Bebek özlemi çekmekten gerçekten canı çok yananlar

Elim kolum dönmüyor hiçbişey yapamıyorum, o kadar istiyorumki bi bebişim olsun, hayatıma yön veremiyorum o olmadan

bende bu yolda ugraşanlardanım ama nasıl topik olmuş bu ya okurken agladım bebek haricinde hiçmi güzel bişeyler yaşamıyoruz.... Rabbime çok şükür ki saglıgımız yerinde evliligimiz iyi gidiyor buda bir imtihan vesilesi bence bu dünyada olmasa bile inanın cennette mis kokulu bebeklerimiz bekliyor bizi

her ay, acaba diyorum, acaba...Allah'ım karnıma kondurdun mu meleğimi? benimle berabermi artık? ama her ay hüsran benim için...işte ogünlerden biri de bugün..henüz hüsranla sonuçlanmadı günüm..ama biliyorum, yaradan geri çevirmez kulunu...bi gün bende hamileyim diyebilicem..Allahım o gün bugün olsun nolur :Saruboceq: bu mübarek gün hürmetine rabbim dualarımızı kabul eyle...evlat diye hasret çekenlerin, vuslatlarını göster..olmayan tüm kardeşlerimin ve benim kucağımızı tez vakitte hayırlısıyla doldur :Saruboceq:

merhaba kızlar önce RABBIM hepimizin yar ve yardımcısı olsun. benim 4 yıla yakın bir evliliğim var bu zamana kadar korunmak nedir blmem çünkü hep çocuk istedık .tabi herzaman hayırlısını istedim tabiki... doktor doktor dolaştık her doktor başka başka bir rfikir başka bir tedavı ve her defasında sonuç hüsranla bitti.artık doktora gitmiyecem desemde kendimi adet biter bitmez doktor kapsıında buldum. bir çok aşamadn geçtım bir çok tedavı gördüm sonuç kocaman bir sıfır her . her ay bir umut ve her ay bir hüzün oldu benim için yaşıtlarım ve çevremdekilerin bebek haberlerini duydukca kahroldum ağladım üzüldüm. .sonra ne mi oldu hala çocuğum yazın tüp bebek yapıcaz. artık bıraktım herşeyın hayırlsını itiyoruz hesap tutmuyorum yumurtlama günümü hesaplamıyorm. inşallah cümnlemiz evlat sahibi oluruz en yakında

amin canım beyzanur sende ne sorun var peki?neden tüp bebeği önce düşünmediniz.4 yıl olmuş ya ondan sordum umarım allahım bu mübarek günde bize meleklerini hayırlısı ise verir bir gün .inşallah kimsenin kucağı boş kalmaz

allahım herkese hayırlı saglıklı yine bebişlerimizi kucagımıza almayı nasif eder insallah bende 3 düşükten sonra 5 haftalık hamileyim allahım herkese hayırlı ve saglıklı yine bebiş isteyen herkeslere nasif eder inşallah hayırlı ve saglıklı Şeniz

allahım herkese hayırlı saglıklı yine bebişlerimizi kucagımıza almayı nasif eder insallah bende 3 düşükten sonra 5 haftalık hamileyim allahım herkese hayırlı ve saglıklı yine bebiş isteyen herkeslere nasif eder inşallah hayırlı ve saglıklı Şeniz

allah bebeğini sana bagışlar inş. cnm 3düşüktn sonra allah bir daha vermiş ne güzel.bnde 6haftalık hamileyim korkuyorum düşermi acaba dye insan kötü oluyr allah bize bağısalsın bebişlerimizi cnm.gerçi korudumu biz ne kadar ugrassakta bişey olmaz burda komsum düşşn dye nerdeyse 50 tane ilaç içmiş ynde saglıklı oldu ve şimdi büyüdü kız ,duamızı esirgemiyelim birbirmzden,hayırlısı olsun

slm arkadaşlar bende sizden biryim 11 ay oldu evliyim ama hala bebek yok benim de kaynana ve onların tarafı ha bire gördükleri yerde sorup duruyolar bir de demezler mi yoksa olmuyo mu diye olsa zaten saklayamayız ya ne yapalım sanki bizim elimizde isyan etmiyoruz ama RABBİM artık bizi bu milletin konuşmalarından ve bizim büyük isteğimizden kurtulmamızı nasip etsin hayırlısıyla inşallah bizde alın bebek deriz bir gün ....

