bebek cinsiyet belirleme..

elaracim benim kizim var canim bi tane
aslinda ondada super anneleri biliyosan biseyler uyguladik nasip ama sanirim benim yontem o +12 oldu istemeden erkek istiyodum oldu iyikide olmus bidikcan
babychoice ye cok guvenmistim yanildimm bi ben degil bi cok arkadas yoksaa herseyi denerdim insallah ikinciye
Kız için uyguladiginiz yöntem nelerdi?
hayatsn hayatsn

@nergisvapur kız bebeği olmuş.
ALINTI,
Bebişim burda 12. Haftada arkadaslar dıger gebelıgıme gore hersey bunda daha farklı geçtı
Oğlumda burnumdan gelene kadar kustum kırmızı et tavuk tıksındım tatlı cok yedım sag göğsüm daha büyüktü kasık ağrılarım vardı
Bunda ıse hıc kusmadım bulantı nedır bılemedım tatlıdan tıksındım eskı ve tuzlu yedım ve asırı uyudum sureklı yorgunluk ve asırı bas ağrılarım oldu ara ara dıger türlü hıc agrım olmadı uc ayım böylece bıtıyor ve sol göğsüm daha buyuk bu kez çıktım cok bozuldu oğlumda ve bu bebıse aynı olan tek şey tuylenme ıkısınede oldu ve bu bebıste karnım cok cabuk cıktı bebegın kalp artısı dakikada 170 ☺️☺️☺️ Yorumlarınızı beklıyorum yardımcı olursanız sevınırım vok tesekkurler sat I'm 17 Ocak 2015

Tam tersı yumurtlama günü ve sonrası erkek benek dıye bılmıyorum ben cnm ama yanlışımı bılıyorum acaba
Canım ben adetimin ilk günü hamile kaldım.ilk gün leke şeklinde belirtim gelir.bu ay da ovu testi kullandım.15-16 mart yumurtlama günüm. bat 19 mart..Yani bugün (17 mart 11.15'de) ovu testi pic yaptı (rengi açıldı)..Ben kız bebek için uygulamalara bakıyorum.sende ovu testi ile belirle yumurtlama günlerini iki üç ay..Ona göre hareket edersin.nacizane fikrim

Canım ben adetimin ilk günü hamile kaldım.ilk gün leke şeklinde belirtim gelir.bu ay da ovu testi kullandım.15-16 mart yumurtlama günüm. bat 19 mart..Yani bugün (17 mart 11.15'de) ovu testi pic yaptı (rengi açıldı)..Ben kız bebek için uygulamalara bakıyorum.sende ovu testi ile belirle yumurtlama günlerini iki üç ay..Ona göre hareket edersin.nacizane fikrim
Cnm ben daha yenıyım bu konularda bat ne demek acaba cahıllıgımı mazur gör

günaydın kızlar
can parcamın bahsettigi muskanın ismi ümmü sıbyan muskası.googleden bu konuyla ilgili bilgilere ulaşabilriisnizz

ben bi forumda muskanın içinde neler oldugunu buldum.ama ne kadardogru bilmiyorum
siz yinede güvendiginiz bi hocadan yardım alın.özellikle cok düşük yapanlar yadacocugu olmayanlar

Bu hastalıktan korunmak için, 22 Besmele, bir Fatiha, bir Âyet-el-kürsi, bir İhlâs, bir Felak, bir Nas suresiyle, Kalem suresinin 51. ve 52. âyetlerini bir kâğıda İslam harfleriyle yazdıktan sonra, muska haline getirerek bebeğin üstüne asmalıdır. Bir hadis-i şerif meali de şöyledir:

(Yeni doğan çocuğun sağ kulağına ezan, sol kulağına da ikamet okunursa, “Ümmü sıbyan” hastalığından korunmuş olur.)Beyheki

CİN süresini, yedi kere okuyan kimse nazarlardan , cin ve şeytan şerrinden , fena sözlerden emin olur. Küçük çocuklarda, her türlü kötü hallerden ÜMMÜ SIBYAN denilen manevi hastalıktan korunur.

başka bi forumdada biri şunu yazmış
temiz bir kağıt üzerine EL VELİYY ismi celilinin vefkı ve etrafına da 46 defa elveliyy ismi celili yazılır vebir musabbaya sarıldıktan sonra ümmü sıbyan hastalığına mübtela olan tasırsa biiznillah hemen faydasını görür
merhaba mesajınız dikkatimi çekti. ben sübyan yuzunden 2 bebeğimi kaybettim ruyamda korkup düşürdüm. şimdi ise muskasini ve bileziğini taşıyorum ama sizin yazmaniz uygun değildir. sorunuz varsa alabilirim bilgiliyim bu konuda..

ümmü subyani olan insanlar normal muska taşımıyor. bel kısmına gelmek zorunda muska ve hoca tarafindan yapılmalıdır. arapca da ismi "kuvvara" dir.

Evet sızın dedıgınız gıbı olupda erkek olanda var ..o yuzden ben doktor kontrolunde hamıle olmak ıstıyorum ıns ..antepde yasıyorum bı doktor var burda gıden kadınlar hep erkek oldu ..erkek tedavısı yapıuo doktor bakalım ..ama bı kadınla olmuyo erkek de sperm kalıtesının yuksek olması lazımmiş..
CAnım hangi doktor bu merak ettim bende çocuk düşünüyorumda

Kısmetse Nisa'nda hamile kalmayı düşünüyorum tatlı bır oğlusum olsun istiyorum burda hep bırlıkte bırbırımıze fıkır alısverısınde bulunalım
Cnm ben de nisanda deneme yapmayı düşünüyorum. Birbirimize destek olalım. Yumurtlama zamanını nasıl takip edeceksin. Ben ovulasyon testiyle deneyeceğim. Paylaşıp birbirimize yardımcı olalım

X