Örgü Bebek yeleği

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
kızlar elişine bayılırım başka varmı desem bende örüyorum ama yükleyemedim en kısa zamanda örneklerimi bende buraya aktaracağım kendinize iyi bakın harikalar

meryemce mütişsin hepsi çok güzel ben de örmeye meraklıyım ama senin kadar nerde yok sen makinede örülmüş gibi yapmışsın nerede benimkiler

şöyle söyleyebilirim sanki ördükce güzel düşmeye başladı elimden bana biliyorsan 3 boyıtlu şal yapıyorlar onun örneğini tarif edersen sevinirim şimdiden teşekkürler

meryemce mütişsin hepsi çok güzel ben de örmeye meraklıyım ama senin kadar nerde yok sen makinede örülmüş gibi yapmışsın nerede benimkiler

şöyle söyleyebilirim sanki ördükce güzel düşmeye başladı elimden bana biliyorsan 3 boyıtlu şal yapıyorlar onun örneğini tarif edersen sevinirim şimdiden teşekkürler

a.s.Çok teşekkür ederim Elacığım o içten ve samimi övgülerine layık olabilirsem ne mutlu bana:1hug: 3 boyutlu şalı ilk defa duyuyorum inan ben örgü örmeyi çok severim ama sadece bebek örgülerini şalı ne örmeyi nede kullanmayı severim:kahve:

canım hepsine bayıldım. daha bebeğim yok ama bende bu ara bebek yelekleri hırkaları örüyorum. seninkileride çok beğendim. ellerine sağlık. bazılarını örmeyi düşünüyorum. eğer izin verirsen tabii.

bişey sorcam. örgün çok güzel düşmüş. hangi marka ip kullanıyosun. ipinin burgusu çok güzel. örgünde güzel olunca hepsi birleşmiş harika olmuşlar.
ipinin markasını buradan yazamıyosan özelime atarmısın.

canım hepsine bayıldım. daha bebeğim yok ama bende bu ara bebek yelekleri hırkaları örüyorum. seninkileride çok beğendim. ellerine sağlık. bazılarını örmeyi düşünüyorum. eğer izin verirsen tabii.

bişey sorcam. örgün çok güzel düşmüş. hangi marka ip kullanıyosun. ipinin burgusu çok güzel. örgünde güzel olunca hepsi birleşmiş harika olmuşlar.
ipinin markasını buradan yazamıyosan özelime atarmısın.
:sm_cool:Sağol canım beğendiğine çok sevindim inşallah bebeğin olur modellerimin hepsinde birer tane örersin bebişine :emir_bebek:ipin markasına gelince ben genelde nako örerim ama son ördüğüm markayı hatırlamıyorum sadece çok ucuz bir ipti onu söyleyebilirim birde ben bebek örgülerini devamlı 3 numara şişle örerim a.s.

a.s.Bu güzel ve kolay bebek yeleğini sevgili komşum yeni doğan torunu için örmüş
:asigim:Ellerine sağlık Gülhan Ablanın :nazar:bende paylaşmak istedim
mavli.jpg

mavli1.jpg

a.s.Selam Arkadaşlar :emir_bebek:Eski ve kullanılmış bir model :Saruboceq:ama beğenen olabilir diye üç çocuğuma giydirip halen hatıra olarak sakladığım modeli de gönderiyorum:nazar:
turuncua.jpg

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:
turuncu1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
:sm_cool:Sağol canım beğendiğine çok sevindim inşallah bebeğin olur modellerimin hepsinde birer tane örersin bebişine :emir_bebek:ipin markasına gelince ben genelde nako örerim ama son ördüğüm markayı hatırlamıyorum sadece çok ucuz bir ipti onu söyleyebilirim birde ben bebek örgülerini devamlı 3 numara şişle örerim a.s.

bende nakonun bebe yünüyle ve üzerinde kaç nolu şişle örülmesi yazıyosa o şişle örüyorum ama senin örgün daha muntazam düşmüş. ellerine sağlık.:nazar: ilgiyle ve merakla takip ediyorum seni

bende nakonun bebe yünüyle ve üzerinde kaç nolu şişle örülmesi yazıyosa o şişle örüyorum ama senin örgün daha muntazam düşmüş. ellerine sağlık.:nazar: ilgiyle ve merakla takip ediyorum seni

kaydirigubbakcemile5 Sağol canım o güzel yorumlarına layık olmaya çalışacağım
sevgilera.s.Bu arada örgü bloğumada uğrayıp yorum yazarsan sevinirim
MERYEM'İN ÖRGÜ GÜNLÜĞÜ - Blogcu

kaydirigubbakcemile5 Sağol canım o güzel yorumlarına layık olmaya çalışacağım
sevgilera.s.Bu arada örgü bloğumada uğrayıp yorum yazarsan sevinirim

bloğunu da takip edicem canım. kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
ellerine sağlık arkadaşım,hepsi birbirinden güzel..teşekkürler paylaştıgın için..

ellerine sağlık arkadaşım,hepsi birbirinden güzel..teşekkürler paylaştıgın için..
a.s.Bildiklerimi,yaptıklarımı başkalarıyla paylaşmak benim için inanılmaz keyifli oluyora.s.
helede yaptıklarım beğenilir takdir edilirse bu keyif ikiye katlanır:emir_bebek:
başkalarını takdir etmekse en büyük erdemdir :hooray:çok sağol canım beğenip yorum :nazar:yazdığın için

Cnm emeğine sağlık, bayıldım vallahi, ne kadar marifetlisin:CüvCüv:

arkadaşım blogunu o kadar güzel sözlerle donatmışsın ki,hayran kaldım gercekten emeğini ve yüreğine sağlık... vaktim oldukca goz atıcam teşekkürler...

arkadaşım blogunu o kadar güzel sözlerle donatmışsın ki,hayran kaldım gercekten emeğini ve yüreğine sağlık... vaktim oldukca goz atıcam teşekkürler...
a.s.Ben teşekkür ederim canım beğendiğine çok sevindim :asigim:sizde böyle güzel yorumlar aldıkça hevesim daha da artıyor :hooray:inşallah daha iyi olmaya çalişacağım:sm_cool:sevgiler

X