Doğuma Hazırlık bebek Cinsiyeti ovülasyonla alakalımı?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canımm sanaa ilk erkekkmii dedilerr yoksaa kızmııı
öncee erkekk sonraa kızs dedilersee inaşşalhh kızdır

canım bende adet bitiminin 5. gününe kadar sık ilişki oldu bakalım ne olacak işallah sağlıklı bir kızım olur .

canım bende adet bitiminin 5. gününe kadar sık ilişki oldu bakalım ne olacak işallah sağlıklı bir kızım olur .

canım Allah inşallah gönlüne göre verir ,cinsiyetını merak edıyorum ben de açıkçası sonucu paylaşırsan sevinirim:emir_bebek:

canım bunlarla hiç alakası yok
bebeğin cinsiyetini babadan gelen spermlerin kromozonları belirler
spermlerin yarısı X kromozon
yarısıda Y kromozon kabul edilir
eğer yumurtayı X kromozon döllerse kız
Y kromozon döllerse erkek olur
yani annenin yumurtasıyla yada döllenme günüyle hiç mi hiç alakası yok
inanmayın böyle şeylere

Bizim ülkemizde yasak ama örneğin Kıbrısta tüp bebek yönteminde bebeğinin cinsiyetini seçebiliyorsun
istediğin cinsiyete göre uygun kromozonlu spermi seçip döllenme olayını gerçekleştiriyorlar

umarım açıklayıcı olmuştur
öylede ama kadınında faktörü oluyor bence bazı zamanlar y spermini yumurta kabul etmiyor x spermini kabul ediyor

evet canımm benimm 2 kızımdaa böylee olduu
ozamanlarr bennn yumurtlamaa zamanınıı bilmiyordummm
sadecee hamilee kalmakk için uğraşıyordumm canımmm
kızımaa hamilee kaldığımdaa dahaa cinsiyetinii benn öğrenmedenn ne olacağınıı biliyordumm çünküü hamilee kalıncaa kitaptann okumuştumm

kitaptan belirtileri falanmı okudun canım?Çünkü benim belirtilerim ve tipim herkesi yanıltıyor kız bebek konusunda.Sadece hislerim kız demişti öylede oldu...

Bana böyle dediler.Ama ben ilk erkek dediklerinde değişeceğini biliyordum.Doktorlar genelde ilk tahminlerinde yanılıyorlar diye biliyorum....

kitaptan belirtileri falanmı okudun canım?Çünkü benim belirtilerim ve tipim herkesi yanıltıyor kız bebek konusunda.Sadece hislerim kız demişti öylede oldu...

hamilee kaldığımm bir kadınn doğumm kitabındaa köşedee azcıkk küçükk bir yhazı vardıı ordaa reglden sonra sık sık birlikteliklee kalırsann kız olur yazıyoprduu yanii tamda benimm yönn temee göree

hamilee kaldığımm bir kadınn doğumm kitabındaa köşedee azcıkk küçükk bir yhazı vardıı ordaa reglden sonra sık sık birlikteliklee kalırsann kız olur yazıyoprduu yanii tamda benimm yönn temee göree

Hehe ben farkında olmadan tutturmuşum öyleyse :)

arkadaşlarınıı bu yöntemee göree kızı olduu sendee erkekkk

bazıı arkadaşlarr regll sonrası ilk 2 gündee oğlanıı doğurmuşlarr canımmm demekki sendede öylee oldu

ay ciddimisin canım yaaa? inanmıyorum.!!!!!!!!!!!!!!!
Ama daha önce dediğim gibi yumurtlama zamanı farklı işte. herkeste. kiminin adeti daha geç bitiyor. mesela o dediği arkadaşlar adetin kacıncı günü hamile kaldı acaba?

canım bu soru bana mı?
banaysa eğer 12.16 haftada erkek. 27. haftada kıza benziyo kız gibi dedi başka dr.
29.haftada 3. dr.erkek dedi en son 32. haftada yine aynı dr. erkek dedi testislere kadar gösterdi.

tamam işte tam benim yaptığım gibi:))))))))))))))))

Kızlar bende yazmıyom yazmıyom. Sonra bır gelıyom herkese cevap vermıŞım baksanıza:))))))))))

canım bu soru bana mı?
banaysa eğer 12.16 haftada erkek. 27. haftada kıza benziyo kız gibi dedi başka dr.
29.haftada 3. dr.erkek dedi en son 32. haftada yine aynı dr. erkek dedi testislere kadar gösterdi.

evet canımm sanaa demiştimmm ozamann kesin erkekk

sen kızz istiyordunn değilmii 1 oğlunn satenn vardıı

filegciğim sendemi adet sonrası sık ilişkide bulundun bende bulundum ama çok sık değil bakalım nolcak sende bilgilendirirsen sevinirim senin kaç aylık peki?

canım bu soru bana mı?

Yuh gerçektenmi böyle oldu?Çorba etmişler kafanızı iyice.Ayrıntılıda bakmadılarmı orda net gözükür aslında..

filegciğim sendemi adet sonrası sık ilişkide bulundun bende bulundum ama çok sık değil bakalım nolcak sende bilgilendirirsen sevinirim senin kaç aylık peki?

daha önce yazmıştım canım ..
zaten bütün site öğrendi ne zaman yaptığımızı:)))))))))
20 si adet başlangıcı idi.26. ve 27. gün oldu . yumurtlamada ayın 1 veya 2 si idi canım

X