Beenmediiniz popler parfmler ?

begenmedıgınız parfumlerınızı takas bolumunde takas etmeye yanasmıosunuz ama nedense... ugrayan yok topıge 3 5 kısıden baska

ama burda sızın begendıgınız bı parfumu begenmeyen bı kısyle takas ımkanınız var..degerlendırın... ben yaptım bı arkadasla ılk takasımızı.. ıkıncı takasımızı yapcaz... tavsıye ederm.. sevse bıle sıkılıo ınsan..yarısını kullandıımız parfumu karsılıklı takas edıorz mesela..

ama burda sızın begendıgınız bı parfumu begenmeyen bı kısyle takas ımkanınız var..degerlendırın... ben yaptım bı arkadasla ılk takasımızı.. ıkıncı takasımızı yapcaz... tavsıye ederm.. sevse bıle sıkılıo ınsan..yarısını kullandıımız parfumu karsılıklı takas edıorz mesela..

haklısın aslında bende boyle bı durum olmuyor begenmedıgım kokuyu almıyorum ama dedıgın gıbı sıkılan olabılır belkı hedıye gelen ama begenmedıklerı olabılır baska arkadasların, degerlendırılebılır tabı , hatta ıstedıgım parfum varmı bende bı topıge ugrıyım bakıyım , benimde avonunhediyesi bi parfümüm var, yerimseniben

Son düzenleme:
begenerek alıoruz bızde.. ama kullandıkca sıkılor ınsan.. o kadar cok parfum varkı.. baska bırını kullanmak ıstıo ınsan bısure sonra

haklısın aslında bende boyle bı durum olmuyor begenmedıgım kokuyu almıyorum ama dedıgın gıbı sıkılan olabılır belkı hedıye gelen ama begenmedıklerı olabılır baska arkadasların, degerlendırılebılır tabı , hatta ıstedıgım parfum varmı bende bı topıge ugrıyım bakıyım , benimde avonunhediyesi bi parfümüm var, yerimseniben

begenerek alıoruz bızde.. ama kullandıkca sıkılor ınsan.. o kadar cok parfum varkı.. baska bırını kullanmak ıstıo ınsan bısure sonra

yukarda belirttim zaten canım :1rolleyes:

avon'un tahitian mı ne, öyle bi parfümünü almış bulundum. hayatımda aldığım en iğrenç, en ağır, en uyduruk parfümüydü diyebilirim. ağır bir hindistan cevizi kokusu vardı hindistan cevizi kokusunu çok sevmeme rağmen kullanamayıp attım. şimdi yok sanırım kataloglarında.

gerçi avon'un -3-5 bilindik parfümü dışında- parfümlerini alıp da memnun kalan var mı? yok.

evet ya bende onun spreyinden almıştım böğğ iğrenç bir koku

Hypnotic Poison da hiç sevmiyorum oda çok iğrenç :sinifsinif:

herkez burberry weekend'e cok güzel dio ama bence hiç güzel bi parfüm degil...
bide avonun kissable ve tahatian mı her ne haltsa o iki parfümüde hic güzel degill biri agar hindistan cevizi,digeri sözde cicek kokuları :s

guccu rush, iğrenç ötesi, baş ağrısı yapıyor her kokusunu duyduğumda,çok ağır bi koku.

X