Bölgesel İncelme Bel Bölgesini İnceltmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
arkadaşlar ben düşükbel giydigim için yanlarım baya bi çıktı nasıl erite bilirim yanları olupta eritenler yazsın herkez yazsın yaza kadar erritmem lazım lütfennn yazın

aynı det bendede var 36 benim 6 yaşında bir oğlum var fakat düşük bel giymekten galiba yanlardan fazlalıklar çıkıyor offf çok sinir bozucu oluyo ne yapmam lazım lütfen yardım edin.şimdiden teşekkürler.

Twist yapıyorum ben faydalı diye biliyorum ama fayda görecek kadar çok kullanmadım yeni başladım:KK8:

aynı sorun bende de var 38 bedenim 4 ay evvel doğum yaptım kilo kalmadı ama belim kalınlaştı cildim gevşedi çatlak vs olmamasına rağmen.
burada bir arkadaş yazmıştı biberiye yağı sürüp streç film kaplıyorum diye.
bugun itibariyle ona başlıyorum inşallah. streç filmle uğraşmamak için de streç film gibi olan ama kalın bir kemer gibi bele sarılan bir şey aldım yıkanıp tekrar tekrar kullanılıyor.
bakalım inşallah sonuç aldıkça yazarım..

arkadaşlar selam, uzun zamandır sağlık sorunu yüzünden internete giremedim! beyin ameliyatından sonra kortizon vs derken, 57 kg.la girdiğim ameliyattan 72 kg olarak çıktım! ilk zamanlar bunun farkında değildim. çünkü, beyin ameliyatı öyle bir şey ki, anlatılır gibi değil!! neyse, eski kiloma dönmek için 2 yıl boyunca mücadele verdim! olmuyordu:KK5: kavitasyon,radyofrekans,vakum derken eh biraz dedim. bu çabamı gören bir arkadaşım G5 ve lenf drenaj dedi! hemen başladım. promosyon yapmış fiyatları süper!! 7-8 seans dan sonra inanılır gibi değil di Yapışan kilolar beni bırakmaya başladı!! 15 seans dan sonra da 62 kiloya düştüm. Süper diyorum başka ne olsun:84: başka hiç bir şeye gerek yok! tabii sporunuzu yada yürüyüşünüzü yapın derim! he bir de şu oluyor. popo yukarı kalkıyor:KK69: sıkılaşıyorsunuz:KK34: şimdi, 2 nci paket aldım. istanbul anadolu yakası kadıköy tarafında oturanlara, isteyen arkadaşlara yerini yazarım. her şey gönlünüzce olsun!

selamlar,
Arkadaşlar siz, siz olun sakın düşük bel pantolon giymeyin! detaylı yazmıştım ama, sizde de önerim G5,lenf drenaj,vakum!! paket program alın ve mümkünse, fiyat araştırın. benim gittiğim merkez bu konuda fazlasıyla özverili...

kızlar belde simit görünümü bendede vardı yıllar önce.bunun için düşük bel giydiğinizde dar olmamasına dikkat edin,illa giyceksenizde en azından geceleri yada evdeyken dar yüksek bel şeyler giyin.ayrıca streç film takviyeside yaparsanız geçer.benimkilerden şimdi eser yok.tabi alışkanlık yapmanız lazım..

selamlar,
Arkadaşlar siz, siz olun sakın düşük bel pantolon giymeyin! detaylı yazmıştım ama, sizde de önerim G5,lenf drenaj,vakum!! paket program alın ve mümkünse, fiyat araştırın. benim gittiğim merkez bu konuda fazlasıyla özverili...

