Bebek özlemi çekmekten gerçekten canı çok yananlar

amiiiiiiiiiiin elimden başka bişi gelmiyoki rabbimden bekliyorum işte:KK43:

rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin... dualarim sizin icin arkadaslar:Saruboceq: etrafimda cok kimse var yillardir bekleyen. herzaman dua ediyorum onlara.. ama sabrin sonu selamettir kizlar siz allaha siginin hamile oldugunuzu ögrendiginiz an unutacaksiniz bütün bu dertlerinizi. ben 9 ay bekledim bebegimi sanki hic olmicak gibi geliyodu butün umutlarimi kaybetmistim olmazsa olmaz dedim, birde baktim hamilegim. rabbim sizlerede nasip eder insallah üzülmeyin nolur...

Canim kardeslerim selam
Rabbim yar ve yardimcimiz olsun inseallah.Bu yolda sabir ve duayla tevekkul ederek rabbime siginmaktir.
Cooookkk zorrrrrr inanin bu yasadiklarinizi oyle guzel anliyorumki bir ceken olaraktan tam 20 yil savas verdim.Ama asla isyanim olmadi sukur.Demekki her seyin vakti zamani var.Benim gibi ugrasanlar mutlaka olmustur.Bu zorlu yolda rabbim herkesin yar ve yardimcisi olsun inseallah rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin pozitif olmak lazim birde inanmak zaten inanmak basarinin yarisidir.
20 yilin icinde cekmedigim kalmadi bunlarin hepsinin imtehan oldugunu rabbim bizi buyuk bir sinavdan gecirdigini bilerekten hep dua ettim rabbimden istedim.
ALLAHIM BUTUN ISTEYENLERE HAYIRLI SALIH EVLATLAR VERSIN INSEALLAHHHH
DUALARIM SIZLER ICIN ALLAHA EMANET OLUN

Canim kardeslerim selam
Rabbim yar ve yardimcimiz olsun inseallah.Bu yolda sabir ve duayla tevekkul ederek rabbime siginmaktir.
Cooookkk zorrrrrr inanin bu yasadiklarinizi oyle guzel anliyorumki bir ceken olaraktan tam 20 yil savas verdim.Ama asla isyanim olmadi sukur.Demekki her seyin vakti zamani var.Benim gibi ugrasanlar mutlaka olmustur.Bu zorlu yolda rabbim herkesin yar ve yardimcisi olsun inseallah rabbim kimsenin emegini bosa cikarmasin pozitif olmak lazim birde inanmak zaten inanmak basarinin yarisidir.
20 yilin icinde cekmedigim kalmadi bunlarin hepsinin imtehan oldugunu rabbim bizi buyuk bir sinavdan gecirdigini bilerekten hep dua ettim rabbimden istedim.
ALLAHIM BUTUN ISTEYENLERE HAYIRLI SALIH EVLATLAR VERSIN INSEALLAHHHH
DUALARIM SIZLER ICIN ALLAHA EMANET OLUN

duaların ıcın cok saol....amın amın amın

bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

evet bende.. hamile olan bayanların göbişlerine bakıyorumm çok..gözlerim doluyor birden... :KK43:( yarabbim bir gün hayırlısıyla sen kısmet et diyorum hep..... aynen aynen.. hep birşeyler alırdım bende... :KK66: şimdi allahıma bırakıyorum..rabbim en hayırlısı nasılsa öyle yapsın :KK66:
(amin) mafoldumben:emir_bebek:

bende çok bekledim olmayınca çok üzüldüm ağladım her ay bekledim televizyonda sokakta gördüğümde hep ağlıyodum ama artık alıştım galiba bide inancım dahada arttı olacağına bekliyorum şimdi allah kucağımızı boş bırakmasın tez vakitte doldursun inşallah

bende 2ay önce 3aylık bebeğimi kaybettim...hala unutamıyorum.
hepimiz için hayırlısı olsun.

kapimiza bi sokak kedisi geliyo hergun..yem veriyoruz..esim ona dokunup sevdikce arkasina gecip(gormesin diye gozyasimi siliyorum).o kadar seviyoki o kediyi bole oksuyo her gun yemek veriyo..cocuk konusunu hic actirmiyo tedaviye basladiktan beri bir kere bile agzindan bi kelime cikmadi..saniyodum ki esim uzulmuyo hatta cocuk olsa da olmasa da hos onun icin..ama gecen gun kediye gelsene oglum buraya dedi..o anda kendimi banyoya zor attim..cok uzuluyorum cok cok..ben yalniz kalmak istemiyorum..yuca rabbim hikmetinden sual olunmaz insanlar kapilara birakirken cocuklarini bana neden vermiyosun...neden..

