Saç Rengi ve Saç Boyama beğendiğiniz sarı saç modellerini ekleyin.

arzutr

ne kadar parlak ve canlı bi sarı olmuş kuaförünü tebrik ediyoruma.s.
güle güle kullan yerimseniben

teşekkür ederim canım. çok memnun kaldım bu sefer. genelde mutsuz çıkarım kuaförden . renk tutsa kesim tutmaz. hepsi tutsa saç zarar görür falan ama bu sefer sıfır hata çıktım ve kendimi çok iyi hissediyorum

kıslar harıka resımler benı ıyıce kararsız yaptınız yaw:) tesekkurler topık katalog oldu yaw.bu arada mıllıyet com da bebek cocukda yarısma var oylarınızı beklerım emıralp oglusun adı benımde betul

aysun kayacı sarısı ıstıyom bana foto eklermısınız yardım edınnnnn

buna ne dersiniz
hillary_duff_1.jpg

bu rengi nasıl elde edebilirm acaba çok beğeniyorum kuaföre gitmeden kendim elde edebilir miyim

ayy evet çok hoşuma gitti..Ben de tekrar dönücem sarıya ama hala kararsızımm senağlama

Ya şimdi beğendiğim sarıyı kuaföre göstersem aynısını yapabilecek mi?Benim hiç umudum yok bu konuıda ama hayatımda saçlarımı hiç sarıya boyatmamış biri olarak bu yaz sarı saçlı olmak istiyorum.Umarı yakışır bana,dediklerine göre çok beyaz olduğum için yakışmaz mı ben de tam tersi sanıyordum.

[img=http://img520.imageshack.us/img520/5007/2317grossgc5.th.jpg]
ıstediğim renkler de bunlar

sanırım bu şimdiye kdar gördüğüm en güzel sarı saç :1shok:

oohhhaaa beee. yuh diyorum yuuuh!!!! mükemmel ötesi! bayıldım yemin ederim! bidaha boyatmıycam scımı dogala dönücem diyodum ama bu saç bütün fikirlerimi alt üst etti:S ne renk bu arkadaşlar yardım edin nolur:S

arkadaşlar bende sarı yapmakistiyorumama yakışırmıkararsısız kumralım

bence bunun kumrallıkla esmerlikle alakası yok ya yüzün sarı saça uygun olucak yüz yapısı da çok önemli mesela ben beyaz tenli ve yeşil gözlüyüm ama sarı bana yakışmıyo sen en iyisi bi programlaq saçını sarı yapıp yakışıp yakışmıcana bak yerimseniben

X