merhaba canım bana yardımcı olurmusun lütfen? kilo sorunum yok ama bel bölgemden ve selülitlerimden ayrıca çatlaklarımdan çok şikayetçiyim. kadıköyde gittiğin yerin adresini ve fiyatı hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. ayrıca çok çok çok geçmişler olsun amelyt dolayısıyla.umarım bir sağlık problemin yoktur.. sevgiler

ilk başta deniz tuzunu birz suyla karıştır ve sorunlu bölgeye masaj yaparak sür streç filmle bel bölgeni sar ve bir sopa alarak oklava gibi ...sopayı omuzlarının üzerinde tut ve sağa sola dön ..hergün yaparsan faydasını görürüsün .sıcak bir odada terleyerek yaparsan daha ii olur..:CüvCüv::1hug:

Benim basenlerimde sorun var. Basenlerim yüzünden istediğim hiçbirşeyi giyemiyorum. Gözüm açık gidecek şu basenlerimi zayıf görmezsem. Bana bir çare, önerikrem aklına ne gelirse işte...

Basen problemi bende de var. Çok fazla bisiklet sürmek iyi gelir dediler ama bu sefer de acaip kas olacak. ben bacakta çok kas sevmem. görüntü çirkin oluyor.

Bisiklet sürme ama hareketini yap. Hem faydasını görürsün , bir de unutmadan basenlerine jelatini sar ve öyle yap bu hareketi. nasıl faydasını göreceksn. inanamazsın...

merhaba canım bana yardımcı olurmusun lütfen? kilo sorunum yok ama bel bölgemden ve selülitlerimden ayrıca çatlaklarımdan çok şikayetçiyim. kadıköyde gittiğin yerin adresini ve fiyatı hakkında bilgi verirsen çok sevinirim. ayrıca çok çok çok geçmişler olsun amelyt dolayısıyla.umarım bir sağlık problemin yoktur.. sevgiler

selam,
benim gittiğim yer kadıköy feneryolu dünya göz hastanesi sırasında ana cadde üzerinde mania cafeye sorun!! alegria kuaför kuaför bölümümü de var! murat boya kaynak konusunda süper! hülya var prof. makyaj manikür pedikür süper! isterseniz denersiniz.
bölgesel incelmede de, normalde ''tek bölge, G5 ve lenf drenaj 15 seans 800tl aslında ben bir çok merkeze gittim!! hiç bir merkez 15 seans yapmıyor! burası fazla özverili. neşe hanım çok iyi bir insan! sonuç itibari ile, tek bölge fiyatına, tüm bölgeyi 15 seans G5+lenf drenaj 800 tl üstelik hepsini peşin de almıyor!! paranın yarısını başlarken yarısını da seansın ortasına gelince alıyor. bu çok büyük bir avantaj oluyor! nedeni ise, 7-8 sonunda, etkileri görmüş oluyorsunuz!! aksi halde devam etmeme şansınız oluyor!
zaten aksi olsaydı, ben ikinci paketi almazdım! şayet giderseniz,bi arkadaş (ismim nil) tarafından geliyoruz, çok memnunmuş bize de tavsiye etti dersiniz! ekstra indirim yapabilir! çünkü ben ikinci paketi alınca 700 tl den yaptı!! şunu da söyliyeyim kendinizi spa merkezinde sanıyorsunuz:)
loş mum ışıkları süper tütsü kokuları içinde g5 arkasından bide size masaj yapıyor. neyse gidip denerseniz anlarsınız!

selam,
benim gittiğim yer kadıköy feneryolu dünya göz hastanesi sırasında ana cadde üzerinde mania cafeye sorun!! alegria kuaför kuaför bölümümü de var! murat boya kaynak konusunda süper! hülya var prof. makyaj manikür pedikür süper! isterseniz denersiniz.
bölgesel incelmede de, normalde ''tek bölge, G5 ve lenf drenaj 15 seans 800tl aslında ben bir çok merkeze gittim!! hiç bir merkez 15 seans yapmıyor! burası fazla özverili. neşe hanım çok iyi bir insan! sonuç itibari ile, tek bölge fiyatına, tüm bölgeyi 15 seans G5+lenf drenaj 800 tl üstelik hepsini peşin de almıyor!! paranın yarısını başlarken yarısını da seansın ortasına gelince alıyor. bu çok büyük bir avantaj oluyor! nedeni ise, 7-8 sonunda, etkileri görmüş oluyorsunuz!! aksi halde devam etmeme şansınız oluyor!
zaten aksi olsaydı, ben ikinci paketi almazdım! şayet giderseniz,bi arkadaş (ismim nil) tarafından geliyoruz, çok memnunmuş bize de tavsiye etti dersiniz! ekstra indirim yapabilir! çünkü ben ikinci paketi alınca 700 tl den yaptı!! şunu da söyliyeyim kendinizi spa merkezinde sanıyorsunuz:)
loş mum ışıkları süper tütsü kokuları içinde g5 arkasından bide size masaj yapıyor. neyse gidip denerseniz anlarsınız!

