Bele ve bacağa vuran dayanılmaz kaşık agrisi

biranneikiprenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2023
5
0
33
Merhaba güzel anneler ve anne adayları. Aranıza yeni katıldım. Sürekli kafama takılan herşeyde bu sayfadayim,okuyor ve takip ediyorum. Çok güzel şeyler paylaşıyorsunuz ve bende artık aranıza gimek istedim.Nasil konuş açacağım konulara nasıl cevap vereceğim sayfayı henüz tam bilmiyorum umarım bu yazdığımı da paylasabilirim:)
Öncelikle iki kızım var yani daha önce normal iki doğumum var. Benim sorunum basliktanda anlayacağınız gibi 3 gündür beni çıldırtan kasik agrisi.:KK43: Salı günü dis tedavim için hastaneye giderken yolda başladı. O kadar sidderliydi ki hastanenin kapısından geri eve döndüm.
Ve dün akşam ilişkiden sonra tekrar aynı ağrı başladı. Ama bu sefer dahada siddetliydi. Doğum sancısına eşitti diyebilirim. Yatakta kafama yastığı koyarak Çığlık attım uzun süre düşünün yani. Ve bu ağrı hem belime hemde sağ bacağıma vuruyordu. Yaklaşık 2 saat 2 dakika arayla devam etti. Bugün doktora gittim kan ve idrar verdim
Ultrason muayenesinde bişey çıkmadı şimdi idrara da baktım onda da bişey yok temiz kani sabah ogrenecegiz. Burda okudum gebelik olabilir deniyor. (Bu arada bebek dusunuyoruz 1.5 senedir)
Bu kadar şiddetli ağrı yasayaniniz varmı. Sonucunuz ne oldu. Lütfen benimle paylaşın. Farkettim ki çok uzun oldu yazım hakkınızı helal edin. Ama durumu tam anlamanız açısından detaylandirdim. Şimdiden hepinize teşekkür ederim

Beta hcg baktılar mı? Eğer varsa da bu denli ağrı sağlıksız gebelik işareti olabilir
Evet baktılar. Negatif çıktı Adet günüme 10 gün olduğu içinde çıkmamış olabilir diye düşünüyorum. Çok az enfeksiyon var dedi doktor onun harici herşey temiz dedi. Ama çok az enfeksiyon bu kadar sancı yapmaz diye düşünüyorum. Biraz doktor başından savdi herhalde :KK43:

Evet baktılar. Negatif çıktı Adet günüme 10 gün olduğu içinde çıkmamış olabilir diye düşünüyorum. Çok az enfeksiyon var dedi doktor onun harici herşey temiz dedi. Ama çok az enfeksiyon bu kadar sancı yapmaz diye düşünüyorum. Biraz doktor başından savdi herhalde :KK43:
Aynı şeyi bende yaşıyorum ağrıdan duramıyorum ne yapacağımı şaşıyorum vallahi

Canım idrar yollarına baktırsana bi de

Merhaba probleminizi çözebildiniz mi acabs? Veya sebebi snlaşıldı mı en azından? Benim de aynı şikayetim var fakat beraberinde adet kanaması gibi ara kanamam da var. Yurt dışında olduğum için doktora gidemiyorum. İki hafta sonra döndükten sonra gitmeyi düşünüyorum

X