ayyyyyyyyy canlarım benim ya hepsini okumaya yüreğim dayanmadı inanın.ne kadar zor beklemek ne kadar zor sabretmek.derdimi hergün birine anlatsam rahatlarım ama ertesi gün yine aynı9 sancı giriveriyor insanın içine.niye herkesinki varda benimki yok niye.ama isyan etmiyrum çok şükür rabbime inanıyorumve sonsuz güveniyorum ona.Ona açlıan ellerimizi boş çevirmeyecektir.zamanı gelince hayırlısıyla vercektir inşallah.bugün burda ağlayarak okuduğumuz ve yazdığımız şeyulere inşallah güldüğümüz günleride göreceğiz.rabbim kimseyi evlat hasretiyle sınamasın.bizi bizden başka kimse anlamıyor maalesef iyiki varsınız arkadaşlar iyiki varsınız.yoksa kime anlatırdım derdimi.inanın sizden başka kimseye anlatamıyorum ne kadar acı bi durum bilirsiniz elbet, derdini kimseye anlatamamak...EY ALLAH'IM BıZE GÜÇ VE SABIR VER.VEDE HAYIRLI EVLAT VER.BU MÜBAREK GÜNDE SANA AÇLAN ELLERıMıZı BOŞ ÇEVıRME DUALARIMIZI KABUL ET.AMMMııııNNNNN

Evlendik 1,5 yıl çocuk istemedik. Korunmayı bıraktığım ikinci ayda hamile kaldım. Allah'a şükrettim beni fazla bekletmedi diye. Çok güzel giden hamileliğim 24. haftaki doktor kontrolümde kabusa dönüştü. Bebek plesantadan beslenemiyor dedi doktor erken doğum yapacaksın. 29. haftada oğlumu dünyaya getirdim sadece 830 gramdı. 2,5 ay süren yaşam mücadelesini kaybetti oğlum ve onu cennete uğurladık. Sonrasında bir sürü doktor görüşmeleri, tahliller v.s. Yeni bir bebek için 1 yıl bekleyin dedi doktorlar ama içimde bu yangınla bekleyebilmek ne mümkün. 9 ay sonra korunmayı bıraktım ve bıraktığım ay hamile kaldım. Yine şükrettim Allah'a beni fazla bekletmedi diye. Bu hamileliğim de 6. haftamda düşükle sonuçlandı. Şimdi yine bekliyorum Allah'ım beni fazla bekletmesin ve artık yüzümü güldürsün diye. ısyan etmedim, hep tevekkül ettim, umudumu hiç kaybetmedim ama daha nereye kadar dayanabilirim hiç bilmiyorum. Hayatımın tek amacı çocuk sahibi olmak haline geldi. Anne olamamaktan, eşimi baba yapamamaktan canım çooooook yanıyor. Ne zaman bir hamile görsem ya da ufak bir bebek Allah'ım benim boynumu bükük bırakma, kolumu kanadımı kırık bırakma, ömrüm boyunca başkalarının çocuklarına imrenerek bakmak zorunda bırakma diye dua ediyorum. Şimdi hem oğluma hasretim hem de henüz var olmayan bebeğime. Hep dua ederken arkasına ekliyorum: Allah'ım küvezdeki bebeklere güç kuvvet, onların anne babalarına sabır ver, Allah'ım yüreği evlat hasretiyle yanan hiçkimsenin kucağını boş bırakma diye.

