Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

biz de en son 26+5 de gitmiştik :KK43: haftaya kadar dayanabilirsem haftaya cuma da yazarım gittiğimizde... ama en son
26+5 de 1035 gr. 35 cm, dik ....

Merhaba, benim kızımda;
28. haftada 1110 gr.
32. haftada 1845 gr.
34. haftada 2300 gr.
35. haftada 2500 gr. dı. benimde erken doğum riskim var.

Canım benim kızda bu haftalarda 100 gram eksik haliydi şimdi ne olmuştur bilemiyorum....

Megg, benim doktor hep 100 gr. eksiğini düşünüyor, yanılma payı olarak diye, belki senin dr. da sana 100 gr. eksik söylüyordur, önemli olan sağlıklı olmaları, boşver kiloya takılıp kalmayalım, sağlıkla gelsin tüm bebişler..

33 hafta 3gunluk 1900 gram normalmiş :) ama bızımkının boyu baya uzun :) 47 cm daha sımdıden :) ee ana da baba da sıırık olunca:)))

33. haftada 2540 gr dı. 35. te 2900 gr. Benim kız sezeryanla erken geleceğe benziyor. Hayırlısı bakalım.

• Beğen
Reactions: NFZ
selam kızlar bugün doktordan geldik.oğluşum 32 haftalık ve 1850 gr.doktorum gayet normal dedi çok şükür.Allah hepimizin bebişlerini korusun.erken doğum riski olan akadaşlar sebeplerini belirtebilirler mi acaba.

bende şimdi geldim 2. düzey usg yaptırdık ayy bebişimi gördüm herşeyini çok güzel bi duygu sata göre 23+4 günlük ultrasona göre 24+4 günlük kilosu 740 gr boyuda 31,5 cm di yerim ben meleğimi...

Son düzenleme:
arkadaslr 2 gün önce gittim yane 16+5 günlükken doktorum 450 gr dedi biras cokmu ne anlamadımki benm aldıgım kilolar cocugamı gitmiş hep tombul bi bebiş geliyo ozmn :)

:) evet tombiş olck galiba :) eşim hep tombul olsun bebegimiz derdi ve sanırım öle olcak yerimseniben ben hamileligimin basında ilk 3 ay 5 kilo verdim simdi yeni tekrar aldım o 5kiloyu ama bana degil bebgime yarıyo demkki ve bu cok güsel :CüvCüv:

X