumurtlama zamanınız ne zamandi.gec yumurtlayanlar içinde mı geçerli adet bitimi 2-3 gün sonrası ilişkide kız olasılığı ben adete 5 gün kala yumurtluyorum.ikinci bebeğiniz erkek oldu mu

eğer yumurtladıktan sonra 12 ila 20 saatler arasında olduysa ki öyle görünüyo(yumurtlamışsın aradan 12 saat,belki fazlası geçmiş...) vajina nın ph.ı çok düşüyor.bu da kız bebek için en iyi zaman.

Amin canım.inan ben üç çocuk istiyorum.ikincisi kız olsada erkek olsada deniycem ama insanlar ikinci de kız olunca'işte oğlanı bulmak için yaptı' diycek,sinir olcamkötükedihüso

ablamın bi kızı vardı,kızı 7 aylıkken kazara ikinciye hamile kaldı,herkes aaa kızı çok küçük aa oğlan için hamile kaldı dedi.oğlu oldu...sonra isteyerek tekrar hamile kalınca millet morardı tabi,oğlan için olmadığını anladılar....oda oğlan oldu.Rabbimin işi işte....
hayatsn hayatsn Cnm bak 12 saat muhabbeti

şöyle söyliyim O+12 diye bi kızçocuk isteyenlerin kullandığı yöntem var...ovulasyondan 12 saat sonra vajenin p.h si düşmeye başlıyo.20. saate kadar.yani vajinannın phsinin en düşük olduğu saatler yumurtlamadan sonra 12. ve 20. saatler arası....kız çocuk isteyenler 12. saatten sonra phyi ölçüyolar ,4.5 ve düşükse 20. saate kada birlikte oluyolar...
hayatsn hayatsn

helen sen doktora yumurta takibi yaptırmak için ne dedin.bebek cinsiyetinden bahsettinmi.
benimde doktor bulmam lazım evime yakın ,bu cinsiyet mevzusunda bana yardımcı olacak.
ankaralı varmı aranızda?
Mrhb çocuklarınız kız mı erkek mı?
Hangi yöntemleri uyguladiniz.
Bende ankaraliyim..Doktor bulabildin iz mı?
hayatsn hayatsn

X