Bebişleriniz kaçıncı haftada kaç kilo?

16. haftayız bebişim le ama bana kaç kilo olduğunu kimse söylemedi daha doğrusu bende sormadım belli olabileceğini düşünmedim belli oluyormu acaba ??

biz de cumartesi öğrendik en son kaç gr olduğunu. bebişimiz 21 haftalık 350 gr mış. bugun aşı olmak için gittiğim sağlık ocağındaki ebe ise; küçükmüş 500 gr civarı olması gerek dedi ve napıcamı şaşırdım çalışıyorum sabahtan aksam 4 e kadar yeteri kadar beslenemıyorum kan değerlerim düşük çıktı eleviti hiç bırakmadım ama yeterli olmuyor demek. sizce çok mu küçük benim bebeğim anne ve anne adayları:KK43:

biz de cumartesi öğrendik en son kaç gr olduğunu. bebişimiz 21 haftalık 350 gr mış. bugun aşı olmak için gittiğim sağlık ocağındaki ebe ise; küçükmüş 500 gr civarı olması gerek dedi ve napıcamı şaşırdım çalışıyorum sabahtan aksam 4 e kadar yeteri kadar beslenemıyorum kan değerlerim düşük çıktı eleviti hiç bırakmadım ama yeterli olmuyor demek. sizce çok mu küçük benim bebeğim anne ve anne adayları:KK43:

Hayır canım moralini bozma.Hemşireye ne ki böyle şeyler söyleyip moralini bozuyor.Banada hemşirenin biri kalsiyum iç kramplar için iyidir dedi bende doktoruma kalsiyum yazar mısınız dedim sen içemezsin tansiyon hastalarına yasak dedi diyemedim hemşire dedi diye.Herkes işine bakmalı bence.Doktorun zaten önemli bir şey olursa söyler.Üzme canını.Her bebeğin gelişimi farklı.Kimseyle mukayese etme.Doktorunun ne dediği önemli gerisi boş

canım arkadaşında dediği gibi sağlık ocağındaki hemşirenin lafına takılma..eğer bebeğin gelişminde sorun olsa doktorun zaten sana söyler..rahat ol, boşuna stres yapıp bebeğini de üzmee...

32.haftamızdayız 2000 gr.
ablamın 32.hatasında 2500 gr dı
görümcemin 32.haftasında 2250 gr.

biz sülalecek hamileyiz de:)))
en minik benimki olacak herhalde...

yani ben şaşırdım valla sata göre 24 hafta içinde olmam lazım ama ayrıntılıda 24+5 cıktı allahtan gelişimi uyumlu ama ne kadarlık hamileyim bilmiyorum dr demesine 1 1,5 hafta öndeyiz bebek için 800 gr dedi

32.haftamızdayız 2000 gr.
ablamın 32.hatasında 2500 gr dı
görümcemin 32.haftasında 2250 gr.

biz sülalecek hamileyiz de:)))
en minik benimki olacak herhalde...
süper ya bayıldım :emir_bebek:
hepinize hayırlı doğumlar:dance:
ben 30 haftalıkken 1650 gr dı
bu hafta gidicez 32 haftam bitmiş olucak bakalım ne olmuş minik kızım:sm_cool:

selamlar ben yeni üyeyim.en sonki muayenede 19 hafta 4 günlükdü ve kilosu 353gr. rabbimden muradım benim ve herkesin bebeği sağlıklı ve rabbime, vatanına, milletine ve anne babasına hayırlı olsun.

benim biricik kızım bengisu da 34+5 günlük 2650 gram boyuda 49 cm miş bitanecik meleğim benim doktor kilosu iyi dedi ama umarım zayıf değildir bundan sonra iyice düzenli beslenmem lazım bebişim için...

X