şu anda gözyaşlarımı tutamıyorum inanınki herkes ne kadar iyi anlatmış yaşadıklarımızı, sıkıntılarımızı, çektiklerimizi en kötüsü de eşim soruyor gene kırmızılar geliyo dedğimde onun yüzündeki o üzüntüyü görmek çok içimi yakıyor ya ve bugün gene geliyor malesef kırmızılar ağrılarım var gene soracak napıcam ben of of
YARABBıM BU MÜBAREK GÜNÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETıNE SEN KULLARININ DUALARINI GERı ÇEVıRME, KUCAKLARINI BOŞ BIRAKMA, BURUNLARINI BEBEKLERıNıN KOKUSUNA HASRET BIRAKMA BENıM GıBı BEBEK ÖZLEMı ÇEKEN HERKESE HAYIRLISI ıLE SAĞLIKLI BEBEKLER DOĞURMAYI NASıP EYLE YARABBıM .... AMıNN

piskolojik olarak devamlı yiyorum ve karnımı şişiriyorum sonra benimde kırmızılarım geliyor ve üzülüyorum. bu aralar progestan kullanıyorum günde 3 tane ama ayakta bi sarhoşum resmen kullananlar bilir eşim sabırla beni ve o halimi taşıyor. arada hamileymişim gibi davranıyor gün içerisinde arıyor miden bulanıomu başın dönüyor mu canın bişeyler çekiyor mu die soruyor:KK43: rabbim beklentilerimizi boşa çıkarmasın. ewe ekmek su alır gibi gebelik testi alıyoruz :KK43: 3 gü geçti dayanamadım dün akşam test yaptım sonuç tabiki negatif eşim hemen itiraza geçti onlara inanmıom ben zaten diye yanlış söylüordur diyor :S bakalım bu ay kırmızılar mı gelecek yoksa bebeğimiz mi

canım hiç üzülme rabbim zamanını bilir. sen sadece kafana takma kafaya taktıkca olmuyor. dualarım seninle işallah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine. hiç değilse yumurtlama günleri kafana takma sonra takarsan tak. o günler rahat ol yeter.

kızlar bende 10 aylık evliyim 7 aydır bebiş istiyoruz ama bu ayda olmadı malasef bugun adet oldum cok üzülüyorum eşimde kafasına cok takıyo hatta eltimin 1 yyaşında kızı var onu sevişini oynayışını ona sarılışını görünce icim burkuluyo cok üzülüyorum sadece allahımdan sabır diliyorum inşallah bende bir gün annelik duygusunu tadacam diyorum ama her ay hayal kırıklıgına ugruyorum...inşallah en kısa zamanda isteyen herkez hamile kalır ve bebişlerini saglıkla kucagına alır tabiki bende:Saruboceq:

kızlar ben hamileyim allah bilir belki kucağıma alırım belki alamam siz de bana dua edin
(YARADANIM NOLUR ÇOCUĞU OLMAYAN KıM VARSA YARABBıM EN KISA ZAMAN DA ONLARINDA ÖNCE KESELERıNı SONRA DA KUCAKLARINI DOLDUR YARABBıM. ALLAHIM NOLUR BEBEĞıMıN ŞU YAVRU KULUNUN YÜZÜ SÜRMETıNE NOLUR ALLAHIM NOLUR . BENıM GÜNAHLARIM VARDIR AMA O TERTEMıZ NOLUR ALLAHIM BU KARDEŞLERıME DE HAYIRLISIYLA BıR BEBEK VER YARABBıM AMıN. ) benim teyzemin bebeği olmadı kızlar o yüzden bu durumu çok iyi biliyorum. ama ona ben teyze demiyorum küçük annem diyorum. ne kadar mutlu oluyo bir bilseniz. kadını gençken kurcaladılar çocuğu olmuyo diye eniştem gidiyo dotora meğerse eniştem menenjit geçirmiş küçükken ve spermleri ölü(afedersiniz) ama arkadaşlar allahın işi işte eğer eniştemde bir problem olmasaydı ve teyzem hamile kalsaydı doğum yaparken teyzemi kaybedermişiz çünkü teyzemin kanında pıhtılaşma sorunu varmış yani HAYIR GÖRÜNENLER ŞER, ŞER GÖRÜNENLER HAYIRDA OLABıLıYOR. hepiniz kendinize çok iyi bakın dualarım sizinle.

