bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

kızlar şu finish in oyunundan oynayıpta %50 indirim kazanıp kullanmıcak olan varsa indirim şifresini bana verebilirmi rica etsem????

babystardan nasıl numune istiyoruz sitesindeki iletişimden mi yoksa mail atarak mı?

canım kühne için mail atıyorsunuz yoksa başka bir prosedürü mü var?

kühnenin anketi vardı ondan kazandık kimisine gelmediği için mail attılar, numune isteme gibi bişey diyosan eğer sanmıyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

yaa kızlar philipsten çantam geldi ekleyeyim dedim,çok net belli olmuyo diye sitedeki fotosunuda koydum,yılan derisi gibi bi dokusu var,içinde cep fln yok ama olsun cidden seyehat çantası boyutunda,2-3günlük gezilerde rahat kullanılır büyük yani :KK23::KK23::KK52::KK52:
$183017_188136921220289_113329938700988_501962_6966721_a.jpg
$DSC01263.jpg
$DSC01264.jpg

kühnenin anketi vardı ondan kazandık kimisine gelmediği için mail attılar, numune isteme gibi bişey diyosan eğer sanmıyorumEn Büyük KKEn Büyük KK

yaa kızlar philipsten çantam geldi ekleyeyim dedim,çok net belli olmuyo diye sitedeki fotosunuda koydum,yılan derisi gibi bi dokusu var,içinde cep fln yok ama olsun cidden seyehat çantası boyutunda,2-3günlük gezilerde rahat kullanılır büyük yani :KK23::KK23::KK52::KK52:
Eki Görüntüle 168559
Eki Görüntüle 168560
Eki Görüntüle 168561

Güle güle kullan canım:81:

Kızlar benimde bugün Rozi lerim geldi :KK1: bu 2. kargom:KK1: rozi baya hızlı davrandı:KK1:

bütün şehirlere numune gönderimi oluyormu yoksa sadece istanbul içinemi geliyor bilgi verirseniz sevinirim.

merhaba kızlar bense siteye yeni üyeoldum bu başlık dikkatimi çekti finish quantum indirim çeki kazandım ama hala mailime gelmedi alıpta kullanmayacak varmı acaba yada maile gelmesi ne kadar sürüyor

kızlaaaaar emsan ın facebook da yarışması başladıııı buyruuuuun bol şanşşşşş:KK52::KK52:

kızlar yuva mayadan email geldı numune için adres ve tc istıyorlar tc yı veren var mı sorun olurmu acaba

X