Merhaba,

Elfida duygularını o kadar çok iyi anlıyorum ki. bizde 3 yıldır ugraşıyoruz ama olmuyor malesef. 3 kez micro enjeksiyon denedik olmadı olmadı olmadı. herkes soruyor ne zaman cocuk yapacaksınız dıye. eşımın aılesı torun istıyor. babası ben yaşlandım torun sevemeyecekmıyım dıyor. kimseye olmuyor diyemiyoruz. istemiyoruz demek zorunda kalıyoruz. ilaclardan dolayı karnım şışıyor - goguslerim şişiyor herkes aa hamilemisin diyor. hamile bir kadın gordugum zaman yada birinin kucagında bir bebek gordugum zaman Boğazımda birşeyler düğümleniyor, öyle canım yanıyorki hıçkıra hıckıra ağlamak istiyorum.
Eşimede çok belli edemiyorum sürekli güçlü görünmeye çalışıyorum ama hiç gücüm kalmadı artık.

Sürekli dua ediyorum allahım inşallah dualarımızı kabul etsin.

ben de ilk göz ağrımı kaybettim .. RABBıM ne zaman dilerse o zaman olacak ve öleceğiz , inanıyorum ki arkadaşlar gün gelecek buraya ben hamileyim bebeğim kucağımda diye haberlerle gelecek mutlu haberleri burada paylaşacağız
moralleri yüksek tutalım önümüze bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah

bazen canım gerçekten çok yanıyor .isyan etmiyorum ama üzülüyorum.ben hayatta bütün acıları gördüm.çok küçükken babamı kaybettim ansızın , üniversitedeyken terkedildim ,mesleğe başaldım bir yığın sorunla karşılaştım şu andaki eşimle zar zor evlendim ,şimdide bebek için uğraşıyorum .hep allahıma dua ediyorum allahım bana isyan duygusunu tattirma ,bana dayanma gücü sabır ver diye.aslında diğer kişileri yani 4 -5 yıl bekleyenleri okudukça halime şükrediyorum ama acı işte.insanların sorup durması ,ilaçlardan kilo alınca tanıdıkların hamilemisin diye sorması ,kendine uygun kıyafet bulamamak , doktora gidince her ay aynı şeyleri yaşamak .,hamile olan bayanların göbeğine bakmak kendini hayal etmek ,hep sanki o olacakmış gibi yapacaklarını planlamak,bebeşi olan arkadaşlarına sevinmek ama bir yandanda üzülmek kendinin durumu aklına gelince cevabını bilmediğin anlamadığın sorular sormak ama cevap alamamak gerçekten zor ve bütün bular birleşince canım çook yanıyor arkadaşlar.varmı benim gibi olan .çünkü ancak biz birbirimizn halinden anlarız aynı acıyı yaşayınca.allahım tez zamanda kucaklarımızı doldur hayırlısı ise.bebek kokusndan hasret bırakma bizi allahım..senağlamasenağlamasenağlama:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

duygularima tercüman olmussun canim
daha fazla ne söylenebilirki...
ha bide bunun üzerine ailenden,sevdiklerinden uzak,gurbette yalniz basina yasamayi eklersen,oda benim yasadiklarim olur iste :gitme: :gitme:

Hepımız aynı dertten muzdarıbız
bende artık sınırler laÇka oldu
arkadaŞlarım oturmaya gelmek ıstıyo sÜreklı ertelıyorum ıkısının bırkaÇ aylık bebeĞı var bırı hamıle
bÖyle ortamlara gırınce bırkaÇ hafta kendıme gelemıyorum
bebeĞım benı bırakmasaydı 1 aylık olacaktı
yaŞamayan bılemez

benim ilk bebişim 3 aylıkken düştü 7 ay sonra tekrar hamile kaldım önümde çok uzun bir yol var belki yine sorun çıkar. yine canım acır yine arkadaşlarımın bebişlerini severim mahsun mahsun.Ama noğlursa olsun durmak yok yola devam derim Umutsuzluğa ve karamsarlığa yer yok arkadaşlar.Bu site çok yararlı bilgiler öğretiyor.Bol bol okuyun uygulayın doktor doktor gezin çaresi neyse biyerlerde sizi bekliyordur.Ben yumurtlama tarihi denen şeyi bu siteden öğrendim ve hesap kitapla hamile kaldım.Dualarında gücü var biliyorum ama sitenin katkılarınıda göz arda edemem Okuyun araştırın.Sorununuz neyse üzerine gidin sizin gibi binlerce kadın binlerce hikaye binlerce mutlu son var

canım valla okurken sanki kendim yazmış gibi oldummm demek herkezdeaynı şeyler oluyorr ayrıca ben kendi adıma söyleyimm o ilaçları bıraktım şimdi çok rahatım kilolar karındaki şişlikler gidiyor birazz ara vercemm şimdi zaten bu psikolojiyle çocuk falan olmazz biraz normale dönmeliyim üzülmemeliyiz Allahtan umut kesilmezzz...

canım arkadasım üzülme dewek kolay bılıyorum ama ne kadar stresten uzak tutarsan okadar kolay hamıle kelınıyor gercekten bol bol dua et rabbım verır ınsallah aawa zawanı vardır beklıyordur o da senı ınsallah rabbım cok buyul en kısa zawanda senınde yüzün güler inşallah saglıklı bebegın olması dilegiyle rabbım gönlünün muradını versın AEOO...HIC ÜMİDİNİ YİTİRWEEEE

3,5 yıllık evliyim bir düşük yaşadım, çok istiyorum ondan mı olmuyor yoksa, inş. en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz

X