kızlar ben bu ay aşılama yaptıracaktım adet olmayı bekliyordum ama olmadım ben de aşılama stresinden gecikti herhalde diye düşündüm tam 9 gün gecikti en sonunda eczaneden dün test aldım sonuç hamileyim:) emin olmak için kan testi de yaptırdım 4-5 haftalıkmış ufaklık:) biz eşimle o kadar umutsuzduk ki normal yolla olacağına kesinlikle inanmıyorduk ama Allah bizim yüzümüzü güldürdü bu mesajı size umut olsun diye yazdım hiç bi zaman umudunuzu yitirmeyin inancınızı kaybetmeyin Allahım herkese nasip etsin inşallah...

anne olamamanın acısından yüreği yanmış kül olmuşlardan biri de benim.nerde bir bebek görsem içim yanar o an ölmek istiyorum o acıyı duymammak için.ama yine de gülümsemeye çalışırım.içimden de yüreğim yanıyo ya rabbim bune dayanılmaz bir hasret diyorum.bakmayın böyle güldüğüme yüreğim yanı yüreğim diye bağırmak istiyorum.şu yüreğime resmen bıçak saplanmış gibi acıyor ve bunu hissedebiliyorum..bilmiyorum bu acı bu hasret nasıl tarif edilir.
rabbim bizlere bu yolda sabır versin dayanma gücü versin hayırlı evlatlar versin inş.
ya rabbim duy sesimizi bu acımızı bu hasretimizi hayırlısıyla bir an önce dindir.amiiiinnnn

kızlar ben hamileyim allah bilir belki kucağıma alırım belki alamam siz de bana dua edin
(YARADANIM NOLUR ÇOCUĞU OLMAYAN KıM VARSA YARABBıM EN KISA ZAMAN DA ONLARINDA ÖNCE KESELERıNı SONRA DA KUCAKLARINI DOLDUR YARABBıM. ALLAHIM NOLUR BEBEĞıMıN ŞU YAVRU KULUNUN YÜZÜ SÜRMETıNE NOLUR ALLAHIM NOLUR . BENıM GÜNAHLARIM VARDIR AMA O TERTEMıZ NOLUR ALLAHIM BU KARDEŞLERıME DE HAYIRLISIYLA BıR BEBEK VER YARABBıM AMıN. ) benim teyzemin bebeği olmadı kızlar o yüzden bu durumu çok iyi biliyorum. ama ona ben teyze demiyorum küçük annem diyorum. ne kadar mutlu oluyo bir bilseniz. kadını gençken kurcaladılar çocuğu olmuyo diye eniştem gidiyo dotora meğerse eniştem menenjit geçirmiş küçükken ve spermleri ölü(afedersiniz) ama arkadaşlar allahın işi işte eğer eniştemde bir problem olmasaydı ve teyzem hamile kalsaydı doğum yaparken teyzemi kaybedermişiz çünkü teyzemin kanında pıhtılaşma sorunu varmış yani HAYIR GÖRÜNENLER ŞER, ŞER GÖRÜNENLER HAYIRDA OLABıLıYOR. hepiniz kendinize çok iyi bakın dualarım sizinle.

duana tüm yüreğimle aminn diyorum.allah razı olsun senden.rabbim acısını göstermesin

Son düzenleme:
kızlar ben bu ay aşılama yaptıracaktım adet olmayı bekliyordum ama olmadım ben de aşılama stresinden gecikti herhalde diye düşündüm tam 9 gün gecikti en sonunda eczaneden dün test aldım sonuç hamileyim:) emin olmak için kan testi de yaptırdım 4-5 haftalıkmış ufaklık:) biz eşimle o kadar umutsuzduk ki normal yolla olacağına kesinlikle inanmıyorduk ama Allah bizim yüzümüzü güldürdü bu mesajı size umut olsun diye yazdım hiç bi zaman umudunuzu yitirmeyin inancınızı kaybetmeyin Allahım herkese nasip etsin inşallah...

hayırlı uğurlu olsun.rabbim acısı göstermesin...

X