çok sağol bilgin için gitmeyi düşünüyorum çünkü artık çok canımı sıkmaya başladım peki ne kadar inceldin ve ne kadar sürede bu bilgileri de verirsen çok sevinirim:)fiyatı da oldukça makul valla

önemli değil canım, ben ilk pakete başladım 5 yada 6 ncı seans da etkileri başladı 12 nci seans olduğunda, 2.5 kg verdim. aslında benim kilodan çok inceliyor, ve sıkılaşıyor olmam dikkatimi çekti!! ama ben bu arada, her sabah 30 dak. bazen 1 saat yürüyüş de yaptım!!!! şu gerçek ki, bu tür olaylar birbirini tamamlıyor! hiç biri tek başına mucize yaratmıyor!!
15 seansı tamamlamadan, ikinci pakete geleceğimi söyledim. neşe hanım sağolsun 100 tl daha indirim yaptı! bu fiyatlara tek bölge de değil düşünsene, bacaklar,göbek,popo! bir kaç merkeze gidin, en fazla 8 seans ve tek bölge için fiyat verir!! oda, en düşük 500 den başlar! ben önce çok etkili değil sanırım bu fiyatlar olduğuna göre demiştim! ama o kadar samimi anlattılar ki, denemekten ne çıkar demiştim. sonuçta tüm bu tür merkezlerde yapılan işlemler, dediğim gibi Mucize yaratmıyor!! estetik cerrahide olduğu gibi radikal beklenti olamaz! ben böyle bir merkezde yönetici olarak çalıştım. cerrahi de bile hatalar çok fazla olabiliyor! hiç unutmam, meme ameliyatı olmak isteyen bir hastamız, tam 3 kez oldu:KK43: birinci asimetri olmadı, ikincisi sürekli akıntı oluyordu. son 3 ncü oldu ama kadın sıfır moral gitmişti. bu anlamda, plastik cerrahları da çok iyi araştırmak lazım!! neyse ki burçak hanımı tanıdıktan sonra, kimseye mahçup olmuyorum:KK69: sonuç olarak, ben 4.5 ayda,69 kilodan 62 ye düştüm! ama benim, ameliyattan sonra, en çok takıntım bel bölgem olmuştu. 82 den 67 e düştü! işte canım benim durum budur! bendeki etki budur! herkes de aynı etki oluyor mu bilmiyorum!! ancak, gittiğimde orada karşılaştığım, bir kaç müşterileri çok memnundu! benim gibi, 2 kişiyi biliyorum 2nci paketi almıştı! canım, dürüst olup, her şeyi yazdım!! bu arada ben 49 yaşında bir bayanım! eğer ben, 20 li 30 lu yaşlarda olsaydım süper çalışan bir metabolizma ile ohoo süper fit mega fit:KK52: gidip başlarsan, bana haber verirsen gelirim. sana fiziğimi gösteririm:KK34: Allaha emanet olun hoş çakalın..:KK62:

