Belli süre konuşmayalım dedim

önceden defalarca uyardım bana sürekli haklısım seni seviyorum hatam bunu sana gösterememek diyor 😔 kendimi hayatına ait hissedemiyorum. 4 ay kaldı düğüne ama ben çok huzursuzum ama bakınca sanki gözle görelen bir şeyler yok
Seni yanıltmak gibi olmasın kafan da karışmasın ama ne hissediyorsan tam da öyle aslında. Sevgimi gösteremiyorum olayı hikaye geçsin o işi.. daha cicim zamanı böyle olan evlilik rutininde ne yapacak 😅 sen sevdiğin için normalleştirme yapıyor olabilirsin, ikinci seçenek stresten gerildin 🤷🏻‍♀️ iyi düşün gözlemle... Ha elaleme anama babama ne derim diye utanma da odun biriyle evlenmektense veya boşanma yaşamaktansa nişan atmak yeğdir güzelce gözlemle daha zaman var

inan ki davrandım ama o halden memnun oluyor sanki her şey çok normal gibi devam ediyor

O zaman sizi sevmiyor bu herif. Sevdiği halde bu şekilde davranıyorsa da normal değil. Yani böyle sevmek olmaz. Konuşmayalım demekle hata değil doğru yapmışsınız, ben olsam ayrılırdım. Sizi kaybetmek istemeyen erkek hiçbi zaman ayrılıyor musun hıı tüh tamam o zaman deyip geri çekilmez. Mutlaka sizi kazanmaya çalışır.

aynısını yaşadım canım uzak mesafe ilişkisi idi eski kocamla. nişanlılıkta aynı böyleydik ilgilenmezdi. böyle söyleyince kavga ederdik. 10 gün konuşmadığımızı bilirim. evlendik meğerse başka biri varmış. ilgilenmiyorsa ilgilendiği başka biri vardır. gözünü aç benim gibi olma. ayrıca o tg de neler dönüyor millet birbirine yürüyor.

önceden defalarca uyardım bana sürekli haklısım seni seviyorum hatam bunu sana gösterememek diyor 😔 kendimi hayatına ait hissedemiyorum. 4 ay kaldı düğüne ama ben çok huzursuzum ama bakınca sanki gözle görelen bir şeyler yok
huzursuzsanız orda kesin vardır bi sorun, bence ilişkinizi ve evlilik kararınızı tekrar gözden geçirmelisiniz.

Telegram bende kullanıyorum yani genel olarak göz attığımda dersleri ile alakalı gruplar haber grupları vs. Var
O zaman sizden de şüphelendim. 😁 Şaka şaka. Bilmiyorum ama sürekli burdan telegramda haltları çıkan gördüğüm için böyle düşünüyorum artık

Gece gündüz konuşmak beni de boğar..
Az dediğiniz konuşma 20 dakika..
Bence insanlarin evli bile olsalar kendilerine ait,kafalarıni dagitabilecekleri zamanları ve alanları olmalı. 🤷

İlgisizlik hissediyorsanız ilgisizdir sonuçta sizin ilişkiden beklentinizi karşılamıyordur belki başkası ne var bunda yeter diyebilir ama sizi tatmin etmiyor demek ki.
Ve nişanlıyken çok sallamıyorsa evlenmek için biraz daha düşünmelisin.
Cevabı noldu peki o mesajı görünce
Ayrıca ben ailemi sevgilimi/kocamı müsait misin demeden ararım eğer çalışma saatlerinde değilse tabi

Tecrübemle söylüyorum ki ayrıl ileride daha fazla üzülürsün şimdi ben boşanma aşamasındayım onun için bile uğraşmıyor.

İyide evlilikten sonrası yani sohbet hep böyle ise nasıl olacak uzaklık ayrida aynı evdede devam ederse bu tavırları evli ama bekar kervanına sizde dahil olacaksınız....ben zamanım yok olayına inanmıyorum bazı şeyler istemek.....bence iyi düşünün evlilik için evlenenler çoğaldı.....

