bebekleriniz kaçıncı haftada doğdu?

ilk doğumum 37+ 5 te..ikinci ise 40+5 te oldu.ikisi de normal doğum zemuszemus

haftasını tam hatırlamıyorum ama dr verdiği günde fazla kilo ve şişlik nedeniyle suni sancıyla bir başka deyişle zorla doğurdum

Kızım 39+3'de normal doğumla dünyaya geldi. Şu an 3,5 yaşında Allah bağışlasın...
Şimdi 39+2 haftalık hamileyim. Bu kez doktorumuzun dediğine göre erkek bebiş gelecek. Çok heycanlıyım çünkü her an sancım gelebilir. Allah'ın izniyle yine normal doğumla dünyaya getirmek istiyorum bebeğimi.

bende 33 haftada normal dogum yaptım. yurtdısına gıdıyordum ucakla basınc nedenıyle bebegım erken geldı ertesı gunu:) 1 hafta kuvezde kaldık

41+2 gec doguranlardanim sanirim bilmiyorumkismile , doktorumun söyledigi tarihten 11 gün sonra dogurdum oda suni sanciyla oldu dogurtturuldum :) ama ugraslar sonucu normal oldu

41+2 de suni sancı verilerek normal doğurdum benim bebeğimde kız. yani erken falan gelmiyorlar bence sınırları zorluyolar hatta

opuyorumnanaktan

ilk kizim 38+2 de dogmustu ben de cok merak ediyorum bakalim 2.ci de acelece mi olacak ablasi gibi

biz 37. haftadayız su anda sancım var gerçek mi yalancı mı pek anlayamıyorum acaba sancı mı o da belirsiz... henüz hazır değiilim :KK43::KK49:

yıl=2009=) oğlumda dr 6.ayın 6sında demişti ama 6.ayın 8inde doğdu yani 40+2:KK49::emir_bebek::nazar:

yıl=2010=)kızımda dr 7.ayın 7si demişti 13ünde çıktı geldi:KK49::emir_bebek::nazar: 41+0 diyelim,epey bekletti hınzır,:KK19:

o 40 hafta dolunca büyük heycan ve merak başlıyo felaket derecede,çünkü ha geldi ha gelcek ne zaman sancı gelicek suyummu gelicek acaba vs.
:18:

oğlumda önce nişan geldi ardından suyum geldi,,hatta hastaneye gidince eve geri yollamıştı g.z doktor:KK47:neymiş bukadarcık suyla doğum başlamış demek değildir,yatak yorgan sırılsıklam olucak gelen suyla dedi aptalmı ne ya ,eşimle baya kavga etmişlerdi hastane çıkışına kadar:KK22:neyseya başka hastaneye gittik ogün hemen yatırdılar ,demekki önemli olmasa orasıda gönderirlerdi geri,,
ama kızımda sancım geldi önce evde yakalandım hemde tek başıma :KK52:annemi aramıştım hemen geldi taksiyle hastaneye gitmiştik eşim işyerindeydi acaba haberi alınca ne yaptı bak hiç sormak aklıma gelmedi bu gece sorayım bakalımmerak ettim:KK31::KK1:

tüm gebelere hayırlı doğumlar diliyorum rabbimden

buda bizamanlar bi topiğe yazmış olduğum yazıyı buldum :KK1:gerçi farklı fazla bişey yazmamış olsamda,tek fark nekadar süre hanginde sancı çektiğimi yazmışım oda güzel:KK9::))

benim oğluşuma 6.ayın 6sı dendi 2009da tabi,ama 8inde geldi ve hiç ağrım sancımda olmadıı,7sinde suyum geldi gittim yattım hastaneye 8inde doğuma aldılar suni sancı verdiler 8saat sancıdan sonra 5dk'da doğurdum bıdığımı,,,
kızımdada 7.ayın 7si dedi dr. 7.ayın 13ünde doğdu 2010da tabi :) ondada 1hafta gecikmeli geldi ve evde yakalandım sancıya olmadık bi zamanda hemde eşim falanda yoktuu,suyum gelmemişti ama bunda hastanede yırtarak suyumu getirtdi ebe,2saat sancıdan sonra 10dk'da bırtlattım bebişimi:)) eh birinde çabuk doğdu ikincisi geç çıktı bende anlamadım bide ilki zor doğar derler yalaaaaannn
:113:

X