çok sağol bilgin için gitmeyi düşünüyorum çünkü artık çok canımı sıkmaya başladım peki ne kadar inceldin ve ne kadar sürede bu bilgileri de verirsen çok sevinirim:)fiyatı da oldukça makul valla

ilk mesajda da, şimdi yazdığım mesajda da, unutup bilgi vermediğim bazı şeyler oldu. uzun yazıp detaylı bilgi vereyim dedim ama yine deunuttum:kk77: kusura bakma,beyin ameliyatından önce başlamıştı meğer tümör yapıyormuş:KK43: ama hala şu unutkanlık devam ediyor. neyse canım, başlarsan bol bol su içip egzersiz yap. en azından yürüyüş! bir de, ilk baştan beri unutup yazmadığım şey, ben suadiye de zayıflama merkezi diye geçiyor! kavitasyona da gitmiştim 1.5 sene önce, paketleri 8 seans! ben zorla 2 eklettirdim! yani anlayacağın 1.200.00 tl 10 seans ben toplamda zor zoraki 2 kg verdim:KK59: bunu da bilmeni istedim!

ilk mesajda da, şimdi yazdığım mesajda da, unutup bilgi vermediğim bazı şeyler oldu. uzun yazıp detaylı bilgi vereyim dedim ama yine deunuttum:kk77: kusura bakma,beyin ameliyatından önce başlamıştı meğer tümör yapıyormuş:KK43: ama hala şu unutkanlık devam ediyor. neyse canım, başlarsan bol bol su içip egzersiz yap. en azından yürüyüş! bir de, ilk baştan beri unutup yazmadığım şey, ben suadiye de zayıflama merkezi diye geçiyor! kavitasyona da gitmiştim 1.5 sene önce, paketleri 8 seans! ben zorla 2 eklettirdim! yani anlayacağın 1.200.00 tl 10 seans ben toplamda zor zoraki 2 kg verdim:KK59: bunu da bilmeni istedim![/QUOTE

verdiğiniz bilgilerden ötürü çoook teşekkür ederim ellerinize sağlık.. benim yaşım 19 bir kaç haftaya kadar kesin belli olur gidip gitmeyeceğim size mutlaka yazıcam:)valla bende çok yer araştırdım ama yok yani çok pahalı dediğiniz gibi. kilo problemim yok sadece belimde fazlalıklardan ve selülitlerimden şikayetçiyim tabi bacaklarım incelse ve popom kalksa çok daha iyi olur:) valla çok sağolun inanın çok duamı aldınız

ilk mesajda da, şimdi yazdığım mesajda da, unutup bilgi vermediğim bazı şeyler oldu. uzun yazıp detaylı bilgi vereyim dedim ama yine deunuttum:kk77: kusura bakma,beyin ameliyatından önce başlamıştı meğer tümör yapıyormuş:KK43: ama hala şu unutkanlık devam ediyor. neyse canım, başlarsan bol bol su içip egzersiz yap. en azından yürüyüş! bir de, ilk baştan beri unutup yazmadığım şey, ben suadiye de zayıflama merkezi diye geçiyor! kavitasyona da gitmiştim 1.5 sene önce, paketleri 8 seans! ben zorla 2 eklettirdim! yani anlayacağın 1.200.00 tl 10 seans ben toplamda zor zoraki 2 kg verdim:KK59: bunu da bilmeni istedim![/QUOTE

verdiğiniz bilgilerden ötürü çoook teşekkür ederim ellerinize sağlık.. benim yaşım 19 bir kaç haftaya kadar kesin belli olur gidip gitmeyeceğim size mutlaka yazıcam:)valla bende çok yer araştırdım ama yok yani çok pahalı dediğiniz gibi. kilo problemim yok sadece belimde fazlalıklardan ve selülitlerimden şikayetçiyim tabi bacaklarım incelse ve popom kalksa çok daha iyi olur:) valla çok sağolun inanın çok duamı aldınız

canım sen sağoll:KK3: 19 yaş ne güzell, ben senin annen yaşındayım:86: hele sen hiçç hiç dert etme
bel bölgesini de göreceksin, popo da yukarı kalkıyor:KK34:

X