Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yurtdışı numunelerine itibar etmeyin kızlar.
çünkü onlar kendi eyaletleri dışına göndermiyorlar...

Son düzenleme:
doğacı bana da mail atmış kızlar

3,50.-TL Kargo bedelini ödeme onayını vereceğinize dair onay mail’i gönderir iseniz tarafınıza krem numune testırı ve makyazmendili ile büroşür gönderilecektir

bende kabul edeyim diyorum ne dersiniz

değmez..
kargoyu ödediğinize deymez gönderdiği ürünler kolonyalı mendil gibi minicik paketler..
hani küçük tüplerde olsa değer derimde ben pek hazetmiyorum o kadar ufak numunelerden..
yinede siz bilirsiniz...

günaydın hatunlar,benim derecine gelmedi rendeciğim? bugün gelir inşallah yaa

kızlar günaydın...

periden 25 martta ruj siparişim vardı,az önce yurtiçi kargoyu aradım , kargo gözükmüyor dediler mafoldumben

denemekbedava.com kızlar uye olanlaraa urun gonderımı varmıs tanıyım yaptıkları urunlerden numune denemelık gonderıyolarmıs ele ulasan urunler hakkında yorum yapmazsalar eger alan kısıler tekrar urun gonderılmıyomus

denemekbedava.com kızlar uye olanlaraa urun gonderımı varmıs tanıyım yaptıkları urunlerden numune denemelık gonderıyolarmıs ele ulasan urunler hakkında yorum yapmazsalar eger alan kısıler tekrar urun gonderılmıyomus

bende üye oldum ama sürekli takip etmek lazım sanırım başvuran il 10 ya da 20 kişiye falan diye yazıo altında deneme yapılcak ürünlerin :)

doğacıdan yine mail geldi, bugün göndereceklermiş numunelerimi zemuszemus

peri sayfasında demişler ki"fırsat ürünü bluerush almıştık ama bize 50s glam geldi"demişler.size de oldumu böyle bişey?inşallah bana da glam gelir bluerushım var zaten yaa offf alsanaalsanasmile

Kızlar bu olay benimde çok ilgimi çekti ama ne yapmam gerektiği konusunda hiçbir şey anlamadım.İlk sayfaları son sayfaları okudum ama birşey anlayamadım :KK43: Lütfen yardımcı olur musunuz?

X