bedava numuneler(kampanyalar) paylaşım

bugün mng kargodan babystar numunem geldi ama biraz büyük şuan bize:89:

bende bekliyorum benimde bugün gelecekti ctesi gelmiş yoktuk söyledik bugün getirecekti kargooo herhangi bi boy no su yazmışmıydın sadece numune istiyorum mu demiştiin

bende bekliyorum benimde bugün gelecekti ctesi gelmiş yoktuk söyledik bugün getirecekti kargooo herhangi bi boy no su yazmışmıydın sadece numune istiyorum mu demiştiin

yok tatlım yazmadım ama 3 aylık bebeğim var dedim ama en büyüğünü yollamışlar bu çeşidini yolluyolar heralde:44:

Emsan Mutfak Gereçleri Sorduğumuz soruya doğru cevap veren 1. takipçimiz 8 parça Tombo Tencere Seti, 50. takipçimiz 3'lü Balım Midi Set; 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000. takipçilerimiz ise Mürdüm Krep Tava kazanacaklar. Bol şanslar!

Emsan Mutfak Gereçleri | Facebook

Kitap Postası
Kampanyamızın bugünkü kitabı, Karatay Akademi Yayınları'ndan. Daha önce ilkini hediye ettiğimiz, Sinan Yağmur'un, Aşkın Gözyaşları serisinin ikinci kitabı; Hz. Mevlana. 100 binler satan Kitap, bu iletiyi beğenen 5 kişiye hediye. Çekiliş akşam 22:00 de. İyi şanslar.

Kitap Postası | Facebook

Cepbebe, Bebelac uzmanlarının hazırladığı, hamile veya 0-24 ay arası bebeği olan annelere özel ücretsiz bir bilgilendirme servisidir.
Cepbebe üyesi annelerin cep telefonlarına bebeklerinin ayına
uygun olarak beslenmesi, sağlığı, gelişimi, bakımı ve aşıları ile
ilgili ücretsiz mesajlar gelir.

MUTLU BEBEK HATTI
Bebek beslenme uzmanlarının çalıştığı ve annelere
bebek beslenmesi konusunda bilgi veren ücretsiz bir servistir.
Siz de bebeğinizin beslenmesi ile ilgili soruların
yanıtlanmasına ihtiyaç duyuyorsanız arayın.
0 800 211 70 88. Tek yapacağınız sorman

calısma saatlerimiz hafta içi 08:30 - 20:00,
hafta sonu 10:00 - 17:00'dir.
Çalışma saatleri dışında sistemine mesaj bıraktığınız
taktirde uzmanlar en kısa sürede sizi arayacaklardır.

Sevgili anneler, arkadaşlarınıza Ücretsiz Bebelac Cepbebe hizmetimizi hediye etmek ister misiniz?
Bebelac Mutlu Bebek Hattı’nı arayın, bebeği olan veya hamile 5 arkadaşınızı birlikte cepbebeye üye yapın; siz de anında sürpriz hediyeler kazanın!!!

Detaylı bilgi için ücretsiz danışma hattımız 0 800 211 70 88

ücretsiz mama ve kitapcık gonderıyorlar.

unutmayın 5 arkadasınızı kayıt etmenız gerekıyor

cumartesi kargo gelmişti evde yokum diye kağıt bırakmışlardı. bugun aldım. onlar geri getirmiyorlamış :KK19: merak ettim gittim bende..
veet ten ağda bantı ve kremi gelmiş :KK24:

X