Doğuma Hazırlık bebişin deterjanı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sağolun arkadaşlar
iyi fikir oldu karara verdim bende dalin alacağım yıkayıp ütüledikten sonra sorun kalmaz herhalde

birşey daha arkadaşlar ya uyku setinide yıkamak gerekiyormuş diye biliyorumda ama ya onun kurutması sorun olmazmı ya

30 derece hassas ayarda yıka sıkma devri çok yüksek olmasın. askıda kuruyor.. ama tabi sen gene de ürünün etiketine bak oradaki talimatları uygula belki her ürün farklıdır. ben dediğim şekilde yıkadım bişey olmadı 1 günde kurudu...kolay gelsin

bende uyku setini yıkadım narin yıkamada ve en düşük sıkma derecesinde yıkadım hiç bişey olmadı 1 günde de kurudu
ayrıca kimlerin elinden geçtiği belli değil yıkamadan kullanmayın bence

omo baby deterjanmı yok dalin sıvı deterjanmı karar veremedim ben omonun deterjanını almayı düşünüyodum ama:uhm:

arkadaşlar hangi deterjanı kullanıyorsunuz sabun tozumu yoksa bu dalinin sıvı bebek deterjanı varya ondanmı

slm , bebişimin zıbın takımını ve berelerini hacı şakirin granüllü deterjanıyla yıkadım çok memnun kaldım , yıkadıklarımın üzerinde hiçbir deterjan kalıntısı kalmadı

ben bu hafta allah nasip ederse dalin alacam ve bebişin eşyalarını yıkamaya çantasını hazırlamaya başlıycam hayırlsıı baklım

Mart anneleri benim kızım 2 aylık oldu, Allah hepinizi sağlıkla bebeklerinize kavuştursun inşallah. Bende deterjan konusunda tereddütte kalmıştım ama doğuma yakın Dalin sıvı deterjan ve yumuşatıcı aldım. İlk çamaşırlarını ve tabi diğerlerinide dalin'le makinada yıkıyorum. Misler gibi kokuyor, tavsiye ederim.

canım yurt dışı yazıyor cash&carry burdaki adıyla metro mağazalarında vardı sanırım

ben bir hafta sonra türkiyeye izine geliyorum.burada sivi deterjan kullaniyorum zaten,ben türkiyede en kolay hangi marketlerde bulabilirim.biliyorsan cevp yazarmisin.tskrler

ben daha dün aldım carfurdan dalinin ürünlerini.2lt sıvı bebek deterjanı 12,65..6lt yumusatıcısı 11,49 haberiniz olsun

Ben omobaby aldım hastane çantamı hazırlamak için bebeşimin kıyafetlerini geçen hafta yıkadım yumşatıcı kullanmak zararlı dedikleri için yumşatıcı kullanmadım çamaşırları sert olmadı ama öyle yumşacıkra olmadı bide hiç kokmuyor ben mis gibi kokmasınını istiyordum.Makineden çıkarttıktan sonra kendim elde bidaha duraladım bu yüzden mi kokmuyor bilmiyorum ama pek beğenmedim omobaby yi

ben Amwayden aldım , misss gibi bebek kokuyor kıyafetlerimiz yıkanınca ve içinde fosfat yokmuş . içinde küçük bir ölçeği var , onun kadar koymanız yeterli oluyor ..tavsiye ederim ..

ben Amwayden aldım , misss gibi bebek kokuyor kıyafetlerimiz yıkanınca ve içinde fosfat yokmuş . içinde küçük bir ölçeği var , onun kadar koymanız yeterli oluyor ..tavsiye ederim ..
Ben de Leyan kullanıyorum o da Biobellinda'nın ürünü.
Kimyasal olmadığı için bebeklerde güvenilir diye düşünüyorum.
Ayrıca bebek çamaşırları için de (özellikle iç giysileri için) önermişlerdi. Aynı markanın sıvı sabunu da bebek giysilerinde kullanılıyormuş.
Bilginize.

hacı şakirin granül matik olanı çok güzel eşyalarımızı yıkadık yumuşatıcı dalin bebek 6 lt 6 buçuk liraydı çok güzel kokuyor

X