bebekleriniz kaçıncı haftada doğdu?

38+ 4 haftada doğdu oğlum
o güne kadar en ufak bir sancım olmadı
Dr um 38+2 de gidince 2 gün daha bekleyelim ama bu güne kadar bir ağrı sızı açılma olmadıysa bundan sonra kolay kolay olacağını sanmıyorum 2 günde gelmezse sezeryan ya da suni sancıyla doğumu başlatmak için gelin sabah 8 de hastanede olun dedi ama şuan düşünüyorum da belkide olurdu sancım dr bana 2 gün sonra normal ya da sezeryanla doğum olucak deyince öyle bir panik yaptım ki aslında benim 2 hafta geç ovulasyondu yani bebeğim son adet tarihime göre yapılan hesaplardan 2 hafta daha sonra oluşmuştu adetimle hamile kalmam birbirini tutmuyordu ben de o panik ve heyecanla dr uma geç ovulasyon olduğunu hatırlatmayı unuttum son adet tarihimi de bilgisayara girince beni 40 hafta 2 günlük hamile gibi gördü ve hemen olmalı artık doğum daha da gecikmemeliyiz dedi
2 hafta daha beklesem normal olurdu sanıyorum çünkü her şey gayet normal seyrindeydi benim hatam çok oldu :KK43:
demek ki Rabbim benim için hayırlısını böyle uygun görmüş hep öyle dua ettim Rabbim hakkımda en hayırlısı hangisi olucaksa o olsun diye benim de böyle oldu :)

galiba o sancılar yalacıymış ama 37 nin ardından doğum yaptım çok şükür bebeğimde bende çok iyyiz :KK70: :nazar:

X