Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
lahana yağını dene istersen bir de,sabah sorunlu bölgene sürüp strech film sarıyorsun,2-3 saat öyle kalıyorsun,akşam da aynısını yapıyorsun,faydasını gördüm tavsiye ederim

ilk başta deniz tuzunu birz suyla karıştır ve sorunlu bölgeye masaj yaparak sür streç filmle bel bölgeni sar ve bir sopa alarak oklava gibi ...sopayı omuzlarının üzerinde tut ve sağa sola dön ..hergün yaparsan faydasını görürüsün .sıcak bir odada terleyerek yaparsan daha ii olur..:CüvCüv::1hug:

Şunuda ekliim spor hocamdan öğrendm buarada buyrunnnnnnnnn Belini inceltmek isteyenler sopayı kesinlikle ayakta çevirmemeleri gerekir ayakta çevirince kalçalarada basınç yapıo ve bi faydası olmuo.. sert bi zeminde dimdik oturarak çevirirsek ve bunu günde 5er dk yaparsak inanın faydası oluo tecrübeyle sabit.. Ve nette kombine göbek alt karın hareketleri var onlarada bakmanızı tavsiye ederm.. Kolay gelsiinn:1hug:

bu sabahtan itibaren sopayla hareket denemelerine başlamak istiyorum teşekkürler kızlarr :dance:

benim de hiç geçmeyen bir ayva göbeğim var...senelerdir o kadar mekik çektim,çeşitli güzellik merkezlerinde titreşimli aletlere bağlandım,az yedim spor yaptım olmadı...hele son 6 7 ayda çok fazla alkol tükettim arkadaşlarla her çıktığımda biraları götürdüm acaip göbek yaptım.1 aydır alkolü kestim spora başladım.zaten çok fazla yiyen biri değilim ama düzensiz yediğim için kilo problemi yaşıyorum.yapabileceğim denediğiniz yöntemlere açığım :kedi:

benimde doğumdan sonra bel bölgemde acip yağlanma oldu sopa hareketinin biraz farkını gördüm ama sanki sarkma var gibi masaja başladım dün inşallah işe yarar.

valla 6 ay spor yapıpta beli incelmemiş :.... inanmam kardeşim. nasıl incelmez!.... üst kısmında yağlanmalar devam ediyordur ... .yada doğru yapılmıyordur. karnınızda cı hissetmeniz ve günde 50-100 arası yapmanız lazım. ...düzenli yapılmassa olmaz ben 1 ay yapıyım hemen toprlarlıyor kendini ... azıvık harekelenmede eser kalmıyor... yok zayıf biride değilim oturduğumda 3 kat olur zemuszemus ama otururken karnımı sıkıştırıyorum sürekli sıkıyorum karnımı ... çapraz mekikte işe yarıyor aynada görebiliyorum işe yaradığını....

Merhaba arkadaşlar;

Bölgesel incelme ile alakalı olarak, evde yapacağımız uygulamalardan alacağımız sonuçlar ile dışarıda yapacağımız ve yaptıracağımız farklı uygulamalar var. Piyasa olarak bakıldığında her yerde görebileceğiniz kavitasyon uygulaması, lpg uygulamaları, vellasmoth ve benzeri cihazlar, RF cihazları, AWT gibi farklı farklı cihazlar var. Ne bu cihazlar tek başlarına istenilen sonucu verebiliyor ne de evde yaptığımız uygulamalar. Sonuç olarak hepsinin kombine edilmesi gerekmektedir. Aksi halde başta yaptığınız şeyler daha sonra size aynı bölgesel yağlanma olarak geri dönebiliyor. Tedavi amaçlı yapılan işlemler, kozmetik olarak yapılan işlemler ve agresif yapılan işlemler bulunmakta. Dikkat edilmesi gereken hangilerine güvenileceği. Bu konu hakkında konuşmak isteyen arkadaşlarım varsa konuşmaya devam etmek isterim.

sevgili arkadaşlar ben üç yıl önce doğum yaptım,Allaha çok şükür bir kilom kalmadı ama göbeğim,belim asla eski halini almadı.şuanda 36 beden giymeme rağmen oturunca göbeğim fırlıyor.benneyaptımki
mekik çektim durdum aylarca ama oda fayda etmedi.bildiğiniz etkili bir spor hareketi olabilir,krem olabilir yada başka bir metod var mı????

paylaşımlarınızı bekliyorum....

selam inceltici jel kullandım belimde 15 cm lik incelme oldu memnunum alkisalkisalkis

reklam olmasın diye yazamıorum güvenli bir alışveriş sitesi mark..2 seans kavitasyon.2 seans lpg.2 seans power plate.hepsi 660 lira yerine 60 lira.paketi satın alsam mı almasam mı çok karasızm ya. 2şer seans bi işe yaramaz mı yonra kendi paramla devam edemem.kafam karıştı.indirim çok. yarar mı yaramaz mı bilemiyorum.
CADIARZU

Arkadaşlar mekikten şaşmayın derim sabah akşam 50 çekinn..
Beslenme alışkanlığınızı da düzene sokun (yağlı,şekerli,hamurlu az tüketin ) sabahlarıda aç karnına ılık suyu içmekle başlayın, gün içinde de bol su tüketin ..bittii gittii bukadarr...guclubacismile

bende o yanlardan sorunluyum
göbek var ama şişkinlik göbeği
bu ara yanlar için bi harekete devam ediyorum tam toplu kısımları süper ağrıyor
demekki doğru yer çalışıyor diye düşünüyorum
yan yatıp başı ve bacakları birbirine doğru çekip bırakıyorum biraz zor ama alışılıyor

resim koyarmısın bende merak ettim
bende yanlardan şikayetçiyim

ben sabahları ılık suya limon sıkıyorum aç karnına bana göre faydasını gördüm

arkadaşlar sadece karın ve bel bölgem çok kocaman akapunkturla zayıflanan bir yer varmı bana yardım etsin biri lütfen ankara sincandayım

kısslarrr kesınlıklee pilatess diorm bnmde bel we yanlarımda sorun wardı 49 kilo olmamam ragmen :kedi: pilatesslee asırı bı incellmee oldu..ve şuu streç olayınıda spor yaparken denicmm bakalımm :KK66:) ama herksee pilatesi tavsiyee ediorm cok rahatlatıcı ve zanledilgii kadarrda zor deill :)))

X