Nişanlımın baya zamandır ilgsiz olduğunu düşünüyorum. Sürekli meşgul olduğunu söylesede arkadaşlarına ayıracak vakti her zaman mevcut.
her gün nasılsın iyimisin mesajları ve gece yatmadan önce ararsa arar eskiden geceleri 1-2 saat konuşurduk ama artık sık sık aramıyor hemde yarım saat nasılsın iyimisinden düğünden konuşup kapatıyor. Bu gece 20 dakikadan sonra kapattı birde baktım ki telegramda aktif bende baya sinirlendim belli bir zaman konuşmayalım zaten konuştuğumuz bir şeyde yok dedim. Bazı noktalarda duygusal davranıyorum abartıyorum biliyorum ama çok şey istemiyorum ki sevilidiğimi önceliği olduğumu bilmek istiyorum uzak mesafedeyiz sık sıkta görüşmüyoruz telefondada artık iletişim azalınca huzursuz oluyorum.
mesajımı daha görmedi sizce biraz konuşmamak bize iyi gelir mi kabul eder mi onuda bilmiyorum. Aslında beni sevdiğinide biliyorum ama ilgisizlik o ladar kötü hissettiriyor ki

Birşeyi böyle havada bırakmak asla iyi gelmez.
Ya konuşup çözeceksin yada kestirip atacaksın.
Hislerine güvenmelisin bence. Seven erkek her koşulda ilgili olur.

Nişanlımın baya zamandır ilgsiz olduğunu düşünüyorum. Sürekli meşgul olduğunu söylesede arkadaşlarına ayıracak vakti her zaman mevcut.
her gün nasılsın iyimisin mesajları ve gece yatmadan önce ararsa arar eskiden geceleri 1-2 saat konuşurduk ama artık sık sık aramıyor hemde yarım saat nasılsın iyimisinden düğünden konuşup kapatıyor. Bu gece 20 dakikadan sonra kapattı birde baktım ki telegramda aktif bende baya sinirlendim belli bir zaman konuşmayalım zaten konuştuğumuz bir şeyde yok dedim. Bazı noktalarda duygusal davranıyorum abartıyorum biliyorum ama çok şey istemiyorum ki sevilidiğimi önceliği olduğumu bilmek istiyorum uzak mesafedeyiz sık sıkta görüşmüyoruz telefondada artık iletişim azalınca huzursuz oluyorum.
mesajımı daha görmedi sizce biraz konuşmamak bize iyi gelir mi kabul eder mi onuda bilmiyorum. Aslında beni sevdiğinide biliyorum ama ilgisizlik o ladar kötü hissettiriyor ki
Bence doğru bir karar almışsın insan kendi zamanını kendi yaratır holding sahibi değil ya sonuçta illa ki zaman bulur ilgilenmiyorsa vardır birşey. Maalesef bu dönemlerde erkek genellikle karşısındakinin kıymetini bilmiyor bu yüzden bu dönemlerde ayrılık çok oluyor sen net bir tavır sergile

Bence doğru bir karar almışsın insan kendi zamanını kendi yaratır holding sahibi değil ya sonuçta illa ki zaman bulur ilgilenmiyorsa vardır birşey. Maalesef bu dönemlerde erkek genellikle karşısındakinin kıymetini bilmiyor bu yüzden bu dönemlerde ayrılık çok oluyor sen net bir tavır sergile
evet holding yönetmiyor ama hem çalışıyor hem doktora yapıyor sınavlara çalışıyor. Mesela telefonu kapattıktan sonra telegrama girdi dedim ya meğer görümcemdeymiş telefon herif uyuyormuş (görümcemin telefonu sıkıntılı telegramda ders grupları falan var) 😂 çok fevri davranıyorum sanırım

Tecrübemle söylüyorum ki ayrıl ileride daha fazla üzülürsün şimdi ben boşanma aşamasındayım onun için bile uğraşmıyor.
tecrubelere çok kıymet veriyorum ama nişanlımla konuşunca çok çok tek taraflı baktığımı sıkıntılarını hiç farketmediğimi farkettim 😔 yani bendede kusur varmış onu anladım.
hakkınızdada hayırlısı olsun bundan sonra çok mutlu olursunuz inşaAllah

X