Bel Ağrısı hamilelik belirtisi olabilir mi ?

daya25

BİZİ BİZE BIRAKMA RABBİM
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2012
644
7
Selam kızlar,
Adet olmama 8-9 gün var son 3gündür acaip belim agrıyodu agır bişeyde yapmadım ben büyük temizlik yaptıgımda belim agrır ama oda kas gevsetici sürerim geçer ama bu öyle bi agrı değil doktora gittim devlet dr.u 2 bacagımı kaldırdı belinde bi sorun yok olsaydı acıdann duramazdın dedi her nese kas gevseticilerle idare etmeye calıstım ama bugun sol kasıgımda batma ve kalcam ve belimin oldugu kesit birileri igne vuruyor gibi agrıyo dısardan bi agrı yok ama cok halsiz bırakan bi agrı resmen kopuyor belim.geçen ay kadın doguma gittiğimde herseyim temiz cıkmıstı ve yumurtlama günlerinde ilişkiye girmeye calıstık gerçi erken ama bel agrısı gebelik belirtisi olabilir mi? daha 8-9 gün var ama merak ediyorum genede 3 gündür yatıyorum halsizim hiçbişey yapasım yok iştahımda yok anlamadım gitti.bilenler cevaplarsa sevinirim.

Slm benimde Reglime 4 gun kaldı su an bariz bel ağrısı cekiyorum bende 2. İçin uğraşıyorum. Hayırlısı olur umarım.

Gebeliğimin üzerinden 4 yıl gecti unutmuşum belirtileri, okuyorum burdan çoğu kişi hamilelik belirtisi dıyor. Baş dönmesi de var çok merak ediyorum.ilk kez gibi heyecAnlıyım.

X