Makyaj Ürünleri Bedava Makyaj ürünleri (Numune)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kızlar biraz daha araştırdım.Numune ürün için sitesine girdiğimiz ürünün iletişim bölümünden numune talebinde mi bulunuyoruz?

denemekbedava ya bende uye oldum ama pek bısey anlayamadım onceden uye olan arkadas varsa bızımle bılgısını ve yapmamız gereken ıslemlerı anlatırsa sevınırım...

Bende hergun kampanya.com'a üye oldum sadece bi yere başvurdum bakalım ne olacak..

valla kızlarv arkdaısm uye olmus uye oodgumu unutmustum bıle dıyo kap9ıma kargo geldı dıyo mılka cıkolata gelmıs ıkı adet bırsey daha gelmıstı ama hatrlamıyorum o deıl kargo ucretı vermıyomusuzda bakalım bende oldum banada gelır ınsallh:))))))))))))9

valla kızlarv arkdaısm uye olmus uye oodgumu unutmustum bıle dıyo kap9ıma kargo geldı dıyo mılka cıkolata gelmıs ıkı adet bırsey daha gelmıstı ama hatrlamıyorum o deıl kargo ucretı vermıyomusuzda bakalım bende oldum banada gelır ınsallh:))))))))))))9

Canm sen hangisine üye oldun?

hergün kampanya comada uye oldum dıgerınden onay mesajı gelmedı ama hergun kampanyayı tavsıye ederım herseyden haberımız olacak bı sıteye benzıyor avon guzellık perısınden urun kazananların formuna gırdım urunlerın hemen tukenmesını sımdı anlayabılıyorum ne kadar cok urun alan var sızde gırın ve gorun....

denemek bedavada numune gönderiyorlarmış,sen de onu deneyip oraya yorum yazıyormuşsun.ama neye göre gönderiyorlar onu bulamadım kızlar bilgisi olan var mı :uhm:

peri sayfasında demişler ki"fırsat ürünü bluerush almıştık ama bize 50s glam geldi"demişler.size de oldumu böyle bişey?inşallah bana da glam gelir bluerushım var zaten yaa offf alsanaalsanasmile

hadi yaa bende bluerush almıstım ama hala gelmedi..acaba banada mı glam gelcek yaa..:uhm:

7 siparişim hala gelmedi aradım kargoyu siparişiniz yok dedi.avon yollamıyor artık.peri sayfasında yazmışlar ürünlerimiz artık gelmiyor diye

benim 2.ojemde gelmedi baya oldu sipariş vereli aradım kargoyu yok öyle bişi bizde dedi :KK43:

Son düzenleme:
benimde gelmedi
30undaki wish of hapiness
31indeki fırsat ürünü botanicals mı ne
bide 22mi 23ümü ne ruj sipariş vermiştim oda gelmedi ama arkadaşıma geçen cuma geldi bakalım bekliom hala :)

benim 19 unda verdiğim parfüm siparişim bugün geldi bekleyin kızlar mutlaka gelir:teselli: daha el kremi vücut losyonu ve gri göz kalemi gelmedi beklemedeyizkafamçokkarıştı:bbo::1ninca:

kızlar ben 23de ruj, 24ünde oje siparişi vermiştim. Rujum cumartesi, ojem bugün geldi. Gelir mutlaka hediyeleriniz bikaç gün daha bekleyin =)

Benim summer white cumartesi geldi..bluerush bide vücut losyonu hala gelmedi insallah göndeririler..boshayallersmile

X