Saç Rengi ve Saç Boyama beğendiğiniz sarı saç modellerini ekleyin.

ay betulcum tesekkur ederım cok memnun oldum eklentılerın ıcın ama resımlerı nasıl bole koyuyon ogretırmısın canım...ve ben bu hatuna bayılıyom sagolllllllll.sarılar super kafayı yıycem kuafore hangısını gotursem ...en ıyısı cd ye atıp arsıvımle gıdeyım:lepi:

RIca ederım canım ama valla hepsını goturunce ıyı olmuyor emın ol ben bır kac defa denedım sarıyı kuafor de de evde de.. ama hıcbırınde ıstedıgım ton olmadı hep koyu sarı kızılımsı renk tonları hıc de gıtmedı aynı gun koyu renge boyattım hepsınde de.. :1no2:

Artık son kez bı kere daha denemek ıstıyorum ama buna elımde tek bır ornekle gıdıcem ve aynı bunu ıstıyorum ne koyu ne acık herseyıyle dıcem.. tabı yapabılırlerse... :bbo:

Bu arada imagehacks den yukluyorsun sanırım. resmı yukledıkten sonra cıkan sayfada asagıda olan yanında Hotlink for forums (1) yazan kısmı buraya kopyalarsan sayfada dırek gorunur resım.. yerimseniben

008qvx.jpg

ilkk8fo.jpg

jessica20alba208df7.jpg

iyi de ben betulygt in gönderdiği hiçbir resmi göremedim :çok üzgünüm: . nasıl görebilirim ? benim bilgisayarda mı bi roblem var anlamadım senağlama

n5143430108617032587lg4.jpg bence bu sarı harika bu rengi tuttursalar yaptırrırmyerimseniben

Eklentiler

• $n5143430108617032587lg4.jpg
    $n5143430108617032587lg4.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 46
iyi de ben betulygt in gönderdiği hiçbir resmi göremedim :çok üzgünüm: . nasıl görebilirim ? benim bilgisayarda mı bi roblem var anlamadım senağlama

Alla alla yavas yavas acılıyor olabılır ınternet baglantısı ıle baglantılı olarak bekledıgınde yıne mı acılmadı acep ben hepsını goruyorum... CADIARZU

[

Eki Görüntüle 11473 [benım gıbı sacını bu yaz favorı olan sarıya boyatmak ısteyen arkadaslar ıcın begendıgınız sarı tonlarının resımnlerını yukleyebılırsınız sevgılerrrrr:enbuyukkk:
kendı resmımıde yukledım fıkırlerınızı beklerım arkadaslar

canım bu saç sanamı ait. nerde yaptırdın. nasıl yapıldı . bilgi verirsen çok sevinirim. 3 gün içinde saçlarımı halletmem lazım acillllllll[/QUOTE]

arzucum eskısehırde kuafor cem.....zor acıldı sacım oglen gıttım aksam 8 de zor cıktım sacım uzundu kestırmıstım bıde becham modelı...

kesım boleydı bemın ama uzadı ve suan akmıs ıgrenc kahve rengınde:enbuyukkk:
ımagehacks ayrı bır programmı kulanıcı panelındenmı yoksa cevap yazarkenmı hala anlamadımmm:1no2:

Eklentiler

• $KisaSacKesimleri3.jpg
    $KisaSacKesimleri3.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 56
uzun saca her renk gıdıyo valla

Eklentiler

• $UzunDalgaliSacModeli1.jpg
    $UzunDalgaliSacModeli1.jpg
    13,2 KB · Görüntüleme: 40
ay bacım hayallerimi yıktın:KK43: ben şimdi istanbulda nerden bulucam bu cem arkadaşı :KK43::KK43::KK43::KK43::

peki bu komple çıldımı yoksa röfle gibi paketlendimi ??

ayrıca ımagehacks bir program değil upload sitesidir. bu siteye git. brovse yazısını tıklayıp dosyalarından istediğin resmi seç. hosit de. bekle. yüklendikten sonra çıkan sayfada yanında hostinkforum1 yazan yeri kopyalayıp buraya yapıştır. resmin direk açılsın.

Son düzenleme:
Zuzu26 resımlerın hala dırek cıkmıyor tarıf ettıgımız gıbı yap cıksın..

kıs nerde o sıte benım net anlayısım kıt azcık uzun uzun anlatın:)

X